INFORMACJA   

poniedziałek  11 czerwca 2018 

klasa 2e  - godz.  9.40 - 10.35 - sala 103 zajęcia z zakresu ochrony bankowości elektronicznej.

klasa 2d  - godz.12.35 - 13.20 - sala 103 zajęcia z zakresu ochrony bankowości elektronicznej.

 

 

 


 

wtorek 05 czerwca  2018r.

 

Nauczyciel nieobecny:

p.J.Stafiej 

 

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 
       

5

10:55-11:40

1d s.M.Grzyśnik  religia z ost.

 
 

6

11:45-12:30

2e gr j.francuskiego biblioteka 

 

7

12:35-13:20

2e gr j.francuskiego biblioteka 

 


 

poniedziałek 04 czerwca  2018r.

 

Nauczyciel  nieobecny:

p.M.Krzosek 

 

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 
1 7:10-7:55 1b uczniowie przychodzą później   

2

8:00-8:45

1b uczniowie przychodzą później 

 

3

8:55- 9:40

 

 
 

4

9:50-10:35

2e p.J.Stafiej matematyka (pl) 

 

5

10:55-11:40

2b gr p.B.Czapla

 
 

6

11:45-12:30

2b gr p.M.Michalczyk j.ang. praktyczny 

 

7

12:35-13:20

2d biblioteka  

 

 


 

środa 30 maja 2018r.

 

Nauczyciele nieobecni:

p.M.Wójtowicz, p.E.Krasowska, p.V.Surtel 

 

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 
1 7:10-7:55 2b uczniowie przychodzą później   

2

8:00-8:45

2b uczniowie przychodzą później 

 

3

8:55- 9:40

1c  1 i 2 gr razem j.ang s.125

 
 

4

9:50-10:35

 

 

5

10:55-11:40

2e 1 i 2 gr razem j.ang

 
 

6

11:45-12:30

2e 1 i 2 gr razem j.ang

1e p.J.Bańka - geografia 

 

7

12:35-13:20

 

 

8

13:25-14:10

2ce gr ucz.zwolnieni do domu 

 

 


 

wtorek 29 maja  2018r.

 

Nauczyciele nieobecni:

p.B.Góra; p.E.Krasowska

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 

2

8:00-8:45

2 ce gr chemiczna -  uczniowie  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

2 ce gr chemiczna  -  uczniowie  przychodzą później

 
 

4

9:50-10:35

 

 

5

10:55-11:40

1b M.Krzosek (pl)

 
 

6

11:45-12:30

2d uczniowie zwolnieni do domu 

 

7

12:35-13:20

2d uczniowie zwolnieni do domu 

 1b uczniowie zwolnieni do domu

 

 
8 13:25-14:10

  1b uczniowie zwolnieni do domu

  1c uczniowie zwolnieni do domu

 


 

poniedziałek 21 maja  2018r.

 

 

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 

2

8:00-8:45

1c gr  uczniowie  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

1e  p.przeds. p.W.Dyjach  

 
 

4

9:50-10:35

2a p.I.Skrzypa his za ost. z czwartku  

 

 

5

10:55-11:40

2b gr biologiczna p.M.Michalczyk

 
 

6

11:45-12:30

2b gr biologiczna p.M.Michalczyk

 

 


 

piątek 18 maja 2018r.

 

W związku z wyjazdem klas: 1e i 1d  wraz z opiekunami na wycieczkę 
zajęcia w niektórych oddziałach 
 odbywają się zgodnie z poniższym zapisem:

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 
1 7:10-7:55 2abde gr uczn.przychodzą później   

2

8:00-8:45

2abde gr uczn.przychodzą później 

 

3

8:55- 9:40

 

 
 

4

9:50-10:35

 

2b  p.M.K.Żytko  matematyka s.220

 

5

10:55-11:40

2b  p.M.K.Żytko  matematyka s.220

 

 
 

6

11:45-12:30

2e uczniowie zwolnieni do domu

 

7

12:35-13:20

2e uczniowie zwolnieni do domu

2a uczniowie zwolnieni do domu

 

  


 

 

czwartek 17 maja 2018r.

 

W związku z egzaminem maturalnym 
zajęcia w niektórych oddziałach 
 odbywają się zgodnie z poniższym zapisem:

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 

3

8:55- 9:40

2c W.Siczek matematyka s.301

 
 

4

9:50-10:35

2c - biblioteka 

2b  p.M.K.Żytko  matematyka s.220

 

5

10:55-11:40

2a p.I.Skrrzypa za ost. 102

2b 1 i 2 gr  p.A.Fac razem j.angielski  s.125

 

 
 

6

11:45-12:30

2b  p.M.K.Żytko  matematyka s.220

1a p.I.Skrzypa za ost. 102

1e p.Z.Sowa matematyka  za ost. s.312

 

7

12:35-13:20

1d zaj.łączone z 1c p.I.Dycha s.201

 

8

13:25-14:10

1a zaj.łączone z 1d p.I.Dycha s.201

 

9

14:15 - 15:00

 

 


 


 

środa 16 maja 2018r.

 

W związku z egzaminem maturalnym 
zajęcia w niektórych oddziałach 
 odbywają się zgodnie z poniższym zapisem:

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 

1

7:10-7:55

1c  gr. informat. uczniowie przych. póżniej 

 

2

8:00 - 8:45

1b wos -  z pierwszej lekcji 

 

3

8:55- 9:40

1b  historia  p.M.Krzosek (pl)

 
 

4

9:50-10:35

 

 

5

10:55-11:40

2d - his p.M.Krzosek (pl)

 
 

6

11:45-12:30

1c p.B.Czapla

1b ucz.zwolnieni do domu 

 

7

12:35-13:20

1d całość biologia

 

8

13:25-14:10

1d całość biologia

 

9

14:15 - 15:00

1a  gr informat. ucz.zwolnieni do domu 

 

 


 

wtorek 15 maja 2018r.

 

W związku z egzaminem maturalnym 
zajęcia w niektórych oddziałach 
 odbywają się zgodnie z poniższym zapisem:

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 
6 11:45-12:30

1e - zajęcia z p.B.Czapla s.102

2d gr.j.francuskiego - biblioteka pozostali zwolnieni do domu 

 

7

12:35-13:20

2d gr.j.francuskiego - biblioteka pozostali zwolnieni do domu 

2b - j.polski z p.D.R.Kata s.207

 

8

13:25-14:10

1b - uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

14:15-15:00

1e  gr informat. ucz.zwolnieni do domu 

 

 

 


 

poniedziałek 14 maja 2018r.

 

W związku z egzaminem maturalnym 
zajęcia w niektórych oddziałach 
 odbywają się zgodnie z poniższym zapisem:

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 

2

8:00 - 8:45

2b wos - odbędzie się w czwartek o godz.8:00

 

3

8:55- 9:40

2b uczniowie przychodzą później

 
 

4

9:50-10:35

2b uczniowie przychodzą później

 

5

10:55-11:40

2e - zajęcia z p.B.Czapla

 
 

6

11:45-12:30

2e całość j.ang p.M.Karczmarska 

 

7

12:35-13:20

2e całość j.ang p.M.Karczmarska 

 

8

13:25-14:10

2a wf - uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

14:15 - 15:00

2a wf - uczniowie zwolnieni do domu 

 

  


 

piątek  11 maja 2018r.

 

W związku z egzaminem maturalnym
zajęcia w niektórych oddziałach
 odbywają się zgodnie z poniższym zapisem:

 

Nr

Godz

Informacja dla klas (oznaczenie oddziału/prowadzący)

 

3

8:55- 9:40

2a całość   chemia - P.Jakubiec

 
 

4

9:50-10:35

2a całość   chemia - p.P.Jakubiec
2c - matematyka p.W.Siczek (pl)

 

5

10:55-11:40

2d  matematyka p.W.Siczek (pl)

 
 

6

11:45-12:30

2a - his p.I.Skrzypa
 1e p.przeds. - p.W.Dyjach
1b ucz.zwolnieni do domu
1c - p.przeds.p.I.Dycha za ost. 
2d całość j.angielski p.A.Fac

 

7

12:35-13:20

1b ucz.zw. do domu

 

8

13:25-14:10

1b ucz.zw. do domu

 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 10.05.(czwartek )  

Lekcja        p.C.Nafalski     p.R.Kaproń  p.G.Mazur  p.W.Siczek  p.J.Czaja 
3   1a 1 i 2 gr razem 1ade gr ucz.przychodzą później    
4 1b biologia z ostatniej  1e matematyka z ost.  1ade gr ucz.przychodzą później 2d J.Bańka   
5  2e 1  2 gr razem 1d 1 i 2 gr razem   2d J.Bańka   
6 2e 1 i 2 gr razem      2c ucz zw.do domu  1e Z.Sowa (pl)  
7 2c ucz zw.do domu         1d zaj. łaczone z 1c
8      

 

1a ucz.zw.do domu 

Ponadto: klasa 2d na 6 i7 lekcji zaj.łączone 1 i  2 gr  razem

klasy 1a na 6 lekcji zaj.łączoe z 1d

klasa 1e na 7 llekcji - ucz.zw. do domu


 

 środa 09 maja 2018r.

