Zastępstwa

Drukuj
Kategoria: Szkoła
Utworzono: piątek, 16, luty 2018 Opublikowano I.Dycha

KALENDARZ  ZASTĘPSTW 


 

Dzień: 07.11.2018 - 08.11.2018

Nauczyciel nieobecny: p.W.Orzeł - zajęcia przeniesione na inny termin.


 

Dzień: 06.11.2018 


 

 Dzień: 05.11.2018


 

dzień: 31.10.2018


 

dzień: 30.10.2018


 

 dzień: 29.10.2018


 

 zastępstwa: 25-26.10.2018


 

zastępstwa: 25-26.10.2018

(wersja obowiązująca) 

(zmiana: w zw. z nieobecnością p.M.Karczmarskiej)


 

zastępstwa:  24-25.10.2018

(zmiana: w zw. z nieobecnością p.M.Karczmarskiej) 


 

zastępstwa w okresie: 24 - 25.10.2018


 

 Dzień: 19.10.2018


 

Dzień: 15.10.2018

 


 

Dzień: 05.10.2018


 

Dzień: 04.10.2018


 

Dzień:  03.10.2018 


 

Dzień: 02.10.2018


 

01.10.2018

Nauczyciele nieobecni:

1.p.W.Orzeł

klasy 1a (gr), 1c (gr), 1e (gr)  rozpoczynają zajęcia o godzinę później;

2.p.M.Krzysztoń-Żytko

1b (7 lek) i 2a (8 lek)  - uczniowie zwolnieni do domu 


 

Dzień: 28.09.2018  

 


 

Dzień: 27.09.2018 (Cz)

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

6

Bańka Józef

2e

Religia

220

Grzyśnik Mariola

W miejsce klasy 3c

2

Hys - Mazur Marzena

1a

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

 

3

Hys - Mazur Marzena

2a

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

 

4

Hys - Mazur Marzena

2a

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

 

5

Hys - Mazur Marzena

3a

Wychowanie fizyczne

217

Janacz Andrzej

w miejsce klasy 3d

7

Hys - Mazur Marzena

3b|Biol 1

Historia

103

Krzosek Maria

 

8

Hys - Mazur Marzena

3a

Biologia

217

Uczniowie zwolnieni do domu

 

1

Orzeł Włodzimierz

1b|in 1

Informatyka

320

Uczniowie przychodzą później

 

2

Orzeł Włodzimierz

1c|in 2

Informatyka

320

Uczniowie przychodzą później

 

3

Orzeł Włodzimierz

3b

Język polski

109

Góra Beata

W miejsce klasy 3d

2

Siczek Wiesława

2d

Matematyka

301

Uczniowie przychodzą później

 

3

Siczek Wiesława

2d

Matematyka

301

Uczniowie przychodzą później

 

2

Skrzypa Izabela

1d

Historia

 

Uczniowie przychodzą później

 

4

Skrzypa Izabela

1e

Historia

102

Krzosek Maria

W miejsce kl.3d

 


 

 26.09.2018 (Śr) 

Dzień: 26.09.2018 (Śr)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
4 Dąbek Wojciech 3e|wf2 Matematyka 308 Widomski Jarosław  
5 Dąbek Wojciech 3a|wf2 Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Dąbek Wojciech 3a|wf2 Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Dąbek Wojciech 2c|wf2 Język angielski 125 Fac Agnieszka  
8 Dąbek Wojciech 1d|wf1 Język angielski 312 Mrozowska Beata  
7 Dycha Irena 1b Podstawy przedsiębiorczości 210 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Dycha Irena 1b Podstawy przedsiębiorczości 210 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Dycha Irena 1e Ekonomia w praktyce 201 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Hulak Beata 1d|wf2 Język angielski 312 Mrozowska Beata  
4 Hulak Beata 2c|wf1 Język angielski 306 Wójtowicz Magdalena  
5 Hulak Beata 3a|wf1 Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Hulak Beata 3a|wf1 Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Hulak Beata 1d|wf2 Język angielski 312 Mrozowska Beata  
2 Hys - Mazur Marzena 3a|Biol 2 Chemia 217 Jakubiec Piotr  
3 Hys - Mazur Marzena 3a|Biol 1 Chemia 217 Jakubiec Piotr  
4 Hys - Mazur Marzena 2a Matematyka praktyczna 217 Krzysztoń-Żytko Małgorzata  
5 Hys - Mazur Marzena 2a Historia i społeczeństwo 201 Głaz Alicja  przeniesiona z czwartku z lekcji 
6 Hys - Mazur Marzena 3b|Biol 1 Biologia 217 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Hys - Mazur Marzena 3b|Biol 1 Biologia 217 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Hys - Mazur Marzena 3a Biologia 217 Uczniowie zwolnieni do domu  
1 Janacz Andrzej 2b Wychowanie fizyczne   Uczniowie przychodzą później  
2 Janacz Andrzej 3c Wychowanie fizyczne   Uczniowie przychodzą później  
3 Janacz Andrzej 3c Religia   Zastępstwo s.M.Grzyśnik   Przeniesiona z 1 lekcji 
4 Janacz Andrzej 3e|wf1 Matematyka 308 Widomski Jarosław  

