OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Drukuj
Kategoria: Aktualności
Utworzono: poniedziałek, 14, styczeń 2013 Opublikowano Super User

 

 



 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE – ROK 2016/2017 

 

INDYWIDUALNY TENIS STOŁOWY

 

Reprezentacja dziewcząt: Aleksandra Kulak, Anna Łata, Barbara Koczułap, Paulina Sobótka, Dorota Osiewicz

 

Reprezentacja chłopców: Krzysztof Skup, Adrian Adamek, Damian Grzegórski, Kotrybała Dawid, Krzysztof Zdybel

 

Zawody powiatowe - Janów Lubelski, 22.11.2016r.

 

Aleksandra Kulak - I miejsce

 

Barbara Koczułap II miejsce

 

Anna Łata – VII miejsce

 

Dorota Osiewicz – IX miejsce

 

Adrian Adamek– III miejsce

 

Damian GrzegórskiVII miejsce                                         

 

Krzysztof Skup– IX- XII miejsce

 

Dawid Kotrybała – IX – XII miejsce

 

Zawody rejonowe: Kocudza, 18.11.2016r.

 

Aleksandra Kulak – II miejsce

 

Barbara Koczułap - V miejsce

 

Adrian Adamek – XIII – XVI miejsce

 

   Miło nam poinformować, że uczennice Aleksandra Kulak oraz Barbara Koczułap zostały Finalistkami Wojewódzkiej Licealiady w indywidualnym tenisie stołowym, która odbyła się dnia 24.11.2016r. w Hrubieszowie. 

 

 

 

Analiza osiągnięć sportowych uczniów w I semestrze

 

w roku szkolnym 2016/2017

 

 

DYSCYPLINA

TERMIN

MIEJSCE

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

 

10.10.2016

 

Janów Lubelski

 

 

Beata Hulak

Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe – III miejsce

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

 

7.10.2016

 

 

13.10.2016

Janów Lubelski

 

 

Biłgoraj

Andrzej Janacz

Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe - II miejsce

 

Zawody rejonowe – V miejsce

Indywidualny tenis stołowy dziewcząt

 

22.10.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2016

 

 

 

 

 

 

24.11.2016

 

 

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocudza

 

 

 

 

 

 

Hrubieszów

Beata Hulak

 

 

 

 

 

 

Zawody powiatowe

Aleksandra Kulak –

I miejsce

Barbara Koczułap-

II miejsce

Anna Łata – VII miejsce

Dorota Osiewicz – IX miejsce



Zawody rejonowe

Aleksandra Kulak –

II miejsce

Barbara Koczułap – V miejsce

 

Zawody wojewódzkie

Aleksandra Kulak –

XV miejsce

Barbara Koczułap – XV miejsce

Indywidualny tenis stołowy chłopców

 

 

22.11.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2016

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kocudza

Andrzej Janacz

Zawody powiatowe

Adrian Adamek – III miejsce

Damian Grzegórski – VII miejsce

Krzysztof Skup – IX- XII miejsce

Dawid Kotrybała – IX –XII miejsce

 

Zawody rejonowe

Adrian Adamek – XIII – XVI miejsce

Pływanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.12.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kraśnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert Kaproń

Wojciech Dąbek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zawody powiatowe

Izabela Łukasik – I miejsce 50m stylem dowolnym

Wojciech Mazur – I miejsce 50mstylem dowolnym

Bartosz Rak – II miejsce 50m stylem dowolnym

Michał Flis – III miejsce

50m stylem dowolnym

Bartosz Kiszka – I miejsce

50m stylem klasycznym

Krzysztof Litka – II miejsce

50m stylem klasycznym

Arkadiusz Kniaź – I miejsce

50m stylem grzbietowym

 

 

 

Sztafeta 10 x 25m stylem dowolnym chłopców –

I miejsce

 

Zawody rejonowe

Izabela Łukasik – IV miejsce 50m stylem dowolnym

Arkadiusz Kniaź – XII miejsce 50m stylem dowolnym

Wojciech Mazur – VI miejsce 50m stylem dowolnym

Michał Flis – VIII miejsce 50m stylem dowolnym

 