Nauczyciele nieobecni: p.D.Rachwalska-Kata, p.M.Krzosek, p.A.Glaz, p.M.Hys-Mazur

Nr

Godz

1b

2b

2a

Ponadto_klasy: 

1

7:10- 7:55

 Wos Uczn.przych.później

u_hist.i sp. gr  i 2c Uczn.przych.później
u_przyroda-2/2 VS 306

 

Z powodu egz. ustnych z j.polskiego i j.angielskiego od godz.12 - 

klasy 2e i 1c  - zgodnie z poniższym: 

2

8:00- 8:45

 

u_hist.i sp.- gr i 2c Uczn.przych.później 103
u_przyroda-2/2 VS 306

r_chemia-1/2 PJ 122
r_biologia-2/2 MH 217

Uczn.przych.później

 

3

8:55- 9:40

 

r_wos  - zast.  j.ang p.M.Michalczyk (pl) 

r_chemia-1/2 PJ 122
r_biologia-2/2 MH 217

Uczn.przych.później

 

4

9:50-10:35

 

r_wos  -  biblioteka

Całość chemia

 

5

10:55-11:40

 

j.angielski-1/2 AF 125
j.angielski-2/2 M_ 219

Całość chemia

 

6

11:45-12:30

 

r_historia-1/2 KM 103
r_biologia-2/2 MH 217 uczn.zw.do domu

religia ET 111

2e  uczn.zw.do domu

1c uczn.zw.do domu

7

12:35-13:20

 

j.polski DR 207

uczn.zw.do domu

j.angielski-1/2 MK 124
j.angielski-2/2 AW 219 uczn.zw.do domu

2e  uczn.zw.do domu

1c uczn.zw.do domu

8

13:25-14:10

 

r_j.polski DR 207

  uczn.zw.do domu

 

2e gr chemia ( do odrobienia w terminie późniejszym )

1c historia  ( do odrobienia w terminie późniejszym )

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 20.04.2018r.( piątek)  

Lekcja p.B.Hulak  p.R.Kaproń  p.G.Mazur  p.M.Krzosek  p.E.Tylus 
1   1e wf g1 ucz. przych.póżniej  2ab gr ucz. przych.póżniej    
2   1e wf g1   ucz. przych.póżniej   2ab gr ucz. przych.póżniej    
3 1a  j.polski M.Jakubiec 1a  j.polski M.Jakubiec
  3a  gr ucz. przych.póżniej    
4 1a  j.polski M.Jakubiec 1a j.polski M.Jakubiec     2ab gr ucz. przych.póżniej 3d biblioteka  1b j.ang B.Nita (pl)
5 1d I.Dycha  1d I.Dycha   

2b zaj. łączone z 3b

M.K.Żytko

2a zaj.łączone z 2b

M.H.Mazur  

6 1d  I.Dycha zaj.łącz. z kl. 1c 1d  I.Dycha zaj.łącz. z kl. 1c      2c Z.Sowa za 1e
7       3e ucz.zw.do domu 1b ucz.zw.do domu 
8   3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g1 zaj.łączone   2d ucz. zw do domu 1a ucz.zw. do domu  
9   3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g2 zaj.łączone      

Klasa 1e wraz z p.D.Rachwalską-Kata  uczestniczy w  wykładach naukowych w Nadleśnictwie w Janowie Lubelskim

Klasa 2b 4 lekcja zaj.łączone z 3b p.M.K.Żytko

Klasa 2e 5 lekcja zajęcia prowadzi  p.Z.Sowa (w zamian za 1e)

 

Zajęcia wychowania fizycznego za p.G.Skiba prowadzi p.W.Dąbek  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 19.04.2018  (czwartek)

Nr p.B.Janus  p.C.Nafalski  p.G.Skiba  p.A.Janacz
1 1abcd gr uczn.przychodzą później   3a  gr  ucz. przych.później   3f gr  ucz. przych.później   
2 1abcd gr uczn.przychodzą później     3f  gr  ucz. przych.później   
3 3d gr  ucz. przych.później    2d gr W.Siczek (pl)  2d gr W.Siczek (pl)
4 3d gr  ucz. przych.później 1d I.Dycha za ost. ze środy    1c  1 i 2 gr razem
5   2e  fizyka gr 2

1b M.Hys-Mazur

za ost.

2e gr 2 fizyka
6   2e fizyka gr2  1b M.Krzosek  2e gr 2 fizyka 
7   2c ucz. zw. do domu (grupa fizyki przychodzi  na 1 i 2 lek. )   2b gr ucz. zwolnieni do domu 2b gr ucz. zwolnieni do domu
8     2b gr ucz. zwolnieni do domu 2b gr ucz. zwolnieni do domu
9     3d ucz. zw. do domu  3d ucz. zw. do domu 

 

 

Nr p.R.Kaproń   p.I.Skrzypa p.M.Karczmarska  p.W.Dąbek
1 3f gr  ucz. przych.później      
2 3f gr  ucz. przych.później      2a 1 i 2 gr razem
3 1a 1 i 2 gr razem   2e 1 i 2 gr razem  
4      2e 1 i 2 gr razem  
5  

1a zaj.łączone

z 3c p.M.Jakubiec 

3g 1 i 2 gr razem 

 
6   3g biblioteka    
7   3f biblioteka    
8    2a ucz.zw.do domu     

 

 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 18.04.2018  (środa) 

s.M.Grzyśnik; p.M.Michalczyk; p.M.Wójtowicz, p.Z.Sowa; p.D.Wiechnik; p.E.Tylus; 

Poszczególne klasy maja poniższe zajęcia:

1 7:10- 7:55  2e (religia) uczn.przychodzą później     3abc (j.niem) gr  uczn.przychodzą później 
2 8:00- 8:45 1a (j.ang)  gr wolna      3abc (j.niem) gr  uczn.przychodzą później 
3 8:55- 9:40
1e (religia)  M.Jakubiec

 1c  (j.ang) 1 i 2 gr razem

 
4 9:50-10:35 2c (j.ang) biblioteka 

1b (matem) 

j.ang z 1 lekcji 

 
5 10:55-11:40

2b (j.ang) 

1 i 2 razem 

1c (matem) I.Dycha   
6 11:45-12:30    1e (matem)  I.Skrzypa   2a (religia) M.Jakubiec 
7 12:35-13:20 3g (religia) biblioteka   

8 13:25 - 14.10

 1a (religia) zaj.łączone

z 3g P.Jakubiec 

   

 


Wtorek 17.04.2018r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.B.Góra 

p.G.Skiba 

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 

1

      3c gr

W.Dąbek 

 

2

3g

ucz.przychodzą później    3f gr 

W.Dąbek  

 

 

3

3a

E.Tylus za ost.

109 

 

 

 

4

1b W.Dyjach za ost.  109      
5 1b

M.Krzosek (pl)

103       
6 2d E.Tylus zaj.łączone  109       
7 1c Z.Sowa (pl)  312 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 13.04.2018  (piątek) 

Nr Godz p.Z.Sowa p.M.K.Żytko p.V.Surtel 
1 7:10- 7:55      1d gr ucz. przych. później 
2 8:00- 8:45  1b M.Krzosek     1d gr ucz. przych. później 
3 8:55- 9:40  1c biblioteka     
4 9:50-10:35 1c A.Głaz z ost. 3b I.Skrzypa   
5 10:55-11:40 1e zaj. łączone z 2b  3b A.Głaz zaj. łączone z 3c  
6 11:45-12:30 1e  ucz.zw. do domu   3e M.Krzosek  
7 12:35-13:20 2c ucz. zw. do domu (grupa chemii biblioteka)  2b  ucz. zwolnieni do domu

8 13:25 - 14.10   1e ucz. zwolnieni do domu  

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 12.04.2018  (czwartek)

Nr Godz p.C.Nafalski  p.B.Góra  s.M.Grzyśnik 
1 7:10- 7:55 3a  gr  ucz. przych.później     
2 8:00- 8:45      
3 8:55- 9:40    1c matematyka ZS (pl)  
4 9:50-10:35 1d matematyka p.M.K.Żytko  1b matematyka ZS  za 7 lek. Na 7 - geografia   
5 10:55-11:40 2e 1 i  2 g razem  3a ucz. zwolnieni do domu 3f biblioteka
6 11:45-12:30 2e 1 i  2 g razem  3a ucz. zwolnieni do domu 1d  I.Dycha 
7 12:35-13:20 2c ucz. zw. do domu (grupa fizyki przychodzi  na 1 i 2 lek. )   3g biblioteka (gr.językowa)

1c Z.Sowa 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 11.04.2018  (środa) 

Nr Godz p.P.Jakubiec p.M.Jakubiec p.B.Góra 
1 7:10- 7:55 2a  ucz. przych.później     
2 8:00- 8:45 2a 1 i 2 gr  biologia    
3 8:55- 9:40 2a 1 i 2 gr  biologia    
4 9:50-10:35  2a j.angielski z ost. 3c B.Czapla s.107  
5 10:55-11:40 2a 1 i 2 gr  biologia    
6 11:45-12:30 3a B.Czapla s.107   1c  JOK 
7 12:35-13:20 3a B.Czapla s.107   1c JOK
8 13:25-14:10  3 g ucz. zwolnieni do domu    

Klasy  1a, 1b, 1c, 1d, 1e od godziny 9.50 do 12.30  uczestniczą w przedstawieniu w JOK, od 12.35 odbywają  się dalsze zajęcia  wg planu lekcji.

