Osiągnięcia olimpiady i konkursy

Drukuj
Kategoria: Szkoła
Utworzono: środa, 31, październik 2012 Opublikowano Super User

 


Olimpiady


Lp.Rok szkolnyNazwa olimpiadyImię i nazwisko laureata lub finalistyZdobyty tytuł
1 2002/2003 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Paweł Łukasz Laureat
2 2003/2004 Olimpiada "Losy Polaków na Wschodzie"" Mateusz Surma Finalista
3 2003/2004 Olimpiada Biologiczna Michał Krzysztoń Laureat
4 2003/2004 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Sylwia Król Laureat
5 2004/2005 Olimpiada Wiedzy o UE Wojciech Chmiel Finalista
6 2004/2005 Olimpiada Teologii Katolickiej Barbara Tylus Finalistka
7 2004/2005 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Sylwia Król Finalistka
8 2004/2005 Olimpiada Ekologiczna Magdalena Igras Finalistka
9 2005/2006 Olimpiada Historyczna Karol Czuryszkiewicz Finalista
10 2005/2006 Olimpiada Biologiczna Sylwia Król Finalistka
 11 2006/2007 Olimpiada Wiedzy o UE Krzysztof Kozak Finalista
12 2008/2009 Olimpiada Chemiczna Robert Pomorski Finalista
13 2009/2010 Olimpiada Filozoficzna Tomasz Kłusek Finalista
 14 2009/2010 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Katarzyna Moskal Finalista
15 2010/2011 Olimpiada Filozoficzna Tomasz Kłusek Laureat
16 2010/2011 Olimpiada Chemiczna Łukasz Lachawiec Finalista
17 2010/2011 Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej Wioleta Bielecka Laureat
 18 2010/2011 Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Karol Wnuk Finalista
19 2011/2012 Olimpiada Chemiczna Oliwia Komada Finalista
20 2011/2012 Olimpiada Chemiczna Marcin Fusiara Finalista
21 2011/2012 Olimpiada Języka Francuskiego Weronika Sowa Laureat
22 2012/2013 Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Magdalena Chmiel Finalista
23 2012/2013 Olimpiada Chemiczna Michał Rząd Finalista
24 2012/2013 XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Karol Wnuk Finalista
25 2013/2014 Olimpiada Chemiczna Agnieszka Grot Finalistka
26 2014/2015 Olimpiada Teologii Katolickiej Katarzyna Madras Finalistka
27 2014/2015 Olimpiada Chemiczna Bartosz Kiszka Finalista
28 2015/2016 Olimpiada Chemiczna Bartosz Kiszka Laureat
29 2015/2016 Olimpiada Chemiczna Jakub Płatek Finalista
30 2015/2016 Olimpiada Chemiczna Michał Robak Finalista
31 2015/2016 Olimpiada Teologii Katolickiej Mateusz Blacha Finalista
32 2016/2017 Olimpiada Chemiczna Bartosz Kiszka Laureat 
33 2016/2017 Olimpiada Chemiczna Michał Robak Finalista 

 


 
STYPENDIA

Stypendia Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej w wymienionych latach otrzymali następujący uczniowie:

Rok szkolnyImię i nazwiskoKlasa
1997/98 Michał Wronka II a
1998/99 Beata Flis IV b
1999/00 Michał Wronka IV a
2000/01 Paweł Paszko III b
2001/02 Edyta Drzazga IV b
2002/03 Michał Krzysztoń III b
2003/04 Paweł Łukasz IV a
2004/05 Magdalena Igras III a
2005/06 Karol Czuryszkiewicz II b
2006/07 Magdalena Krzysztoń II h
2007/08 Dominika Orzeł  
2008/09 Karolina Dąbek II b
2009/10 Karolina Dąbek III b
2010/2011 Adam Tur

III g

2011/2012 Arleta Kędra  
2012/2013 Michał Rząd III a
2013/2014 Dominika Gałus II b
2014/2015 Piotr Golec III f
2015/2016 Bartosz Kiszka II a
2016/2017 Bartosz Kiszka III a

 


  Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej w wymienionych latach otrzymali następujący uczniowie:

1. W roku szkolnym 20042005 za osiągnięcia naukowe- Michał Krzysztoń (IV b).

2. W roku szkolnym 2010/2011 za osiągniecia sportowe Cezary Osieł (I c).


 

Stypendium Starosty Powiatu Janowskiego otrzymali:

  • 2003/2004 - Marek Witek
  • 2004/2005 - Mateusz Surma
  • 2005/2006 - Sylwia Król
  • 2006/2007 - Barbara Tylus
  • 2007/2008 - Sebastian Waberski
  • 2008/2009 - Łukasz Traczyk, Robert Pomorski, Grzegorz Król, Joanna Łukasik, Tomasz Bucior
  • 2009/2010 - Joanna Łukasik i Tomasz Bucior, Mateusz Bielak, Anna Wróblewska, Arleta Kędra
  • 2010/2011 -  Tomasz Kłusek, Patrycja Wołoszyn, Mateusz Bielak, Marcin Fusiara, Angelika Kokoszka, Magdalena Kańkowska
  • 2011/2012 - Weronika Sowa, Karol Wnuk, Magdalena Kańkowska
  • 2012/2013 - Krystian Kierepka, Karol Wnuk, Cezary Osieł
  • 2013/2014 - Krystian Kierepka 3b, Agnieszka Łukasik 2d, Krzysztof Kiszka 3h (- od lutego 2014r.)
  • 2014/2015 - I semestr: Ewelina Galek 2c, Dominika Gałus 3b, Katarzyna Madras 2b, Paulina Słomka 3g, Michał Kowalik 3f, Izabela Kałuża 2a
                      II semestr: Bartosz Kiszka 1a, Karolina Beata Góra 2a, Emilia Cudziło 1a, Katarzyna Madras 2b, Marlena Maksim 1g, Katarzyna Czarna 2c
  • 2015/2016 - I semestr: Sylwia Lewandowska 2e, Justyna Wójcik 3e
                       II semestr: Piotr Liwak 2f, Jakub Małysz 2f, Sylwia Lewandowska 2e
  • 2016/2017 -  I semestr: Blacha Mateusz 2a, Lewandowska Sylwia 3e, Maksim Marlena 3g 
  • 2017/2018  - I semestr: Julia Rosińska 2aKrzysztof Bielak 2a,  Katarzyna Mędrek 3f, Martyna Bębenek 3d, Izabela Łukasik 3e

 


 

W roku 2003 nagrodę Burmistrza Janowa Lubelskiego dla Najlepszego Sportowca otrzymała Dominika Wiśniewska (I a).

 

 


 

STYPENDIA MARSZAŁKA URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO DLA UCZNIÓW UZDOLNIONYCH ARTYSTYCZNIE

Rok szkolny 2009/2010 

Iga Czuba 1a

Karolina Gorczyca 2i

Karolina Dąbek 3b


 Stypendium im. Marii i Lecha Kaczyńskich

 

2014/2015 Magdalena Różańska  II F

2015/2016

2016/2017

Katarzyna Madras

Mateusz  Blacha

III B

II A

 

Wyróżnienia

 

Liceum w ostatnich latach zdobyło dobrą pozycję w rankingach tworzonych przez prasę lokalną lub ogólnopolską. Na 412 szkół ponadgimnazjalnych funkcjonujących w województwie lubelskim, w tym na 171 liceów, nasza Szkoła uplasowała się następująco:

 

Rok

Tytuł gazety lub czasopismaKryteriumLokata
1999 (kwiecień) Tygodnik Zamoyski Najlepsze szkoły średnie w województwie lubelskim X
2004 (marzec) Newsweek Procent maturzystów przyjętych na studia (w województwie lubelskim) XXXVI
2006 (maj) Kurier Lubelski Najlepsze licea regionu V ranking o "Złotą Tarczę" XXV
2006 (lipiec) Dziennik Lubelski Wynik matury w regionie* XIV
2007 (styczeń) Rzeczpospolita Najlepsze szkoły w województwie (udział w olimpiadach) XIX

 

* Zdawalność egzaminu maturalnego 2006 roku w województwie lubelskim wynosiła 81,1%, w naszym Liceum - 90,56%.

 


 

Tuesday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.