 

 


 

 25.09.2018 (Wt) 

Dzień: 25.09.2018 (Wt)

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

3

Dycha Irena

1d

Język polski

110

Jakubiec Marzena

Przeniesiona z lek.8

4

Dycha Irena

1d

Język polski

110

Jakubiec Marzena

Przeniesiona z lek.7

2

Hys - Mazur Marzena

2a|Biol 2

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

 

3

Hys - Mazur Marzena

2a|Biol 2

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

 

4

Hys - Mazur Marzena

2a|Biol 1

Chemia

122

Jakubiec Piotr

 

5

Hys - Mazur Marzena

2a|Biol 1

Chemia

122

Jakubiec Piotr

 

6

Hys - Mazur Marzena

3a|Biol 2

Chemia

122

Jakubiec Piotr

 

7

Hys - Mazur Marzena

3a|Biol 1

Chemia

122

Jakubiec Piotr

 

5

Mrozowska Beata

1d|ang2

Język angielski

312

Uczniowie zwolnieni do domu

 

6

Mrozowska Beata

1d|ang2

Język angielski

312

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 


 

 24.09.2018 (Pn)

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

2

Hys - Mazur Marzena

2a|Biol 2

Chemia

217

Jakubiec Piotr

 

3

Hys - Mazur Marzena

2a|Biol 1

Chemia

217

Jakubiec Piotr

 

4

Hys - Mazur Marzena

1c

Zajęcia biblioteczne

bibl

Wąsek Izabela

 

5

Hys - Mazur Marzena

1b

Geografia

220

Dyjach Wiesława

Przeniesiona z ostatniej lekcji

6

Hys - Mazur Marzena

1e

Zajęcia blioteczne

bibl

Wąsek Izabela

 

7

Mrozowska Beata

1d

Zajęcia z wychowawcą

312

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8

Mrozowska Beata

1d|ang1

Język angielski

312

Uczniowie zwolnieni do domu

 

9

Mrozowska Beata

1d|ang1

Język angielski

312

Uczniowie zwolnieni do domu

 

1

Orzeł Włodzimierz

1a|in 2

Informatyka

320

Uczniowie przychodzą później

 

2

Orzeł Włodzimierz

1c|in 1

Informatyka

320

Uczniowie przychodzą później

 

3

Orzeł Włodzimierz

1e|in 2

Informatyka

320

Uczniowie przychodzą później

 

6,7

Irena Dycha

1a

Podstawy przeds.

 

Uczniowie zwolnieni do domu

 

8,9

Irena Dycha 

1e

Podstawy przeds.   

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 


 

 

 21.09.2018 (Pt) 
Uczniowie klas trzecich  - Pielgrzymka na Św.Krzyż 
Dzień: 21.09.2018 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca Uwagi
1 Krasowska Elżbieta 1c Chemia 307 Uczniowie przychodzą później  
2 Krasowska Elżbieta 1d Geografia 307 Wieleba Barbara przeniesiona lekcja geografii z ost
4 Grzyśnik Mariola 1e Język polski 111 Gąbka Alicja Przeniesiona lekcja j.polskiego 2 na 4
4 Jakubiec Marzena 2a Chemia 122 Jakubiec Piotr  
5 Bańka Józef 2e Język angielski 208 Nita Bożena w miejsce kl.3d
5 Hulak Beata 1e|wf2 Wychowanie fizyczne   Nafalski Cezary  
5 Jakubiec Marzena 1d Chemia 110 Jakubiec Piotr  
6 Bańka Józef 2e Język angielski 208 Nita Bożena w miejsce kl.3d
6 Grzyśnik Mariola 2d Religia 210 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Hulak Beata 1e|wf2 Wychowanie fizyczne   Nafalski Cezary  
7 Hulak Beata 2a|wf1 Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Krzosek Maria 1a Historia 210 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Orzeł Włodzimierz 1b|in 2 Informatyka 320 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Siczek Wiesława 2d Matematyka 301 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Orzeł Włodzimierz 1a|in 1 Informatyka 320 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Siczek Wiesława 2d Matematyka 301 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Krasowska Elżbieta 1e Chemia 307 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Orzeł Włodzimierz 1d|in 3 Informatyka 320 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Marzena Hys-Mazur 1d biologia    Uczniowie zwolnieni do domu  