 

Sztafeta 10 x 25m stylem dowolnymchłopców – IV miejsce

 

 

Analiza osiągnięć sportowych uczniów w II semestrze

w roku szkolnym 2015/2016

 

DYSCYPLINA

TERMIN

MIEJSCE

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Piłka nożna

 

28.01.2016

 

Potoczek

 

Wojciech Dąbek

 

Robert Kaproń

II miejsce - zawody powiatowe

 

Piłka ręczna

dziewcząt

 

 

26.01.2016

 

 

 

 

Potoczek

Wojciech Dąbek

Robert Kaproń

I miejsce - zawody powiatowe

 

III miejsce – zawody rejonowe

Piłka ręczna

chłopców

26.01.2016

 

 

Janów Lubelski

 

Wojciech Dąbek

Robert Kaproń

III miejsce- zawody powiatowe

Piłka siatkowa

dziewcząt

10.02.2016

 

Modliborzyce

Robert Kaproń

II miejsce – zawody powiatowe

Piłka siatkowa

chłopców

11.02.2016

 

 

01.03.2016

Janów Lubelski

 

 

Biłgoraj

Robert Kaproń

 

 

Robert Kaproń

Wojciech Dąbek

I miejsce – zawody powiatowe

 

IV miejsce - zawody rejonowe

Koszykówka

dziewcząt

 

10.03.2016

 

 

16.03.2016

Janów Lubelski

 

 

Biłgoraj

Cezary Nafalski

I miejsce – zawody powiatowe

 

II miejsce- zawody rejonowe

Koszykówka

chłopców

10.03.2016

 

 

17.03.2016

Janów Lubelski

 

 

Kraśnik

Cezary Nafalski

Robert Kaproń

 

I miejsce - zawody powiatowe

III miejsce – zawody rejonowe

Kickboxing

 

09 - 12.06.2016

Wrocław

Wojciech Dąbek

II miejsce - Mistrzostwa Polski w Kicboxingu K1

Opracowała: Beata Hulak


 

 

 

Analiza osiągnięć sportowych uczniów w I semestrze

w roku szkolnym 2014/2015

 

DYSCYPLINA

TERMIN

MIEJSCE

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

 

30.09.2014

 

 

 

 

02.10.2014

Janów Lubelski

 

 

 

 

Kraśnik

Beata Hulak

II miejsce - zawody powiatowe

 

IV miejsce - zawody rejonowe

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

 

30.09.2014

Janów Lubelski

Janacz Andrzej

III miejsce – zawody powiatowe

Indywidualny tenis stołowy dziewcząt

 

5.11.2014

 

 

 

 

 

 

 

20.11.2014

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

Dzwola

Beata Hulak

Zawody powiatowe

Katarzyna Madras- V

Olga Sosnówka- IX

Patrycja Staszowska- XIII

Magdalena Tomala- XIII

Natalia Sobótka- IX

 

Zawody rejonowe

Katarzyna Madras- XII

 

Indywidualny tenis stołowy chłopców

 

 

5.11.2014

 

 

 

 

 

20.11.2014

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

Dzwola

Andrzej Janacz

Zawody powiatowe

Łukasz Biały- I

Mariusz Miś -XIII

Jarosław Wielgus- XIII

Mateusz Wielgus- IX

Artur Król -XVII

Zawody rejonowe

Łukasz Biały V m

 

Pływanie

 

24.11.2014

Janów Lubelski

Robert Kaproń

Zawody powiatowe

Bartosz Kiszka  – I miejsce stylem klasycznym

Wojciech Wieleba  – I miejsce stylem dowolnym

Bartosz Kiszka -II miejsce

 stylem dowolnym

Michał Sokal - IV miejsce stylem dowolnym

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halowa piłka nożna chłopców

 

7.01.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

15.01.2015

 

 

 

 

 

16.01.2015

Janów Lubelski

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzwola

 

 

 

 

 

Potoczek

Robert Kaproń

Andrzej Janacz

 

 

 

 

 

 

 

Beata Hulak

 

 

 

 

 