 

 


  

Nauczyciele nieobecni w dniu 05.04.2018 ( czwartek) 

  

Nr lek

Godz

s.M.Grzyśnik 

5

10:55-11:40

3f aula szkolenie 

6

11:45-12:30

 1d J.Stafiej (pl)

7

12:35-13:20

 1c biblioteka

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 06.04.2018r.( piątek)  

Lekcja Godz. R.Kaproń  C.Nafalski 
1 7:10- 7:55 1e wf g1 ucz. przych.póżniej  
2 8:00- 8:45 1e wf g1   ucz. przych.póżniej  
3 8:55- 9:40 1a-2/2 wf g2 zaj.łączone  
4 9:50-10:35 1a-2/2 wf g2 zaj.łączone  
5 10:55-11:40 1d-1/2 wf g3 zaj.łączone  
6 11:45-12:30 1d-1/2 wf g4 zaj.łączone 1b M.Krzosek 
7 12:35-13:20   3g  ucz.zw.do domu 
8 13:25-14:10 3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g1 zaj.łączone 3g  ucz.zw.do domu 
9 14:15-15:00 3d-4/6,3e-4/7,3f-4/7 wf g2 zaj.łączone 3g  ucz.zw.do domu  

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 28.03.2018r.( środa) 

  

Nr lek

Godz

p.C.Nafalski 

p.I.Dycha 

4

9:50-10:35

  1c B.Czapla

 

5

10:55-11:40

 1e chemia zaj. łączone  E.Krasowska 

 

6

11:45-12:30

 2c B.Czapla

 

7

12:35-13:20

 2c B.Czapla

1a religia zaj.łączone

8

13:25-14:10

 

1c ucz.zw.do domu

9 14:15-15:00   1d uczn.zw.do domu 

Klasa 1a j.angielski godz.8.00.

 


 

 

W związku z organizacją "Dni Otwartych" w dniach 26-27.03.2018r.
w planie lekcji wprowadzono poniższe zmiany:

 

Nr lekcji

Wtorek 27.03.2018r.

Dot.klas 2b; 3b

Dot.klas:  3f

Dot.klas: 3a; 1a;2a;2d

Dot.klas: 1a;1b;3c

1

 

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

3a religia z ost. p.E.Tylus

 

4

3b wos p.A.Głaz za ost. z piątku

3f biblioteka

2d religia z ost. p.E.Tylus

1b matematyka p.Z.Sowa

5

3b biblioteka

3f  j. angielski

 1 i 2 gr razem

2a zaj.łączone z kl.1b p.B.Góra

1a B.Czapla

6

2b p.B.Czapla

3f  j. angielski

 1 i 2 gr razem

2d zaj.łączone z kl.1a p.M.Jakubiec

 

7

 

 

 

2a biblioteka

1c zaj.łączone  kl.3c p.B.Góra

  

 

Nr lekcji

Poniedziałek 26.03.2018r.

Dot.klas 2a;2b; 2e

Dot.klas:  1a;1c;3f;2e

Dot.klas: 3f,3g;1a

Dot.klas: 3a;3c; 3d

1

 

1a gr pani M.Wójtowicz  uczn. przychodzą później

 

 

2

 

1a gr pani M.Wójtowicz uczn. przychodzą później

 

3a biblioteka 

3

2b religia z 1 lek. E.Tylus zaj.łączone z 3g

1c  j. angielski

 1 i 2 gr razem

3f fizyka za ost. z wtorku

3d gr j. niemieckiego biblioteka  pozostali przychodzą później

4

2b  M.K.Żytko matematyka z ost.z piątku

1c  j. angielski

 1 i 2 gr razem

1a gr językowa biblioteka

3d j.polski M.Jakubiec zaj.łącz. z 3c

5

2e biblioteka

3f  j. angielski

 1 i 2 gr razem

1a gr językowa biblioteka

 

6

2a biologia M.H.Mazur zaj.łączone z gr 2b 

2e  j. angielski

 1 i 2 gr razem

3g religia E.Tylus zaj.łączone z 3c 

 

7

2a gr.wf  p.C.Nafalskiego ucz.zw do domu  

2e  j. angielski

 1 i 2 gr razem

 

3c wf z ostat.

  

  


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 23.03.2018r. (piątek)  

Nr Godz p.P.Jakubiec p.M.Jakubiec p.R.Kaproń 
1 7:10- 7:55 1d gr ucz. przych.później    1e uczniowie przychodzą poźniej 
2 8:00- 8:45 1d gr ucz. przych.później    1e uczniowie przychodzą poźniej 
3 8:55- 9:40 2a 1 i 2 gr  biologia 1e uczniowie przychodzą poźniej  1a gr biblioteka
4 9:50-10:35 2a 1 i 2 gr  biologia 1e uczniowie przychodzą poźniej  1a gr biblioteka
5 10:55-11:40 3g wf z ost. 3d  biblioteka 1d gr biblioteka
6 11:45-12:30 3g biblioteka 1a J.Widomski 1d gr biblioteka
7 12:35-13:20 3a ucz. zwolnieni do domu 1a J.Widomski  
8 13:25-14:10   3c biblioteka 3d ucz. zwolnieni do domu
9 14:15-15:10     3d ucz. zwolnieni do domu

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 22.03.2018r. (czwartek) 

Uczniowie klas 3 uczestniczą w Pielgrzymce  Maturzystów do Częstochowy.

Czwartek 22.03.2018  
Lekcja Klasa  Nauczyciel  nieobecny Nauczyciel zastępujący  Sala Klasa  Nauczyciel  nieobecny Nauczyciel zastępujący  Sala
1                
2 2a gr B.Hulak I.Skrzypa 102 2a gr C.Nafalski  I.Skrzypa 102
3 1a gr B.Hulak I.Skrzypa 102 1a gr R.Kaproń  I.Skrzypa 102
4 1c  B.H: A.J. M.Krzosek   103 1d C.Nafalski  J.Stafiej 307
5         2e  C.Nafalski 

W.Janus 

gr.chemiczna biblioteka

304
6 1a M.Jakubiec uczn.zw.do domu 2e  C.Nafalski 

W.Janus 

gr. chemiczna bblioteka

304
7 1e M.Jakubiec uczn.zw.do domu 2c gr C.Nafalski  ucz.zw.do domu    
8 1e M.Jakubiec uczn.zw.do domu        
                 
1 2b A.Głaz  ucz.przych.później        
2 2b A.Głaz  M.Krzosek  103        
3         2d  G.S: A.J. B.Czapla  
4 2d W.Siczek J.Widomski 308        
5 2d W.Siczek J.Bańka  220 1b G.Skiba  M.Hys-Mazur s.217
6 2c W.Siczek ucz.zw.do domu     1b G.Skiba  M.Krzosek  103
7         2b G.S: A.J. ucz.zw.do domu    
8         2b G.S; A.J. ucz.zw.do domu    
                 
                 
                 
3 2a M.Jakubiec M.Hys-Mazur          
4 2a M.Jakubiec M.Hys-Mazur          
5                
6 1d  s.M.Grzyśnik J.Czaja j.p.z ost. 210 2b M.K.Żytko ucz.zw.do domu    
7 1c  s.M.Grzyśnik  M.Krzosek 103        
9         1d M.K.Żytko ucz.zw.do domu    

 


 

   Nauczyciele nieobecni w dniu 21.03.2018r. (środa) 

Nr

Godz

s.M.Grzyśnik

p.D.Rachwalska-Kata

p.V.Surtel

M.Krzysztoń-Żytko 

1

7:10- 7:55

2e uczn. przychodzą później

 

2b-2 uczn. przychodzą później

 

2

8:00- 8:45

 

 

2b- uczn. przychodzą później

1e rekolekcje

3

8:55- 9:40

1e rekolekcje

2b p.B.Czapla

 

 

4

9:50-10:35

 

2b rekolekcje

3b rekolekcje

3e rekolekcje 

5

10:55-11:40

 

2e  p.E.Krasowska  zaj.łączone  306

3f p.E.Krasowska

zaj.łączone  306

2b M.Michalczyk j.ang 

6

11:45-12:30

 

2e p.E.Krasowska

 zaj.łączone 306

3f p.E.Krasowska

zaj.łączone  306

3c biblioteka 

7

12:35-13:20

 

3b gr wf z ost.