 

 


 

Zastępstwa

Okres: 20.09.2018 (Cz) - 20.09.2018 (Cz)

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

2

Głaz Alicja

2a

Historia i społeczeństwo

201

Uczniowie przychodzą później

3

Głaz Alicja

1d

Historia

312

Skrzypa Izabela

6

Głaz Alicja

2a

Zajęcia biblioteczne

bibl

Wąsek Izabela

7

Głaz Alicja

2b

Zajęcia biblioteczne

bibl

Wąsek Izabela

8

Głaz Alicja

3b

Historia

201

Krzosek Maria

2

Hys - Mazur Marzena

1a

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

3

Hys - Mazur Marzena

2a

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

4

Hys - Mazur Marzena

2a

Biologia

217

Uczniowie przychodzą później

5

Hys - Mazur Marzena

3a

Zajęcia biblioteczne

bibl

Gierczak Agnieszka

7

Hys - Mazur Marzena

3b|Biol 1

Biologia

103

Krzosek Maria

8

Hys - Mazur Marzena

3a

Biologia

217

Uczniowie zwolnieni do domu

Klasa 1 b na wycieczce od godziny 9.00

 


 

Zastępstwa

Dzień: 18.09.2018 

 Klasa 1a - wycieczka integracyjna

Lekcja

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

2

Krzosek Maria

2b

Historia

103

Skrzypa Izabela

 

3

Krzosek Maria

2b

Historia

103

Skrzypa Izabela

 

4

Krzosek Maria

3e

Religia

103

Grzyśnik Mariola

przeniesiona z ostatniej lekcji

4

Rachwalska - Kata Dorota

3b

Zajęcia biblioteczne

bibl

Wąsek Izabela

 

2

Surtel Violetta

3c|Fiz1

Fizyka

306

Uczniowie przychodzą później

 

2

Surtel Violetta

3e|Fiz1

Fizyka

306

Uczniowie przychodzą później

 

 

 


 

 

Dzień: 14.09.2018 (Pt)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca
6 Hys - Mazur Marzena 2a Zajęcia biblioteczne bibl Wąsek Izabela
7 Hys - Mazur Marzena 1d Zajęcia biblioteczne bibl Wąsek Izabela
8 Hys - Mazur Marzena 3b|Biol 1 Zajęcia biblioteczne bibl Wąsek Izabela
1 Mazur Grzegorz 2d|wł1 Język włoski 302 Uczniowie przychodzą później
2 Mazur Grzegorz 3a|wł1 Język włoski 302 Uczniowie przychodzą później
2 Mazur Grzegorz 3b|wł1 Język włoski   Uczniowie przychodzą później
3 Mazur Grzegorz 3a|wf1 Język włoski 302 Uczniowie przychodzą później
3 Mazur Grzegorz 3b|wł1 Język włoski   Uczniowie przychodzą później
1 Sowa Zygmunt 2c Matematyka 300 Uczniowie przychodzą później
2 Sowa Zygmunt 2c Matematyka 300 Uczniowie przychodzą później

 

Klasa II E - wycieczka 

 


 

 

Dzień: 13.09.2018 (Cz)
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca
4 Hys - Mazur Marzena 2a Zajęcia biblioteczne bibl Gierczak Agnieszka
5 Hys - Mazur Marzena 3a Zajęcia biblioteczne bibl Wąsek Izabela
6 Hys - Mazur Marzena 1a Biologia 217 Okienko dla uczniów
7 Hys - Mazur Marzena 3b|Biol 1 Zajęcia biblioteczne bibl Gierczak Agnieszka

 


 

 

Dzień: 12.09.2018 (Śr)