Wojciech Dąbek

Robert Kaproń

Zawody powiatowe

drużyna dziewcząt- II m

Katarzyna  Madras

Olga Sosnówka

drużyna chłopców- I m

Mariusz Miś

Łukasz Biały

 

zawody rejonowe

 drużyna dziewcząt- V m

drużyna chłopców -V m

 

 

 

 

Zawody powiatowe

II miejsce

 

 

 

 

Piłka siatkowa

dziewcząt

 

22.01.2015

 

 

28.01.2015

 

 

LO Janów Lubelski

 

 

Biłgoraj

 

Robert Kaproń

 

 

Robert Kaproń

 

I miejsce - zawody powiatowe

 

IV miejsce – zawody rejonowe

Piłka siatkowa

chłopców

 

21.01.2015

ZSZ Modliborzyce

Robert Kaproń

Wojtek Dąbek

IV – zawody powiatowe

 

 

                                                                                                       Opracowały: Beata Hulak

                                                                                                                             Grażyna Skiba

 

Analiza osiągnięć sportowych uczniów naszego LO

 w II semestrze w roku szkolnym 2013/2014

TERMIN

DYSCYPLINA

MIEJSCE ZAWODÓW

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA

07.02.2014

 

 

 

13.02.2014

Drużynowy tenis stołowy dziewcząt

Janów

Lubelski

 
 
Kocudza

 

 

mgr Beata Hulak

Zawody powiatowe

II i III miejsce

 

 

Zawody rejonowe

V miejsce

 

07.02.2014

 

 

 

13.02.2014

Drużynowy tenis stołowy chłopców

Janów

Lubelski

 

 

Kocudza

 

 

  mgr Andrzej  

       Janacz

Zawody powiatowe

I i V miejsce

 

 

Zawody rejonowe

V miejsce

 

 

13.02.2014

Halowa piłka nożna

Potoczek

 

 

 

 

mgr Wojciech Dąbek

Zawody powiatowe

II miejsce

 

 

 

01.04.2014

 

 

09.04.2014

 

Koszykówka dziewcząt

Janów

Lubelski

 

Biłgoraj

mgr Grażyna Skiba

 

Zawody powiatowe

I miejsce

 

Zawody rejonowe

III miejsce

 

03.04.2014

 

 

10.04.2014

Koszykówka chłopców

 

Janów Lubelski

 

 

Kraśnik

 

mgr Grażyna Skiba

Zawody powiatowe
I miejsce

 

Zawody rejonowe

III miejsce

 

12.03.2014

 

 

17.03.2014

 

Piłka ręczna

dziewcząt

Potoczek

 

 

Kraśnik

mgr Wojciech Dąbek

 

mgr Andrzej  

 Janacz

mgr Beata Hulak

Zawody powiatowe
I miejsce

 

Zawody rejonowe

III miejsce

28.02.2014

Piłka ręczna

chłopców

Potoczek

 

 

mgr Cezary Nafalski

Zawody powiatowe

IV miejsce

25.02.2014

Piłka siatkowa

dziewcząt

 

Janów Lubelski

mgr Robert Kaproń

Zawody powiatowe

I miejsce

05.03.2014

 

 

 

27.02.2014

 

 

 

 

Piłka siatkowa chłopców

Biłgoraj

 

 

 

Janów Lubelski

mgr Wojciech Dąbek

 

 

mgr Robert Kaproń

Zawody rejonowe

IV miejsce

 

 

Zawody powiatowe
III miejsce

 

opracowała: Beata Hulak                                                                            


 W mistrzostwach Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim po raz drugi reprezentował Krzysztof Kiszka - uczeń klasy III H. Zdobył złoty medal i obronił tytuł Mistrza Polski Juniorów w kickboxingu w wersji Kick Light w kategorii wagowej do 63 kg. Krzysiek w drodze do finału wygrał 4 walki. Pokonał po kolei jednogłośnie na punkty Głusińskiego (Alien Łódź), Kiełbasę (KS Halny Nowy Sącz) oraz Dziekańskiego (FC Ełk). Zacięty, wyrównany ale wygrany  pojedynek o finał stoczył z Kucharczykiem z klubu Diament Pstrągowa. Trenerem Krzyśka jest prof. Wojciech Dąbek. W zawodach startowało ponad 160 zawodników z całej Polski.