 

KB ind ucz.zw.do domu 

8

13:25-14:10

 

3b ucz.zw. do domu

 

 

 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 20.03.2018r. (wtorek) 

 

Nr

Godz

s.M.Grzyśnik

p.V.Surtel

p.D.Rachwalska-Kata

1

7:10- 7:55

3d godz.wychow. z ost. 111

 

 

2

8:00- 8:45

1c rekolekcje

 

 

3

8:55- 9:40

 

 

 

4

9:50-10:35

2e rekolekcje

 

3b rekolekcje

5

10:55-11:40

3e biblioteka

1c p.M.Krzosek 103

3b p.B.Nita zaj. łączone z gr 3f

6

11:45-12:30

3d ucz.zw. do domu

3b p.M.Wójtowicz  zaj. łączone z gr 3f

2b p.M.Krzosek 103

7

12:35-13:20

3f gr  chemiczna – biblioteka

 

2b p.M.Krzosek 103

 

 

 

3f- ucz.zw. do domu

 

 

Ponadto w związku z organizacją Rekolekcji sale: 300, 301, 302, 304, 312  w godzinach  8.00 - 11.00 są wyłączone z zajęć. 

Przydział sal zamiennych jest następujący:  300 zmiana na 210; 301 zmiana na 206; 302 zmiana na 107; 304 zmiana na 306.


 

  HARMONOGRAM
udziału w Rekolekcjach  Wielkopostnych
w dniach 19 - 21.03.2018r.
               
Lp. Poniedziałek 19.03
 I tura 8.00 - 9.30
Lp. Poniedziałek 19.03
 II tura  9.30 - 10.55
1 1d 32     1 3b 19
2 3c 19     2 3e 19
3 3d 31     3 3f 36
4 3g 18     4 2a 36
5 2c 14     5 2b 27
6 2d 33     6 2e 32
7 1a 34     7 1c 28
8 1b 23     8 3a 29
9 1e 21          
  Razem 225       Razem 226
               
Lp. Wtorek  20.03
I tura 8.00 - 9.30
Lp. Wtorek 20.03 
II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 3b 19
2 3c 19     2 3e 19
3 3f 8     3 2c 14
4 3g 18     4 1a 34
5 2a 36     5 2b 27
6 2d 33     6 2e 32
7 1c 28     7 1b 23
8 3d 31     8 1d 32
          9 1e 21
  Razem 202       Razem 221
               
Lp. Środa 21.03
 I tura 8.00 - 9.30
Lp. Środa 21.03
 II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 2a 36
2 1e 21     2 2b 27
3 3c 19     3 2c 14
4 3d 31     4 2d 33
5 3e 19     5 2e 32
6 3f 8     6 1c 28
7 3g 18     7 1d 32
8 1a 34     8 3b 19
9 1b 23          
  Razem 202       Razem 221

 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 16.03.2018r.( piątek) 

  

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.M.Hys-Mazur 

2

8:00 - 8:45

  

  1a    uczniowie przychodzą później 

3

8:55- 9:40

 

 2a chemia 122

4

9:50-10:35

  

 2a chemia 122

5

10:55-11:40

 3a 1 i 2 gr razem

 2b gr biblioteka

6

11:45-12:30

 2e 1 i 2 gr razem

2a uczniowie zwolnieni do domu 

7

12:35-13:20

 2e 1 i 2 gr razem

1e wf z 1 lekcji 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 15.03.2018r.( czwartek)

 

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55

 

    3a gr  uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

  

  2a    gr biblioteka

3

8:55- 9:40

 2e 1 i 2 gr razem

 

4

9:50-10:35

  2e 1 i 2 gr razem

  1d p.M.K.Żytko   za ost. 

5

10:55-11:40

3g gr biblioteka 

 2e gr biblioteka

6

11:45-12:30

 

2e gr biblioteka

7

12:35-13:20

 

2c uczniowie zwolnieni do domu (grupa fizyki  zajęcia na 1 i 2 lekcji)

  


 

  

Nauczyciele nieobecni  w dniu  14  marca 2018r.( środa) 

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

3

8:55- 9:40

 1d 1 i 2 gr razem

4

9:50-10:35

 1d 1 i 2 gr razem

5

10:55-11:40

 3g 1 i 2 gr razem

6

11:45-12:30

 3g 1 i 2 gr razem

7

12:35-13:20

 2a 1 i 2 gr razem

 

oraz  p.G.Skiba -  9 lekcja klasa 3b gr uczniowie zwolnieni do domu 

  


 

Nauczyciele  nieobecni: 

 w dniu   13  marca 2018r.;   

 

Nr lek

Godz

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55    3a  gr uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 3a  gr uczn. przychodzą później

3

8:55- 9:40

 3g  R.Kaproń wf (pl)

4

9:50-10:35

 1a biblioteka  

5

10:55-11:40

 2e   gr biblioteka

 

 


 w dniu  12 i 13 marca  2018r.:

p.M.Karczmarska  

Nr

Godz

Poniedziałek

Wtorek

1

7:10- 7:55

3g-2/2 uczn. przychodzą później

 

2

8:00- 8:45

3g-2/2 uczn. przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

3a-1 i 2  gr razem

 

4

9:50-10:35

1d-1 i 2  gr razem

3a-1 i 2  gr razem

5

10:55-11:40

2a-1 i 2  gr razem

 

6

11:45-12:30

2e-1 i 2  gr razem

2a-1 i 2  gr razem

7

12:35-13:20

2e-1 i 2  gr razem

 

   


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 09 marca 2018r.( piątek)  

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.M.Wójtowicz  

 

5

10:55-11:40

 3f 1 i gr razem

3a 1 i 2 gr razem 

6

11:45-12:30

2e gr  uczn.zwol. do domu 

2e gr  uczn.zwol. do domu 

7

12:35-13:20

 2e gr  uczn.zwol. do domu 

 2e gr  uczn.zwol. do domu 

 Grupa 2e i 2c  - 8 lekcja uczn.zw. do domu -  lekcja odrobiona.

Ponadto nieobecna p.J.Stafiej - zajęcia w klasie 2e  w zast. prowadzi p.J.Widomski (2godz.pl)  


 

Nauczyciel nieobecny  w dniu  08  marca 2018r.( czwartek)

 

Nr lek

Godz

p.B.Góra 

3

8:55- 9:40

 1c  matematyka z ost. s.312

4

9:50-10:35

 1b matematyka 312

5

10:55-11:40

  3a  uczn.zwol. do domu 

6

11:45-12:30

  3a  uczn.zwol. do domu 

7

12:35-13:20

 3g biblioteka 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 07 marca 2018r.( środa)  

Nr lek

Godz

p.M.Karczmarska 

p.E.Tylus 


5

10:55-11:40

 3g 1 i 2 gr razem

 

6

11:45-12:30

 3g 1 i 2 gr razem

2a biblioteka

7

12:35-13:20

 2a  1 i 2 gr razem

 3g matematyka p.J.Stafiej 

8

13:25 - 14.10

 

1a  biblioteka

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 06 marca 2018r.( wtorek)   

Nr lek

Godz

p.A.Janacz 

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55

  3bc gr  uczn. przychodzą później

  3a  gr uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

   

3a gr  uczn. przychodzą później

3

8:55- 9:40

1c 1 i 2 gr razem

 3g  biblioteka 

4

9:50-10:35

 1c 1 i 2 gr razem

 1a biblioteka  

5

10:55-11:40

2e gr  p.B.Czapla

 2e  gr p.B.Czapla 

   


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 05.03.2018r.(poniedziałek)    

Nr lek

Godz

p.R.Kaproń 

p.J.Bańka   

1 7:10-7:55

 

  2d gr 2c gr uczniowie  przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 

  2d uczniowie  przychodzą później

3

8:55- 9:40

 

 3d gr j.niemieckiego -  biblioteka pozostali przychodzą później 

4

9:50-10:35

 

  3d gr j.niemieckiego -  biblioteka pozostali przychodzą później 

9

14:15-15:00

 3d gr 3f gr   uczn.zwol. do domu 

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 28.02.2018r.(środa)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.M.Krzosek 

1 7:10-7:55

 

  2c,b gr  uczn. przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 

  2c,b gr uczn. przychodzą później

3

8:55- 9:40

 

1b język angielski z 1 lekcji 

4

9:50-10:35

 

  2e religia z 1 lekcji 

5

10:55-11:40

 

  3d  (aula)

udział w prelekcji  (I.Wąsek)

9

14:15-15:00

 3b gr  uczn.zwol. do domu 

 

  

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 27.02.2018r.(wtorek)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.J.Stafiej  

1 7:10-7:55

3c gr  uczn.  przychodzą później

 

2

8:00 - 8:45

3f gr uczn.  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

 

 

4

9:50-10:35

 

3g p.I.Skrzypa his (pl) 

5

10:55-11:40

 

3g p.I.Skrzypa his (pl) 

6

11:45-12:30

 

2e gr j.fr biblioteka; pozostali uczn  zw. do domu 

7

12:35-13:20

 

 2e gr j.fr biblioteka; pozostali uczn. zw. do domu 

8

13:25 - 14.10

 

1d uczn. zwolnieni do domu

 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu  26.02.2018  (poniedziałek)

Nr

Godz

p.G.Skiba

1

 7:10 - 7:55

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

2

8:00- 8:45

 

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

6

11:45-12:30

 

7

12:35-13:20

2d 1 i 2 gr razem

8

13.25 - 14.10

 3bc gr  uczn.zwol. do domu 

9

 14:15-15:00  3bc gr  uczn.zwol. do domu 

Ponadto nieobecny p.R.Kaproń -  grupa 3d,3e, 3f  na 9 lekcji - zwolnieni do domu.


