Dla Kandydata

Drukuj
Kategoria: Uncategorised
Utworzono: wtorek, 08, styczeń 2013 Opublikowano Super User

 

INFORMACJA DOT NABORU W ROKU SZK.2020/2021

MEN opracowuje nowe  terminy postępowania rekrutacyjnego, terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

 W związku z tym 11 maja br. nie będzie uruchomiona funkcjonalność zakładania i uzupełniania danymi strony Kandydata poprzez:  lubelszczyzna.edu.com.pl/Kandydat.

Będzie aktywna tylko oferta edukacyjna.

 

Harmonogram egzaminów i rekrutacji – nowe rozwiązania w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół i placówek

 W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych, a także przesunięciu terminu egzaminów – zmienione zostały przepisy dotyczące m.in. harmonogramu egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych. 10 kwietnia Minister Edukacji Narodowej podpisał rozporządzenie w tej sprawie.

Szczegóły: www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-egzaminow-i-rekrutacji--nowe-rozwiazania

Pliki do pobrania

Drodzy Kandydaci, Szanowni Państwo,

Zbliża się czas wyborów szkół, oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych zostanie opublikowana na stronie kandydata po 10 kwietnia br.

 

Zarządzenie Nr 5/2020 Lubelskiego Kuratora Oświaty w sprawie terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021

 

Kryteria wyboru szkoły ponadpodstawowej z perspektywy Rodzica /Opiekuna

 

Propozycja klas na rok szkolny 2020/2021

 

 

 


 

Gimnazjalisto wybieraj archiwum


Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Monday the 25th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.