Serdecznie gratulujemy Krzyśkowi  tak ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki systematycznej i wyczerpującej pracy. To prawdziwy zaszczyt mieć w gronie swoich kolegów Mistrza Polski, który również w nauce osiąga bardzo dobre rezultaty.



 

 Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców

W zawodach sportowych na etapie powiatowym w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, które odbyły się w dniu 07.02.2014r. naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny (dwie drużyny dziewcząt i dwie drużyny chłopców). Drużyna dziewcząt  w składzie: Olga Sosnówka, Patrycja Staszowska zajęła II miejsce i wywalczyła sobie awans  do zawodów rejonowych. Dziewczęta w składzie Katarzyna Madras i Natalia Sobótka zajęły III miejsce. Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy zajmując I miejsce (Łukasz Biały i Mariusz Miś) oraz V miejsce ( Damian Chmura, Łukasz Serwatka i Jarosław Wielgus).  W zawodach rejonowych obie nasze drużyny uplasowały się na V miejscu.

             Dziękujemy uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły.

                                                                                  Nauczyciele wychowania fizycznego


 

Piłka nożna

Dnia 13.02.2014 r. w Potoczku zostały rozegrane powiatowe zawody sportowe w piłce nożnej chłopców. Skład drużyny: Piotr Bańka, Karol Piecyk, Damian Chmura, Mateusz Pituch, Grzegorz Dudzic, Adrian Michałek, Damian Batorski, Paweł Blacha, Bartłomiej Jargiło, Hubert Witek, Paweł Sosnówka, Dawid Jarzynka. Nasza drużyna zajęła II miejsce.

Piłkarzom dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

                                                                       Nauczyciele wychowania fizycznego


 

Dnia 25 października 2013 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Janowie Lubelskim zostały rozegrane POWIATOWE ZAWODY SPORTOWE W INDYWIDUALNYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Naszą szkołę LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim reprezentowali: Olga Sosnówka, Patrycja Staszowska, Katarzyna Madras, Katarzyna Gąbka, Natalia Sobótka, Łukasz Biały, Mariusz Miś, Jarosław Wielgus, Łukasz Serwatka, Damian Chmura. Do zawodów rejonowych awansowały: Olga Sosnówka, która zwyciężyła w kategorii dziewcząt oraz Katarzyna Madras z piątego miejsca. W kategorii chłopców awans do zawodów rejonowych wywalczyli Łukasz Biały i Mariusz Miś zajmując dwa pierwsze miejsca. Zawody na szczeblu rejonowym odbyły się w Kocudzy dnia 30.10.2013 roku. Nasi tenisiści dzielnie walczyli z najlepszymi zawodnikami rejonu.

Najlepszym tenisistom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.                                                   

Nauczyciele wychowania fizycznego


 


 

 Analiza osiągnięć sportowych semestr II rok szkolny 2012/2013

TERMIN

DYSCYPLINA

MIEJSCE ZAWODÓW

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA

22.01.2013r.

 

 

Drużynowy tenis stołowy powiat

Janów Lubelski

 

 

mgr Beata Hulak mgr Andrzej Janacz

chłopcy I i IV miejsce

dziewczęta III i IV miejsce

 

30.01.2013r.

 

 

Drużynowy tenis stołowy rejon

Kocudza

mgr Andrzej

Janacz

  chłopcy V miejsce

 

 

30.01.2013r.

 

 

Piłka nożna halowa    powiat

Potoczek

mgr Wojciech Dąbek

chłopcy II miejsce

05.02.2013r.

 

 

 

 

Piłka siatkowa powiat

Janów Lubelski

 

 

mgr Robert Kaproń

 

dziewczęta I miejsce

06.02.2013r.

Piłka siatkowa powiat

Janów Lubelski

mgr Robert Kaproń

chłopcy I miejsce

01.03.2013r.

Piłka siatkowa rejon

Annopol

mgr Robert Kaproń

chłopcy IV miejsce

26.02.2013r.

