Kadra pedagogiczna

Drukuj
Kategoria: Szkoła
Utworzono: środa, 31, październik 2012 Opublikowano Super User

  • Dyrektor szkoły: mgr Wiesława Dyjach
  • Wicedyrektor szkoły: mgr Irena Dycha    

Lp

Nauczany przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

1.

Język polski

mgr Joanna Czaja

mgr Marzena Jakubiec

mgr Dorota Rachwalska – Kata

mgr Monika Dziuba

mgr Beata Góra

2.

Język angielski

mgr Agnieszka Fac

mgr Maria Karczmarska

mgr Małgorzata Michalczyk

mgr Beata Mrozowska

mgr Bożena Nita

mgr Agnieszka Wołoszyn

mgr Magdalena Wójtowicz

3.

Język niemiecki

mgr Luiza Jonak

mgr Emilia Żuber

4.

Język rosyjski

mgr Bożena Janus

5.

Język francuski

mgr Grzegorz Mazur

6.

Język włoski

mgr Grzegorz Mazur

7.

Biologia

mgr Marzena Hys - Mazur

mgr Agnieszka Maziarczyk

mgr Ilona Kramska

8.

Chemia

mgr Piotr Jakubiec

mgr Elżbieta Krasowska

9.

Fizyka

mgr Waldemar Janus

mgr Violetta Surtel

10.

Matematyka

mgr Urszula Boryńska

mgr Jacek Golec

mgr Małgorzata Krzysztoń – Żytko (informatyka)

mgr Wiesława Siczek

mgr Jarosław Widomski

11.

Geografia

Podstawy przedsiębiorczości

mgr Józef Bańka

mgr Barbara Wieleba

mgr Wiesława Dyjach (dyrektor)

mgr Irena Dycha (pp)

12.

Przyroda

mgr Waldemar Janus (oraz fizyka)

13.

Historia

Historia i społeczeństwo

dr Alicja Głaz

mgr Maria Krzosek

mgr Izabela Skrzypa

mgr Izabela Wąsek (nauczyciel bibliotekarz)

14.

Wiedza o społeczeństwie

dr Alicja Głaz

mgr Izabela Wąsek (nauczyciel bibliotekarz)

15

Religia

mgr Agnieszka Jaroszkiewicz

mgr Elżbieta Tylus

16.

Informatyka

mgr Grzegorz Boliński

mgr Włodzimierz Orzeł

mgr Małgorzata Krzysztoń-Żytko (oraz matematyka)

17.

Filozofia

mgr  Monika Dziuba (oraz j. polski)

18..

Pedagog szkolny

mgr Bożena Czapla  ( oraz doradca zawodowy)

19.

Wychowanie fizyczne

mgr Wojciech Dąbek

mgr Beata Hulak

mgr Andrzej Janacz

mgr Cezary Nafalski (oraz edukacja dla bezpieczeństwa)

mgr Grażyna Skiba

20.

Bibliotekarze

mgr Irena Dycha (wicedyrektor oraz podst.przeds.))

mgr Agnieszka Gierczak

mgr Izabela Wąsek (oraz WOS)

21.

Edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Cezary Nafalski ( oraz wychowanie fizyczne)

22.

Logopeda

mgr Anna Rychlak

23

Zajęcia rewalidacyjne

mgr Joanna Rosińska

mgr Bożena Kapica

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.