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 23.02.2018r.(piątek)

 

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

5

10:55-11:40

 1b edb C.Nafalski (pl)

6

11:45-12:30

 2b 1 i 2 gr razem 

7

12:35-13:20

 2d 1 i 2 gr razem 

8

13.25 - 14.10

  3d gr uczn. zwol. do domu 

9

14:15-15:00

 3d gr  uczn.zwol. do domu 

     


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 22.02.2018r.( czwartek)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.C.Nafalski 

1 7:10-7:55

  3f gr  uczn. przychodzą później

  

2

8:00 - 8:45

   3f gr  uczn. przychodzą później

  2a  1 i 2 gr razem

3

8:55- 9:40

 2d 1 i 2 gr razem

 

4

9:50-10:35

 

  1d p.M.K.Żytko  

5

10:55-11:40

 1b biologia z ost. p.M.Hys -Mazur 

 2e 1 i 2 gr razem

6

11:45-12:30

 1b historia M.Krzosek

2e 1 i 2 gr razem

7

12:35-13:20

 2b gr uczn. zwol. do domu 

2c gr  fizyki biblioteka 

pozostali zw.do domu 

8

13.25 - 14.10

  2b gr uczn. zwol. do domu 

 

9

14:15-15:00

 3d gr  uczn.zwol. do domu 

 

  

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 21.02.2018r.(środa)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.P.Jakubiec  

1 7:10-7:55

 

  2a  przychodzą później

2

8:00 - 8:45

 

  2a  przychodzą później

3

8:55- 9:40

 

 2a biologia całość p.M.Hys-Mazur 

4

9:50-10:35

 

  2a biologia całość p.M.Hys-Mazur 

5

10:55-11:40

 

  2a biologia całość p.M.Hys-Mazur 

6

11:45-12:30

 

3a uczn.zwol. do domu 

7

12:35-13:20

 

3a uczn.zwol. do domu 

8

13.25 - 14.10

 

3g uczn.zwol. do domu 

9

14:15-15:00

 3b gr  uczn.zwol. do domu 

 

  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 20.02.2018r.(wtorek)

  

Nr lek

Godz

p.G.Skiba 

p.B.Nita   

1 7:10-7:55

3c gr  uczn.  przychodzą później

 

2

8:00 - 8:45

3f gr uczn.  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

 

 2d gr  biblioteka 

4

9:50-10:35

 

 

5

10:55-11:40

 

 3f 1 i 2 gr razem 

6

11:45-12:30

 

 3f 1 i 2 gr razem 

7

12:35-13:20

 

 3b gr biblioteka 

  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 19.02.2018  (poniedziałek)

Nr

Godz

p.B.Nita 

p.J.Widomski 

p.A.Janacz/

p.G.Skiba

p.J.Hys 

1

 7:10 - 7:55

3bg gr

 uczn.  przychodzą później

 

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

 

2

8:00- 8:45

3bg gr

 uczn.  przychodzą później

 

 

 3c gr 

 uczn.  przychodzą później

 

3

8:55- 9:40

 

3f  

 uczn.  przychodzą później

 

 

4

9:50-10:35

 

 1a B.Wieleba geografia (pl) 

 

  3a biblioteka 

5

10:55-11:40

 3f 1 i 2 gr razem 

 1a B.Czapla 

 

3a religia   za ost. z wtorku 

6

11:45-12:30

2d gr p.J.Bańka       geografia (pl)

 

 

 

7

12:35-13:20

 

 

2d  p.J.Bańka       geografia (pl)

 

8

13.25 - 14.10

 

   3bc gr  uczn.zwol. do domu 

 

9

 14:15-15:00      3bc gr  uczn.zwol. do domu 

 

Ponadto klasa 1e na 3 lek. - G.Mazur  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 16.02.2018r.(piątek) 

  

Nr lek

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

3

8:55- 9:40

 ind KB  ucz.przychodzi później 

 2d gr  j.angielski A.Wołoszyn(pl) 208

4

9:50-10:35

 3b historia

  z 1 lekcji 

 

5

10:55-11:40

3b zajęcia łączone z 3c

wos p.A.Głaz 

 3f 1 i 2 gr razem 

6

11:45-12:30

 3e wf z ost.

 2d gr  j.angielski A.Wołoszyn(pl) 208

7

12:35-13:20

 2b uczn.zwolnieni do domu 

 

8

13.25 - 14.10

 1e gr uczn.

zwolnieni do domu

 

  


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 15.02.2018.(czwartek) 

  

Nr

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

p.J.Hys

3

8:55- 9:40

 

1b W.Dyjach podst.przeds. s.107

 3a uczn. przych. później

4

9:50-10:35

 

 

  3a uczn. przych. później

5

10:55-11:40

3e gr.j niem. biblioteka,  pozostali przychodzą później 

3b A.Wołoszyn

3g M.Karczmarska 

 

 

 

6

11:45-12:30

2b M.Krzosek (pl)

2d gr uczn.zwolnieni do domu 

 

7

12:35-13:20

 3e M.Krzosek (pl)

 2d gr uczn.zwolnieni do domu

 

8

13.25 - 14.10

 3c J.Widomski matematyka (pl)

 

 

9

14:15-15:00

1d ucz.zwolnieni do domu 

   

Klasa 3a  w dniu 15.02.2018 przychodzi na godz.10.55, następnie po j.polskim odbędzie się  lekcja  matematyki  z 2 lekcyjnej. 

 


 

Nauczyciele nieobecni w dniu 14.02.2018.(środa) 

  

Nr lek

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

1

7:10-7:55

  1b ucz.przychodzą później 

2

8:00 - 8:45

1e ucz.przychodzą później 

1b ucz.przychodzą później 

3

8:55- 9:40

 

 

4

9:50-10:35

 3e I.Dycha 

 

5

10:55-11:40

2b M.Michalczyk (pl)

3b A.Wołoszyn

3g M.Karczmarska 

6

11:45-12:30

 3c matematyka  J.Widomski (pl) s.300

3b A.Wołoszyn

3g M.Karczmarska 

 

7

12:35-13:20

  Ind KB - J.Widomski  s.300 (pl)

3f 1 i 2 gr razem 

8

13.25 - 14.10

 

 3f 1 i 2 gr razem 

 

 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 13.02.2018.(wtorek)  

  

Nr

Godz

p.M.K.Żytko 

p.B.Nita   

p.J.Hys

3

8:55- 9:40

3b Rep_Mat  W.Siczek 

 

2d 1 i 2 gr razem 

 

4

9:50-10:35

 

 

 

5

10:55-11:40

3c I.Skrzypa  

z ost.

3f 1 i 2 gr razem 

 

6

11:45-12:30

 Ind KB - J.Widomski  s.300 (pl)

3f 1 i 2 gr razem 

 

7

12:35-13:20

 

 3b  gr biblioteka

 3a uczn.zwolnieni do domu 

8

13.25 - 14.10

 3e Rep_Mat J.Widomski (pl)

 

 

 

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 12.02.2018.(poniedziałek)  

 

Nr

Godz

p.W.Siczek 

p.B.Nita   

p.W.Dyjach 

p.M.K.Żytko 

1

7:10 - 7:55

 

3b gr 3g gr  uczn.  przychodzą później

   

2

8:00- 8:45

 

 3b gr 3g gr  uczn.  przychodzą później

 1b  M.Krzosek historia z 1 lekcji 

 

3

8:55- 9:40

2c j.angielski  M.Michalczyk (pł)

 

 1e G,Mazur 

2d B.Czapla 

4

9:50-10:35

2c j.angielski  M.Michalczyk  (pł) 

 

   

5

10:55-11:40

2d biblioteka 

3f 1 i 2 gr razem 

 

 

6

11:45-12:30

 

 2d 1 i 2 gr razem 

 

 

7

12:35-13:20

3d wf z ost.

 

   

8

13.25 - 14.10

 3d uczniowie zwolnieni do domu 

 

 

 

 Ponadto nauczyciel nieobecny  p.J.Hys:

klasa 3a 

1. 4 lek. biblioteka

2. 5 lek. religia za ost.z wtorku s.206

 


 

 Nauczyciele nieobecni w dniu 26.01.2018r. (piątek) 

 

Nr

Godz

p.P.Jakubiec 

p.D.R.Kata

p.E.Tylus

p.M.K.Żytko 

1

7:10 - 7:55

1d gr chemia/fizyka uczn. przych. później

     

2

8:00- 8:45

1d  gr chemia/fizyka uczn. przych. później

 

 

 

3

8:55- 9:40

 2a biologia

3b historia

z 1 lek.

