Konsultacje Nauczycieli 2016/2017

Drukuj
Kategoria: Strefa Rodzica
Utworzono: sobota, 16, listopad 2013 Opublikowano Super User

Przedstawiamy ofertę zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w naszej szkole w roku szkolnym 2016/17.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa.

Pobierz


lp

Nazwisko i imię

Forma realizacji

dzień tygodnia

1

Bańka Józef

kolo olimpijskie

konsultacje maturalne

Piątek 7.00

13.20-14.10

2

Czaja Joanna

konsultacje przedmaturalne

spotkania wychowawczo doradcze

poniedziałek 9.40

piątek 13.20

3

Czapla Bożena

doradztwo zawodowe, indywidualne

po konsultacji z uczniem

4

Dąbek Wojciech

SKS

Piłka nożna boisko gimnazjum

zajęcia na siłowni szkolnej

wtorek

15.30-17.00

5

Fac Agnieszka

konsultacje przedmaturalne

poniedziałek

8.00-8.45

6

Gąbka Alicja

konsultacje przedmiotowe

czwartek

10.55-11.40

7

Gierczak Agnieszka

zajęcia w bibliotece szkolnej

czwartek

14.00-15.00

8

Głaz Alicja

zajęcia dla maturzystów

kl. III c, III e, III g

środa

13.20-14.10

9

Góra Beata

zajęcia indywidualne

zajęcia dodatkowe z kl. III

poniedziałek 13.25-14.10

raz w miesiącu 2 godz.

10

Grzyśnik Mariola

zajęcia artystyczne + przygotowanie do konkursów            i olimpiad

Sroda  14.10 -15.00

11

Hulak Beata

SKS

poniedziałek

15.00-15.45

12

Hys-Mazur Marzena

konsultacje

Poniedziałek 12.35

13

Jakubiec Marzena

zajęcia dla maturzystów

poniedziałek

13.25-14.10

14

Jakubiec Piotr

kółko chemiczne

poniedziałek

13.30-15.00

15

Janacz Andrzej

siłownia szkolna

piątek

8.00-8.45

16

Janus Bożena

konsultacje przedmiotowe

wtorek

14.15 – 15.00

17

Janus Waldemar

konsultacje przedmiotowe

czwartek

8.55-9.40

 

18

 

Jonak Luiza

konsultacje

przedmaturalne ucz. kl. IIe

Czwartek 12.35-13.20

19

 

Karczmarska Maria

zajęcia jęz. angielskiego                    dla kl. I E / dla uczniów zdolnych

środa

10.55 – 11.40

20

Kaproń Robert

siłownia 

piątek

11.45 – 12.30

21

Krasowska Elżbieta

zajęcia dodatkowe dla maturzystów

piątek                          13.30

22

Krzosek Maria

Przygotowanie do matury kl. III c

poniedziałek

13.15 - 14

23

Krzysztoń-Żytko Małgorzata

Zajęcia dodatkowe

poniedziałek 12.35 – 13.20

czwartek 14.10 – 15.00

24

Mazur Grzegorz

zajęcia dodatkowe kl.I d, I e

środa

8.55-9.40

25

Michalczyk Małgorzata

Zajęcia dodatkowe dla ucznia zdolnego, konsultacje

środa  14.10-14.50

czwartek 10.40 – 11.25

26

Nafalski Cezary

strzelnica

wtorek                            13.30-14.30

27

Nita Bożena

konsultacje dla pozostałych klas oraz indywidualnie umówione spotkania

środa

7.10-7.55

28

Orzeł Włodzimierz

konsultacje

środa

15.00-15.45

29

Rachwalska - Kata Dorota

Konsultacje, zajęcia dla kl. III e

poniedziałek  08.00 – 08.45

30

Skiba Grażyna

SKS

poniedziałek                  15.00-15.45

31

Skrzypa Izabela

konsultacje

środa

13.30-14.15

32

Sowa Zygmunt

konsultacje

środa

14.15-15.00

33

Surtel Violetta

zajęcia dodatkowe

konsultacje

piątek

13.25-14.10

34

Szyszkowska Wiesława

koło matematyczne kl.II

zajęcia dodatkowe dla maturzystów

środa 7.10

piątek

13.25-15.00

35

Szyszkowska-Butryn Anna

zajęcia przygotowujące do matury kl.III e

poniedziałek                       8.00

36

Tylus Elżbieta

konsultacje

poniedziałek

12.35 – 13.20

37

Wąsek Izabela

zajęcia z wolontariatem i sekcją plastyczną w bibliotece

środa

13.00-14.00

38

Widomski Jarosław

koło matematyczne kl I

czwartek                                13.25 – 15.00

39

Wiechnik Dariusz

konsultacje z przedmiotu

przygotowanie do matury                      i konkursów

wtorek

14.15-15.00

40

 

Wieleba Barbara

konsultacje maturalne 

konsultacje

poniedziałek 13.20-14.10

piątek 8.00 -  8.45

41

 

Wieleba Józef

przygotowanie do matury              - historia

poniedziałek              

8.00-8.45

42

Wołoszyn Agnieszka

konsultacje z przedmiotu

piątek 

13.20-14.10

43

Wójtowicz Magdalena

konsultacje z przedmiotu

matura ustna

piątek

9.50-10.35

44

Stafiej Jolanta

konsultacje dla kl. Ie

zajęcia przedmatur. kl. 3a

 

 

rozwiązywanie zadań konkursowych

wtorek 8.00  - 8.45

środa 13.25 – 14.10 (po wcześniejszym uzgodnieniu)

 

środa 8.00 – 8.45

 

 

     

 

 

     

 

Tuesday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.