Dla Gimnazjalisty

ORGANIZOWANY  PRZEZ  LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

IM.  BOHATERÓW PORYTOWEGO  WZGÓRZA  W  JANOWIE  LUBELSKIM

05 marca 2016r. (pierwsza sobota po feriach) o godz. 10.00

Wszystkich gimnazjalistów zainteresowanych językiem angielskim zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Zgodnie z regulaminem, zwycięzcy konkursu oprócz nagród rzeczowych otrzymują dodatkowe punkty rekrutacyjne do Liceum Ogólnokształcącego
im. Bohaterów Porytowego Wzgórza.

Poniżej zamieszczony został regulamin oraz ubiegłoroczny test wraz z kluczem.

Nie wahaj się, sprawdź swoją wiedzę, zdobądź dodatkowe punkty rekrutacyjne!

Organizatorzy: nauczyciele języka angielskiego:

Bożena Nita i Maria Kaczmarska

Test: [kliknij]

Regulamin konkursu: [kliknij]

Klucz do testu: [kliknij]

DLA ABSOLWENTÓW  GIMNAZJÓW

Składanie świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego odbywać się będzie od godz. 10.00 - 27 czerwca (piątek) do 01 lipca (wtorek), do godz. 12.00 w salach 124,125 (sale po prawej stronie od wejścia głównego). Czekamy :)

Plakat promocyjny

W zakładce REKRUTACJA znajduje się oferta Naszej Szkoły dla Ciebie! Zapraszamy!

WYNIKI PIĄTEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

ORGANIZOWANEGO PRZEZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO

WZGÓRZA W JANOWIE LUBELSKIM

24 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich wzięło udział w piątym już Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów, który przeprowadzony został w sobotę 8 lutego 2014 roku. Wszyscy napisali test leksykalno – gramatyczno – komunikacyjny z elementami wiedzy o kulturze przygotowany przez  nauczycieli języka angielskiego z LO. Pięcioro najlepszych gimnazjalistów zakwalifikowało się do części ustnej, która polegała na rozmowie na temat ilustracji oraz krótkich rozmów sterowanych. Suma punktów z obu etapów pozwoliła nam wyłonić zwycięzców:

I MIEJSCE – Magdalena Tomala z Gimnazjum w Janowie Lubelskim – suma punktów: 99

II MIEJSCE -  Katarzyna Albiniak z Gimnazjum w Janowie Lubelskim – suma punktów: 98

III MIEJSCE -  Magdalena Majkowska z Gimnazjum w Janowie Lubelskim – suma punktów: 97

ORAZ             Michał Robak z Gimnazjum w Janowie Lubelskim – suma punktów: 97

IV MIEJSCE -  Aleksandra Turek z Gimnazjum w Janowie Lubelskim – suma punktów: 94

Zgodnie z regulaminem, nagrodą dla zwycięzców (laureatów i finalistów) konkursu są dodatkowe punkty przyznane podczas rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza.

Tytuł laureata oraz 5 punktów rekrutacyjnych  otrzymują uczestnicy, którzy zajęli miejsca 1-3.

Tytuł finalisty oraz 2 punkty rekrutacyjne  otrzymują uczestnicy, którzy zajęli miejsca 4-5.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas apelu z okazji Dnia Języka Angielskiego w naszym liceum, który odbędzie się 27 lutego 2014 (czwartek) w auli szkoły.

Poniżej zamieszczamy materiały z konkursu: test wraz z kluczem oraz rozmowy sterowane z etapu ustnego. Zwycięzcom gratulujemy, a uczniów obecnych klas pierwszych i drugich zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

Materiały do pobrania:     Test V       Klucz V

Organizatorzy:

Beata Mrozowska oraz Magdalena Wójtowicz

V MIĘDZYSZKOLNY KONKURS

JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

ORGANIZOWANY PRZEZ LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUBELSKIM

8 lutego 2014 r. (pierwsza sobota po feriach) o godz. 10.00

Regulamin - do pobrania

Test - do pobrania

Klucz do testu - do pobrania

Regulamin i karta zgłoszenia do konkursu    pobierz

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

2 marca 2013 o godz. 10.00

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w czwartym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanym w naszej szkole. Konkurs składa się z dwóch etapów - część pisemną piszą wszyscy chętni, następnie wyłonimy finalistów do części ustnej. Nagrodą dla zwycięzców naszego konkursu będą dodatkowe punkty przyznane podczas rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza.

Więcej informacji w regulaminie konkursu, udostępniamy również ubiegłoroczny test wraz z odpowiedziami.

Nie wahaj się, sprawdź swoją wiedzę, zdobądź dodatkowe punktu rekrutacyjne!

Organizatorzy: Beata Mrozowska i Magdalena Wójtowicz
 REGULAMIN    pobierz
TEST                pobierz

KLUCZ DO TESTU    pobierz

Tuesday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.