 

 KB ind  biblioteka

4

9:50-10:35

2a biologia

 2b   biblioteka

 1b informatyka 3b wos z ost.

5

10:55-11:40

3g wf z ost.

 2e  biblioteka

2a biblioteka 

  3b  uczn.zw. do domu 

6

11:45-12:30

3g biblioteka 

 3b  uczn.zw. do domu 

2c biblioteka

 3e wf z ost.

7

12:35-13:20

3a  uczn.zw. do domu 

3b  uczn.zw. do domu 

1b uczn. zw. do domu  2b ucz. zw.do domu 

8

13.25 - 14.10

 

 

 

1e  uczn.zw. do domu 

   Nauczyciel nieobecny: M.Hys-Mazur 

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2a

uczn. przych. później

 

4

2a

uczn. przych. później

 

5

2b

gr.biologii wf z ost. 

 
6 2a

uczn. zw. do domu

 
7 1e

uczn. zw. do domu

 

 

 Ponadto zajęcia za p.R.Kapronia prowadzone są w grupach łączonych; wyjątek klasa 1e uczn.przychodzą później;

 w dniu 26.01.2018r. klasa 1d rozpoczyna lekcje o godz.8.55.

 


 

 Nauczyciele nieobecni dniu 25.01.2018r. (Czwartek)

  

 

p.D.Rachwalska-Kata

p.A.Janacz

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 sala

3

2b

p.A.Glaz wos  z 1 lek.

 201

2d gr   1 i 2 gr razem

 

4

2b

p.A.Glaz wos  z 2 lek

201 

1c gr     1 i 2 gr razem

 

5

 

 

 

2e gr     1 i 2 gr razem

 

6

 3b

arkusz maturalny 

 207

2e gr     1 i 2 gr razem

 

7

3b

 arkusz maturalny  

 207

2b gr

uczn. zw. do domu

 

8

 

 

207 

2b gr

uczn. zw. do domu

 

9

 

 

 

3d gr

uczn. zw. do domu

 

 

 

Nauczyciel nieobecny: M.Hys-Mazur 

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1a

I.Dycha

 217

6

1c

I.Dycha

217

7

2a

I.Skrzypa

 
8 1b

uczn. zw. do domu

 

 

 


 

 Data ogłoszenia  -   23.01.2018

 Nauczyciele nieobecni w dniu 24.01.2018r.

Nr

Godz

p.B.Wieleba 

p.D.R.Kata

p.E.Tylus

p.M.Michalczyk 

2

8:00- 8:45

1c biblioteka 

 

 

 

3

8:55- 9:40

 KB biblioteka

 2b    arkusz   spr.  207 p.B.Czapla

 

 

4

9:50-10:35

1a j ang. p.M.Wójtowicz

 2b    arkusz   spr.  207 p.B.Czapla

  2c  biblioteka

5

10:55-11:40

3e uczn. przych. później

 2e    arkusz   spr.  207 s.M.Gszyśnik

 

 

6

11:45-12:30

3e uczn. przych. później

 2e    arkusz   spr.  207 s.M.Grzyśnik

 2a    biblioteka

 

7

12:35-13:20

 

3b arkusz maturalny  s.207 p.A.Gierczak

 3g j.polski p.B.Góra zaj.łączone z gr  1c 2b ucz. zw.do domu 

8

13.25 - 14.10

 

3b arkusz maturalny  s.207 s.M.Grzyśnik 

 

1a   uczn.zwol. do domu 

3d uczn.zw. do domu 

9

       

3c gr 3e gr uczn.  do domu 

 Klasa 3e gr   j.rosyjski - zaj.przełożne na czwartek; godz. wychow - odrobiona we wtorek

Data ogłoszenia  -   22.01.2018

zastępstwa za nieobecnych nauczycieli w dniu 23.01.2018  (wtorek )

Nr

Godz

p.W.Siczek

p.A.Głaz

p.D.R.Kata

p.E.Tylus

2

8:00- 8:45

3d

 uczn.  przychodzą później

 3b

wf z 1 lek. pozostali ucz. przych. póżniej 

 

 

3

8:55- 9:40

 

 1a

gr j.włoskiego biblioteka pozostali przych. później

 

 

4

9:50-10:35

2d

biblioteka

 

 

 

5

10:55-11:40

2d  p.M.Krzosek 

hist. i społ. za ost. z piątku 

 ind KB - biblioteka

3b

arkusz maturalny  s.207

2b  p.M.K.Żytko matematyka 

6

11:45-12:30

2c      p.M.Michalczyk  j.angielski 219 

1b    

p.W.Dyjach  -  pods. przeds. z ost.

2b  

  arkusz   spr.  207

 3c    biblioteka

7

12:35-13:20

2c 

  Z.Sowa matematyka 

 

2b arkusz  spr. 207

2d gr j.fr biblioteka  pozostali zw. do domu 

8

13.25 - 14.10

3b     uczn.zwol. do domu 

   

3a   uczn.zwol. do domu 

9

       

3c   uczn.zwol.  do domu 

 

 

 

Poniedziałek  22.01.2018r.

 

  Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata    

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

arkusz sprawdz.

 207

4

2b

arkusz sprawdz.

 207

5

2e

arkusz sprawdz.

207 
6 3b

arkusz maturalny 

207

 

  

 Data ogłoszenia  -   16.01.2018

 

Nauczyciel  nieobecny: 

p.D.Rachwalska-Kata

 

 

Czwartek 18.01.2018

Piątek 19.01.2018

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 sala

3

2b

A.Głaz wos z 1 lekc.

 201

   

 

4

2b

A.Głaz wos z 2 lekc.

 201

3b

A.Głaz – wos z ost.

 201

5

   

 

2e

p.J.Stafiej -matematyka 

307 

6

3b

gr językowa biblioteka -  pozostali zwoln.

do domu

 207

3b

Uczn. zwolnieni

do domu

 

7

3b

gr językowa biblioteka -  pozostali zwoln.

do domu

 

3b

Uczn. zwolnieni

do domu

 

8

 

 

 

2b

Uczn. zwolnieni

do domu

 

  

 Nauczyciel nieobecny:  p.B.Góra 

środa 17.01.2018

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

2d

uczn. przychodzą później 

 

5

2d

uczn. przychodzą później 

 

6

1c

biblioteka

 

7

1c

biblioteka

 

 

 

Środa 17.01. 2018r.

 Nauczyciele nieobecni: 

 

 

p.D.Rachwalska-Kata

p.I.Srzypa

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 sala

3

2b

biblioteka

 

   

 

4

2b

B.Czapla

 

   

 

5

2e

biblioteka

 

   

 

6

2e

Religia za ost. za czwartku

 207

   

 

7

3b

gr wfz ost.

 

3c

A.Głaz - wos

 201

8

3b

Uczn. zwolnieni

 do domu

 

1d

gr. Informatyka

pozostali zw. do domu

 

9

 

 

 

3f

Uczn. zwolnieni

 do domu

 

 

Data ogłoszenia  -   15.01.2018

Wtorek  16.01.2018r.

  Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata

 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3b

M.K.Żytko - matematyka 

 300

6

2b

M.Michalczyk - j.angielski 

 207

7

2b

 gr. językowa - biblioteka

pozostali zwolnieni do domu 

 

 

  


 

Data ogłoszenia  -   14.01.2018

 

Poniedziałek  15.01.2018r.

  Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata

   

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

uczniowie przychodzą później

 

4

2b

uczniowie przychodzą póżniej

 

5

2e

biblioteka

 
6 3b

p.E.Tylus

religia za 1 z piątku

207

  


Data ogłoszenia -  10.01.2018r.

Nauczyciele nieobecni:

1.p.W.Janus - zajęcia od dnia 10.01.2018  do dnia 19.01.2018r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel  - z wyjątkiem czwartków: klasa 3c (przyroda)  - zajęcia biblioteczne 

2. p.G.Mazur  - czwartek 11.01.2018 ( 1 godz.)  - klasa 1a gr.  uczn. przychodzą później 

3. p.G.Mazur - piątek 12.01.2018 - 2a gr, 2b gr, 3a gr - uczniowie przychodzą później.

 


 

Data ogłoszenia  -   08.01.2018

 

Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska

w okresie  od 08.01. – 12.01.2018r.