Lek

Nauczyciel

Oddział

Przedmiot

Sala

Zastępca

Uwagi

4

Dąbek Wojciech

3e

Wychowanie fizyczne

 

Janacz Andrzej

 

5

Dąbek Wojciech

3a|wł2

Historia i społeczeństwo

 

Skrzypa Izabela

przeniesiona z ostatniej lekcji

6

Dąbek Wojciech

3a|wf2

Historia i społeczeństwo

102

Skrzypa Izabela

 

7

Dąbek Wojciech

2c|wf2

Język angielski

125

Fac Agnieszka

Złączenie grup tylko dla uczniów, którzy mają 8 i 9 lekcję

4

Hulak Beata

2c|wf1

Język angielski

125

Wójtowicz Magdalena

 

5

Hulak Beata

3a|wf1

Historia i społeczeństwo

 

Skrzypa Izabela

przeniesiona z ostatniej lekcji

6

Hulak Beata

3a|wf1

Historia i społeczeństwo

102

Skrzypa Izabela

 

4

Mrozowska Beata

1a|ang2

Język angielski

210

Karczmarska Maria

 

5

Mrozowska Beata

1a|ang2

Język angielski

210

Karczmarska Maria

 

 

 

Klasa 1 d -wycieczka  integracyjna od godz.8:55 - 15.00 


 

Informacje o zastępstwach

 

Dzień: 07.09.2018 (Pt)

klsa 1e rozpoczyna lekcje o godz.: 9.50

 

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 
       

4

9:50-10:35

3b Język angielski /Wołoszyn Agnieszka

 

5

10:55-11:40

3b Język angielski /Wołoszyn Agnieszka

 1e Język polski 107/ Gąbka Alicja

 
 

6

11:45-12:30

 1e Język polski 107/ Gąbka Alicja

 2b Zajęcia z wychowawcą/ Krzosek Maria

 

7

12:35-13:20

2a i 2e Wychowanie fizyczne Uczniowie zwolnieni do
domu

 

 

 

 


 

Zastępstwa  za p.W.Dąbka    w dniu 04.09.2018
Lekcja Nauczyciel Oddział Przedmiot Sala Zastępca
3 Dąbek Wojciech 2c Zajęcia biblioteczne bibl Gierczak Agnieszka
4 Dąbek Wojciech 2c Zajęcia biblioteczne bibl Gierczak Agnieszka
5 Dąbek Wojciech 1d Język angielski 312 Mrozowska Beata
6 Dąbek Wojciech 1d Język angielski 312 Mrozowska Beata
7 Dąbek Wojciech 1b Zajęcia biblioteczne bibl Gierczak Agnieszka
8 Dąbek Wojciech 3d Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu
9 Dąbek Wojciech 3d Wychowanie fizyczne   Uczniowie zwolnieni do domu

 


 

archiwum Zastępstwa 2017-2018

Zastępstwa 2016/2017  

  HARMONOGRAM
udziału w Rekolekcjach  Wielkopostnych
w dniach 19 - 21.03.2018r.
   
                   
Lp. Poniedziałek 19.03 I tura 8.00 - 9.30 Lp. Poniedziałek 19.03  II tura  9.30 - 10.55
1 1d 32     1 3b 19    
2 3c 19     2 3e 19    
3 3d 31     3 3f 36    
4 3g 18     4 2a 36    
5 2c 14     5 2b 27    
6 2d 33     6 2e 32    
7 1a 34     7 1c 28    
8 1b 23     8 3a 29    
9 1e 21              
  Razem 225       Razem 226    
                   
Lp. Wtorek  20.03 I tura 8.00 - 9.30 Lp. Wtorek 20.03  II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 3b 19    
2 3c 19     2 3e 19    
3 3f 8     3 2c 14    
4 3g 18     4 1a 34    
5 2a 36     5 2b 27    
6 2d 33     6 2e 32    
7 1c 28     7 1b 23    
8 3d 31     8 1d 32    
          9 1e 21    
  Razem 202       Razem 221    
                   
Lp. Środa 21.03  I tura 8.00 - 9.30 Lp. Środa 21.03  II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 2a 36    
2 3b 19     2 2b 27    
3 3c 19     3 2c 14    
4 3d 31     4 2d 33    
5 3e 19     5 2e 32    
6 3f 8     6 1c 28    
7 3g 18     7 1d 32    
8 1a 34     8 1e 21    
9 1b 23              
  Razem 200       Razem 223    
                   

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Tuesday the 11th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.