Rada Rodziców

Drukuj
Kategoria: Strefa Rodzica
Utworzono: piątek, 09, listopad 2012 Opublikowano Super User

Regulamin Rady Rodziców można pobrać klikając tutaj.

Konto Rady Rodziców: 69941000002001100001690001

 

 

ZARZĄD  RADY RODZICÓW - rok szkolny 2019/2020

 

Przewodniczący - p.Stanisław Mazur

 Z-cy Przewodniczącego - p. Lucyna Oleszko i p.Sławomir Dworak

 Skarbnik – p.Monika Wołoszyn

 Sekretarz I  – p.Anna Szkup

 Sekretarz II  - p.Anna Bańka 

 Członkowie Zarządu:

 - p.Grażyna Pielarz

 - p.Krzysztof Kowal

 - p.Magdalena Peret

 

SKŁAD TRÓJEK KLASOWYCH w roku szkolnym 2019/2020

 

KLASA

DELEGAT

CZŁONEK

CZŁONEK

I Ap

Ożóg Teresa

Drzazga Joanna

Biała Joanna

I Bp

Regmunt Sobieszczańska Małgorzata

Kiszka Jolanta

Martyna Kubalska Ewa

I Cp

Dworak Sławomir

Małysz Wioletta

Lenart Mariusz

I Dp

Dworak Sławomir

Zakościelna Ewelina

Majdanik Anna

I Ep

Ciupak Edyta

Łukasik Lucyna

 

I A

Peret Magdalena

Moskal Barbara

Garbacz Helena

I B

Moskal Anna

Sawa Katarzyna

Kwiecień  Dariusz

I C

Bańka Anna

Ziółkowska Joanna

Szarek Sylwia
Andrzej Karczmarski

I D

Kowal Krzysztof

Wojtan Katarzyna

Rawska Jolanta

I E

Myszak Renata

Pelc Anna

Kamińska Justyna

II A

Szkup Anna

Szmidt  Joanna

Tylus Monika

II B

Siczek Agnieszka

Momot Andrzej

Grzegórska-Powęska Renata

II C

Wołoszyn Monika

Woźnica Urszula

Jarosz Agnieszka

II D

Pielarz Grażyna

Mucha  Elżbieta

Małek Irena

II E

Małek Aleksander

Kowalik Anna

Łopata Anna

III A

Boś Justyna

Kędra Patrycja

Jarosz Małgorzata

III B

Mazur Stanisław

Orzeł Marta

Koszałka Marzena

III C

Oleszko Lucyna

Borkowski Robert

Fiedorek Katarzyna

III D

Mróz Anna

Kaproń Grażyna

Parchyta Agnieszka

III E

Kania Bożena

Drelich Halina

 

 

 

 

 

 

 


 

  

ZARZĄD  RADY RODZICÓW - rok szkolny 2018/2019

 

Przewodniczący - Stanisław Mazur

Z-ca Przewodniczącego -  Lucyna Oleszko

Skarbnik – Monika Wołoszyn

Sekretarz – Anna Szkup

 

 Skład Trójek Klasowych:

 

delegat

członek

członek

Klasa I A

 Anna Szkup

 Monika Tylus

Justyna Kuśmierczyk

 Monika Wołoszyn

Joanna Szmidt

Klasa I B

Agnieszka Siczek

Iwona Słupczyńska

 Andrzej Momot

Klasa I C

Monika Wołoszyn

Urszula Woźnica

 Agnieszka Jarosz

Klasa I D

 Grażyna Pielarz

Irena Małek

 Piotr Zielonka

Klasa I E

Aleksander Małek

 Anna Małek

 Anna Łopata

 

 

 

 

Klasa II A

Justyna Boś

Małgorzata Jarosz

Patrycja Kędra

Klasa II B

 Stanisław Mazur

Marzena Koszałka

Marta Orzeł

Klasa II C

 Lucyna Oleszko

Robert Borkowski

Katarzyna Fiedorek

Klasa II D

Jolanta Zezulińska

Tadeusz Dziura

 Anna Łacko

Klasa II E

Jolanta Walas

 

 

 

 

 

 

Klasa III A:

 Monika Albiniak

Teresa Samuła

Krzysztof Rosiński

Klasa III B:

 Urszula Moskal

 Marek Serwatka

 

Klasa III C:

Agnieszka Osiewicz

Bozena Flis

Dorota Król

Bożena Powrózek

Klasa III D:

Roman Moskal

Marian Ślusarz

Danuta Zapora

Klasa III E:

anina Breś

 Anna Rząd

Agnieszka Skubik

 

   

 

Rada Rodziców rok szkolny 2017/2018

Rada Rodziców rok szkolny 2016/2017

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Tuesday the 12th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.