 

Nr

Godz

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

7:10- 7:55

3g-2/2 uczn. przychodzą pożniej

 

 

 

 

2

8:00- 8:45

3g-2/2 uczn. przychodzą pożniej

 

 

 

 

3

8:55- 9:40

3a-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

 

1d-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem 124

 

4

9:50-10:35

1d-1/2 j j.angielski 1  i 2 gr. razem

3a-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

1d-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem 124

 

5

10:55-11:40

2a-1/2 j j.angielski 1  i 2 gr. razem

 

3g-2/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

3g-2/2 biblioteka

3a-1/2 j j.angielski 1  i 2 gr. razem

6

11:45-12:30

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

2a-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

3g-2/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

 

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

7

12:35-13:20

2e-1/2 j.angielski 1  i 2 gr. razem

3g-2/2 .biblioteka

2a-1/2 uczn. zwolnieni do domu

 

2e-1/2 j.angielski  1  i 2 gr. razem

 

 
 
 
Poniedziałek  08.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

3g

biblioteka

 

4

3e

matematyka zaj. łączone z 3b

 300

5

1c

gr językowa biblioteka

pozostali zwolnieni do domu 

 
Wtorek  09.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

2e

biblioteka

 

5

1e

B.Czapla

 

7

3f

biblioteka

 
8 3d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
9 3g

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
Środa 10.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

1e

biblioteka

 

5

3d

B.Czapla

 111

7

1d

biblioteka

 
8 3e

B.Czapla

 111

 
Czwartek 11.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:
s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1c

biblioteka

 

6

1d

biblioteka

 

7

3f

gr.językowa biblioteka 

pozostali zwolnieni do domu  

 

8

2e

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

Piątek 05.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  p.M.Karczmarska

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3a gr

1  i 2 gr.  razem

 124

6

2e gr

1  i 2 gr.  razem

124

7

2e gr

1  i 2 gr.  razem

124 

Czwartek 04.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:
s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1c

biblioteka

 

6

1d

biblioteka

 

7

3f

gr.językowa biblioteka 

pozostali zwolnieni do domu  

 

8

2e

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
Ponadto n-le nieobecni:
p.I.Dycha
7. 1c -  biblioteka
8. 1a - ucz.zwolnieni do domu 
p.W.Janus
7. 3c - j.angielski p.A.Wołoszyn 

Środa 03.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

1e

biblioteka

 

5

3d

B.Czapla

 111

7

1d

biblioteka

 
8 3e

B.Czapla

 111

Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 05.01.2018r. r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 


Wtorek 02.01.2018r.
 Nauczyciel nieobecny:  s.M.Grzyśnik 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

2e

biblioteka

 

5

1e

biblioteka

 

7

3f

biblioteka

 
8 3d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
9 3g

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

Czwartek 21.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny: p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

1a

M.Hys-Mazur 

217

5

2c

spotkanie opłatkowe 

 210

6

3f

udział w apelu JOK

 
7 1d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
8 1d

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

Środa 20.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny:
p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

1

1e

uczniowie przychodzą później

 

2

1d

uczniowie przychodzą później

 

3

2c 

B.Czapla 

 210
4 ind KB

biblioteka

 
5 1d

historia I.Skrzypa 

 102

Wtorek 19.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny:
p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3e

zajęcia MCK

 210

6

3e

zajęcia MCK  

210

7

 

 

 
8 1c

Uczniowie zwolnieni           do domu

 
 
 Zajęcia j.niemieckiego  dla gr 2a,2b,2c nie odbędą się -  p.D.Wiechnik na wycieczce szkolnej 
 
 
 
Poniedziałek 18.12.2017r.
 Nauczyciel nieobecny:
p.J.Czaja 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3e

biblioteka

 

6

2c

gr j.włoskiego zajęcia łączone  p.G.Mazur

 

7

2c 

gr j.włoskiego zajęcia łączone  p.G.Mazur

 
8 3f

wf z ost. 

 
 
 
 
 


 
Piątek  15  grudnia 2017r.
Nauczyciele nieobecni: 
 

Nr lek.

p.D.Rachwalska -Kata 

p.M.Hys-Mazur 

p.J.Czaja

p.A.Fac

2

 

 

 IND KB - ucz.przychodzi póżn.

 

3

 

2a  chemia 1 i 2 gr.razem

 1d - p.przeds.

s.107

 2d  1 i 2 gr.razem j.ang

4

3b wos z ost. s.201

2a  chemia 1 i 2 gr.razem

 2c biblioteka

 

5

 2e fizyka s.304

2b  historia (całość) 

 3e biblioteka 

IND KB - biblioteka 

6

 3b  - uczniowie zwolnieni do domu

2a uczniowie zwolnieni do domu

 3f wf z ost.

 2d  1 i 2 gr.razem j.ang

7

 3b   - uczniowie zwolnieni do domu

 

 3f  wf a ost.

 

8

 2b uczniowie zwolnieni do domu

1uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 


Czwartek 14  grudnia 2017r.
 
Klasa Ie - wycieczka szkolna (uczn.  nie uczestn. w wycieczce uczęszczają na zajęcia z klasą 1c) 
 

Nauczyciele nieobecni: 

Nr lek.

p.D.Rachwalska -Kata 

p.G.Mazur 

p.Z.Sowa 

p.A.Fac

p.B.Góra od 11.45

1

 

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie przychodzą później


 

 

2

 

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie przychodzą później


 

 

3

2b - matematyka (p) 

sala 300

3b-1/3,3c-1/3

Uczniowie przychodzą później


 

 

4

2b -matematyka (p)

sala 300 

3b-1/3,3c-1/3 uczniowie  przychodzą później


 

 

5

 

 

 1e wycieczka

 2b 1 i 2 gr.razem

 

6

 3b   B.Czapla s.207

 

 1e

wyceczka

 2d gr ucz.zw.do domu

3a  uczniowie zwolnieni do domu

7

 3b   p.B.Czapla s.2017

 

 1b j p.M.Jakubiec s.110

  2d gr ucz.zw.do domu

3g (gr.językowa biblioteka, pozostali zw. do domu)

8

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie zwolnieni do domu

 1c

uczniowie zwolnieni do domu

 

2d   uczniowie zwolnieni do domu

9

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

 

 

 


Środa 13.12.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
p.D.Rachwalska-Kata

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2b

B.Czapla

207

4

2b

B.Czapla

207

5

2e

biblioteka 

 

6

2e

religia z ost. czwartek 

207

7

3b

Uczniowie zwolnieni do domu

 
8 3b

Uczniowie zwolnieni  do domu

 
 

 

p.P.Jakubiec 

p.A.Fac

p.M.Krzosek od 4 lekc.

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

 

 

 

 

2

 2a

uczn. przychodzą później  

 

 1e

 p.M.Wójtowicz 

 

 

3

2a

uczn. przychodzą później 

 

1c

1 i 2 gr razem

 

 

4

2a gr

1 i 2 gr razem

217

     2e  zajęcia biblioteczne 
5 2a gr

1 i 2 gr razem

217  1e  p.M.Wójtowicz     
6 3a Uczniowie zwolnieni           do domu    ind KB  ucz.zw.do domu    
7 3a Uczniowie zwolnieni           do domu    ind KB  ucz. zw do dmu     
8 3g   Uczniowie zwolnieni           do domu          
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 21.12.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

Wtorek 12 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.A.Fac 
klasa 2d (gr) na języku angielskim  - zajęcia z p.B.Czapla
zajęcia indywidualne ( KB 3d)   nie odbędą  się.

Poniedziałek  11  grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.A.Fac 
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

1c gr

1 i 2 gr razem

 304

4

1c gr

1 i 2 gr razem

304

5

1e

B.Czapla

 125

6

2d gr

1 i 2 gr razem

 208

7

2b gr

1 i 2 gr razem

219 
8 2b gr 1 i 2 gr razem 219 

Piątek 08 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.B.Góra 
 
Klasa 1b - 3 lekc. historia w sal 103
 
 
Czwartek 07  grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.B.Góra 
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

2

3g

 uczn. przychodzą później 

 

3

1c

grupa językowa biblioteka, pozostali uczn.przychodzą później 

 

4

1b

B.Nita za ost. z piątku 

208

5

3a

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

6

3a

Uczniowie zwolnieni           do domu

 

7

3g

Grupa językowa - biblioteka, pozostali zwolnieni do domu  

 
8 2d Uczniowie zwolnieni           do domu  
 

 


 

 
Środa 06.12.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.M.Hys-Mazur

p.M.Krzosek

p.I.Skrzypa 

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

2cb  gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 2cb gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

1e

j.polski

 110

1b

wycieczka 

 

 

4

2a gr

1 i 2 gr razem

122

2e  p.B.Czapla     
5 2a gr

1 i 2 gr razem

 122        
6 2a   biblioteka          
7 1a gr    całość informatyka        3c wos 
8           1d gr informatyka 
9           3f Uczniowie zwolnieni           do domu
 
Ponadto klasa 1 b  (grupa) na wycieczce szkolnej, pozostali uczniowie 1b  uczęszczają na lekcje  z klasą  1 e
 
 
Wtorek 05 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.M.Hys-Mazur
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

2

2a

 1 i  2 gr. chemia 

122

3

2a

 1 i  2 gr. chemia 

122

4

2b

1 i 2 gr historia 

 103
 

 


 

 
 
Poniedziałek 04 grudnia 2017r.
Nauczyciel nieobecny p.M.Hys-Mazur
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

1a

 1 i  2 gr.fizyka 

306

4

2a

p.I.Skrzypa  za pierwszą 

 102

5

2b

1 i 2 gr historia 

 103

6

2b

1 i 2 gr historia 

103
 
 
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.
 

