Stypendia

 STYPENDIA

 


 
 
Fundusz Stypendialny Talenty
 
 
Fundusz Stypendialny Talenty rozpoczął rekrutację stypendystów na rok szkolny 2015/2016. Fundusz wspiera uzdolnioną młodzież, która potrzebuje pomocy dla rozwoju swoich pasji i talentów. Stypendyści otrzymują comiesięczne stypendium finansowe oraz biorą udział w organizowanych przez naszą fundację warsztatach edukacyjno-rozwojowych. W tym roku prowadzimy także nabór do stypendiów "Mistrzowie Matematyki" skierowanych do uczniów uzdolnionych matematycznie.
Fundusz Stypendialny Talenty działa od 11 lat, uzyskał tytuł laureata Konkursu Dobre Stypendia w kategorii "Ogólnopolskie Programy Stypendialne NGO".
 
Wnioski można składać do dnia 30 czerwca br.
Szczegółowe informacje: www.fundusz-talenty.pl
 

 

 

17 marca wystartował nabór do II edycji programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn", do którego aplikować mogą tegoroczne maturzystki, które wybierają się na studia na jednej z 21 uczelni technicznych
(lista uczelni i kierunków). Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną. Organizatorami programu są Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel.

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom (a także studentkom) w planowaniu
i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA.

Do udziału w programie zapraszamy maturzystki 2016 zainteresowane studiami technicznymi na jednej z 21 uczelni technicznych na wybranych kierunkach technicznych (Aplikacja)

Regulamin programu
Lista kierunków objętych stypendium
Więcej informacji: www.stypendiadladziewczyn.pl


 


 

 

STYPENDIUM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Nabór wniosków o przyznanie stypendium zaplanowany jest w terminie 27 czerwca – 16 września 2014r. Program skierowany jest do wszystkich szczególnie uzdolnionych uczniów, którzy roku szkolnym 2014/2015 rozpoczną lub będą kontynuować naukę w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szczegóły na stronie internetowej  http://www.lubelskie.pl/?pid=2870

 


„Maturzysto!

Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia organizuje III edycję stypendiów dla młodzieży.  W roku akademickim 2014/2015 Fundacja zamierza przyznać 400 stypendiów wypłacanych w 10 miesięcznych ratach po 544zł.

 Jeśli:

- zdałeś egzamin maturalny w 2013 lub 2014 roku,
- w roku akademickim 2014/2015 po raz pierwszy podejmujesz studia na polskiej wyższej uczelni,|
- mieszkasz na wsi lub w mieście poniżej 30 000 mieszkańców,
- dochód na osobę w twojej rodzinie w 2013 roku nie przekroczył 1008 zł miesięcznie.
zapoznaj się z Regulaminem Fundacji i zarejestruj się na naszej stronie.

Rekrutacja będzie trwać od 1 lipca do 13 września 2014 (do godz. 16:00).
Brak ograniczeń co do kierunku studiów!
Cała operacja rekrutacji stypendystów odbywa się przez Internet.

Warunki przyznawania stypendiów w Regulaminie Fundacji na stronie www.fejj.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nasz Funpage na Facebook'u: http://www.facebook.com/FundacjaEdukacyjnaImJerzegoJuzonia

Zespół Fundacji Edukacyjnej im. Jerzego Juzonia


 

 


 

KRAJOWY FUNDUSZ NA RZECZ DZIECI

Szukamy zdolnych uczniów! Rekrutacja 2014

Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci pomaga w rozwoju uczniom szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych o wybitnych uzdolnieniach poznawczych, technicznych, plastycznych, baletowych i muzycznych, organizując sytuacje sprzyjające rozwojowi uzdolnień specjalnych i rozwojowi ogólnemu.

Więcej informacji o programie pomocy wybitnie zdolnym na stronie:

http://fundusz.org/program/rekrutacja


 

PROGRAMY STYPENDIALNE

 

Nawet kilkaset złotych może wynosić kwota stypendium dla ucznia czy studenta! Oprócz  naukowych wyróżnień finansowych  na chętnych czekają oferty stypendialne samorządów, organizacji pozarządowych i firm. W zakładce STYPENDIA  prezentujemy wybrane propozycje dla uczniów i absolwentów naszej szkoły.

 Więcej aktualnych ofert stypendialnych można znaleźć w serwisie www.mojestypendium.pl. Znajdują się tam również artykuły o stypendiach, konkursy dla stypendystów i publikacje, które pomogą młodym ludziom wybrać ścieżkę edukacji, a być może i kariery zawodowej.

Serwis prowadzi fundacja Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

 

Indeks Start2Star projekt dla niezamożnych i zdolnych maturzystów, których miesięczny dochód na jednego członka rodziny nie przekroczył 1000zł a średnia ocen wyniosła minimum 4,0 w drugiej klasie LO    (pobierz)

  http://www.paga.org.pl/projekty/indeks_start2star


 

Fakultety

Fakultety

Ranking klas

Ranking klas

Olimpiady

 1. Olimpiada Artystyczna
 2. Olimpiada Astronomiczna
 3. Olimpiada Biologiczna
 4. Olimpiada Chemiczna
 5. Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej ,,Euroelektra”
 6. Olimpiada Filozoficzna
 7. Olimpiada Fizyczna
 8. Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna
 9. Olimpiada Historyczna
 10. Olimpiada Informatyczna
 11. Olimpiada Języka Angielskiego
 12. Olimpiada Języka Białoruskiego
 13. Olimpiada Języka Francuskiego
 14. Olimpiada Języka Łacińskiego
 15. Olimpiada Języka Niemieckiego
 16. Olimpiada Języka Rosyjskiego
 17. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
 18. Olimpiada Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r.
 19. Olimpiada Matematyczna
 20. Olimpiada Techniki Samochodowej
 21. Olimpiada Teologii Katolickiej
 22. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
 23. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej
 24. Olimpiada Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej
 25. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych
 26. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych
 27. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
 28. Olimpiada o Prawach Człowieka
 29. Olimpiada Wiedzy o UE
 30. Olimpiada Wiedzy o Wynalazczości
 31. Olimpiada Wiedzy o Żywieniu
 32. Olimpiada Wiedzy Technicznej
 33. Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki
 34. Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego
 35. Olimpiada Innowacji Technicznych

Akcje szkole

Akcje szkole

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Thursday the 29th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.