Piłka ręczna powiat

Potoczek

mgr Robert Kaproń           mgr Wojciech Dąbek

dziewczęta I miejsce

05.03.2013r.

Piłka ręczna powiat

Potoczek

mgr Wojciech Dąbek

chłopcy IV miejsce

27.03.2013r.

Koszykówka powiat

Janów Lubelski

mgr Grażyna Skiba                 mgr Cezary Nafalski

chłopcy II miejsce dziewczęta II miejsce

06.04.2013r.

Kick-boxing light- contact mistrzostwa województwa

Lublin

mgr Wojciech Dąbek

Krzysztof Kiszka kl. II h – I miejsce kategoria do 69 kg, Cezary Osieł kl. III c – I miejsce kategoria do 63 kg, Wojciech Wieleba kl. I e – II miejsce kategoria do 69 kg.

26-28.04.2013r.

Kick-boxing kicklight Mistrzostwa Polski

Ostrowiec Świętokrzyski

mgr Wojciech Dąbek

Krzysztof Kiszka kl. II h – I miejsce kategoria do 63 kg, Cezary Osieł kl. III c – udział kategoria do 63 kg

                                                                           Opracował : Robert Kaproń



 

 Osieł Cezary  - IIIc

1)      I Miejsce Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym  - (KATA)

2)      I Miejsce Mistrzostwa Województwa Lubelskiego – kick boxing  lightcontact  kategoria wagowa (-59kg)

Kiszka Krzysztof – IIh

1)      II Miejsce Mistrzostwa Województwa Lubelskiego   -  kick boxing  lightcontact kategoria wagowa (-69kg)

Opiekun Wojciech Dąbek



Analiza osiągnięć sportowych uczniów w I semestrze  w roku szkolnym 2012/2013

TERMIN

DYSCYPLINA

MIEJSCE ZAWODÓW

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

OSIĄGNIĘCIA

25.09.2012r.

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

JanówLubelski

 

 

 

mgr Beata Hulak

    III miejsce powiat

 

 

 

 

25.09.2012r.

 

 

04.10.2012r.

 

16.10.2012r.

Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

JanówLubelski

 

 

Kraśnik

 

Adamów

mgr Andrzej

Janacz

   II miejsce powiat

 

 

 II miejsce rejon

 

VIII miejsce województwo

06.11.2012r.

 

 

 

 

 

 

08.11.2012r.

 

 

15.11.2012r.

Tenis stołowy indywidualny dziewcząt

Zawody powiatowe

 

 

Zawody rejonowe

 

Zawody wojewódzkie

JanówLubelski

 

 

 

 

 

 

Kocudza

 

 

Hrubieszów

 

 

mgr Beata Hulak

Aleksandra Pizoń  II

Ilona Pawusiak     VI

Katarzyna Gąbka  VII

Agnieszka Gzik    IX

Sylwia Kienig        X

 

Aleksandra Pizoń  III

 

 

Aleksandra Pizoń XII

06.11.2012r.

 

 

 

 

 

 

08.11.2012r.

 

 

 

15.11.2012r.

 

Tenis stołowy indywidualny chłopców –

zawody powiatowe

 

 

zawody rejonowe

 

 

zawody wojewódzkie

 

JanówLubelski

 

 

 

 

 

 

Kocudza

 

 

 

Hrubieszów

 

 

mgr Andrzej Janacz

 

Mariusz Miś    II

Łukasz Biały    III

Piotr Szczecki  IV

Paweł Król        V

Bartosz Hulak XII

 

 

Łukasz Biały  IV

 

 

 

 

Łukasz Biały  XIV

 

 

 

24.11.2012r.

 

 

 

 

listopad 2012

 

Kick-boxing light contact

 

 

 

Puchar Polski w karate Tradycyjnym

 

      

     

 

 

 

Lublin

 

 

mgr Wojciech Dąbek

 

 

 

 

 

 

Cezary Osieł

I miejsce

Krzysztof Kiszka II

miejsce

 

 

Cezary Osieł

IV miejsce

           

 

 

Tuesday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.