 
 
Piątek  1.grudnia 2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.J.Czaja 

p.A.Fac

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 

2

INKB

ucz.przychodzi póżniej    

 

 

 

3

1d 

 biblioteka

 

2dgr

 1 i 2 gr razem

 

4

2c biblioteka        
5 3e 

biblioteka

   INKB  wolna  
6 3f gr. wf    2d gr  1 i 2 gr razem  
7 3f gr wf        
 
 
 
Czwartek 30.11.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.J.Czaja 

p.A.Fac

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

 

3

 

 

 

1c

biblioteka

 

4

1d

 

biblioteka   1c Z.Sowa matem.      z ost.   
5 2c

JOK  koncert

   2b gr  1 i 2 gr razem  
6 3f biblioteka    2d gr  1 i 2 gr razem  
7  3e   spotkanie BS   aula  2dgr  1 i 2 gr razem  
8 1a  Uczniowie zwolnieni           do domu        
 
Ponadto  o godzinie 11.00 w JOK -  uczniowie klas wymienionych w odrębnym ogłoszeniu  wraz  z  nauczycielami  uczestniczą w koncercie muzycznym.
 
 
 
Środa 29.11.2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.J.Czaja 

p.M.Krzosek

p.B.Góra

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

2cb  gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 2cb gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

2c

 uczn. przychodzą później  

 

1b

matematyka     Z.Sowa (p)  s.312

 

 

4

indKB 

j.angielski A.Fac

 125

2e  p.B.Czapla s.aula 2d  uczn. przychodzą później 
5 1d

I.Dycha za ost. 

            z piątku 

       2d  uczn. przychodzą później 
6            1c  I.Dycha
7            1c Uczniowie zwolnieni           do domu
 
Ponadto klasy 3a, 3b, 3c, 3e  oraz 2e  o godzinie 9.50 uczestniczą 
w  SPOTKANIU  INFORMACYJNYM,  na którym absolwent uczelni brytyjskiej przedstawi możliwości studiowania za granicą.
 
 
 
 
  

Nauczyciele  nieobecni w okresie od 27.11.2017 do 01.12.2017r.

 p.Grzegorz Mazur 

Nr lek.

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

 

1a-  uczniowie przychodzą później

1b-1/3,1c-1/3 uczniowie przychodzą później

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

przychodzą później

2a-1/3,2b-1/3 uczniowie

przychodzą później

2

 

1b-1/3,1c-1/3 uczniowie przychodzą później

3a-1/3,3b-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie

przychodzą później

1a-1/3,1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

 przychodzą później

2a-1/3,2b-1/3 uczniowie

przychodzą później

3

 

1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

 przychodzą później

3a-1/3,3b-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie

przychodzą później

3b-1/3,3c-1/3

uczniowie

przychodzą później

3a-1/3 uczniowie przychodzą później

4

 

1d-1/3,1e-1/3 uczniowie

przychodzą później

1a-1/3 uczniowie

przychodzą później

3b-1/3,3c-1/3 uczniowie

 przychodzą później

3a-1/3 uczniowie

przychodzą później

5

 

 

 

 

 

6

1b-1/3,1d-1/3,

1e-1/3,1a-1/3 

uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

 

 

7

1b-1/3,1d-1/3,

1e-1/3,1a-1/3 

uczniowie zwolnieni

 do domu

1e   chemia z ost.

 

 

 

8

2c-1/3,2d-1/3,

2e-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

2a-1/3,2b-1/3,2d-1/3,2e-1/3 uczniowie zwolnieni

 do domu

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3 uczniowie zwolnieni

do domu

 

9

2c-1/3,2d-1/3,

2e-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

2a-1/3,2b-1/3,2d-1/3,2e-1/3 uczniowie zwolnieni

do domu

 

3e-1/3,3f-1/3,3g-1/3

uczniowie zwolnieni

do domu

 

 

  

p. Dyrektor Wiesława Dyjach 

 

Nr

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

3

 

   

1e B.Czapla 

4

 1b  j.polski B.Góra (p) 

 

1b matematyka z ost.

Z.Sowa

 

8

 

1e uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -

 

   zajęcia do dnia 06.12.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 


 

 

 

Piątek  24.11.2017r.

 

W związku z nieobecnością  p.G. Mazura  nauczyciela języka włoskiego i francuskiego

 

klasa: 2ab (gr)   1 i 2 lekcja -  uczniowie przychodzą  później


 

Czwartek  23.11.2017r.

 

W związku z nieobecnością  p.G. Mazura  nauczyciela języka włoskiego i francuskiego

 

klasa: 1ade (gr)   1 i 2 lekcja -  uczniowie przychodzą  później

 


 

 
 
Środa 22.11.2017r.
 
Nauczyciel nieobecny p.G.Mazur 
 
Klasa: 1bd (gr)  oraz 1 a (gr) - uczniowie przychodzą  później
 

Wtorek 21.11.2017r.
 
 
Nauczyciel nieobecny p.J.Czaja 
kl.1d i 1c zastępuje I.Dycha 
 

 
 
Poniedziałek 20.11.2017r.
W związku z nieobecnością p.A.Wołoszyn - nauczyciela j.angielskiego, 
zajęcia odbywają się w grupach łączonych z  nauczycielem drugiej grupy.
Obowiązuje w dniach 20.11. do 23.11.2017r.


Piątek 17.11.2017r.
Nauczyciel nieobecny p.I. Dycha
 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

1a

p.I.Skrzypa  za ost.

102

7

1c

biblioteka

 

8

1d

uczn.zwolnieni do domu 

 


 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.
 
 

Czwartek 16.11.2017 
Nauczyciel nieobecny p.I. Dycha - klasa 1a 7 lek.   -  p.G.Maur 

Środa 15.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Siczek 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

3d

gr.j.rosyjskiego biblioteka; pozostali uczniowie przychodzą później 

 

5

2c

M.Michalczyk j.angielski (p) 

219

6

2d

biblioteka 

 

7

2d

p.J.Widomski matematyka (p)

 308

8

3d

uczn.zwolnieni do domu 

 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

Wtorek 14.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

4

3g

religia z ost.

307

5

3g

B.Czapla

307

6

2e

gr j.fr zaj. łączone   pozostali  uczniowie zwolnieni domu 

302

7

2e 

gr j.fr zaj. łączone z kl. 1e,  pozostali  uczniowie zwolnieni domu 

302 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

Poniedziałek  13.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.D.Rachwalska-Kata 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

5

2e

p.J.Widomski matematyka prakt. za ost. z czwartku 

 308

6

3b

I.Dycha 

 207

7

2b

uczn.zwolnieni do domu 

 

8

2b

uczn. zwolnieni do domu 

Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 

 

 
 

 
Piątek 10.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska  
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

5

3a gr

1 i 2  gr razem 

219

6

2e gr  

1 i 2  gr razem  

202 

7

2e gr 

1 i 2  gr razem 

202
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 22.11.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.

 



Czwartek 09.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska  
 

Lek. 

kl.

Zastępujący

Sala

3

2e gr

1 i 2  gr razem 

304

4

2e gr

1 i 2  gr razem 

304

5

3g gr

1 i 2  gr razem 

208

6

 

 

 

7

3a gr 

1 i 2  gr razem 

219
klasa 1e - 3 lekcja - p.B.Czapla
 
 
 

 
Środa 08.11.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Karczmarska  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1d gr

1 i 2  gr razem 

219

4

1d gr

1 i 2  gr razem 

219 

5

3g gr

1 i 2  gr razem 

208

6

3g gr

1 i 2  gr razem 

208 

7

2a gr 

1 i 2  gr razem 

219

 
Ponadto nauczyciel nieobecny s.M.Grzyśnik - zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.E.Tylus (p) 

 

 
 
Piątek 27.10.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzosek  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4

3d

uczniowie przychodzą później 

 

5

2b gr 

biblioteka

 

6

1b

E.Tylus - religia z 2c 

 

7

3e

wf z ost.

 

8

1c

uczn.gr. zwolnieni do domu 

 
 
 
 
 


 
 
Czwartek 26.10.2017r. 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.B.Janus  
klasa 1d - wycieczka 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1abcd gr

uczniowie przychodzą później 

 

2

1abcd gr

uczniowie przychodzą później 

 

3

3d gr

 uczniowie przychodzą później 

 

4

3d gr

uczniowie przychodzą później 

 

8

3befg gr

uczn.gr. zwolnieni do domu 

 

9

3befg gr

uczn.gr. zwolnieni do domu

 
 
 


Wtorek 24 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzysztoń-Żytko  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

3b

 W.Siczek - matematyka

 300

4

3c

E.Tylus - religia

300 

5

 

 

 

6

ind KB

biblioteka 

 
 
 

 
 
 
Poniedziałek 23 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Bańka   
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2c gr 2d

 uczn. przychodzą później

 

2

2d

 uczn. przychodzą później

 

3

3d

gr.j.niemieckiego (biblioteka) pozostali przychodzą później 

 

4

3d

I.Dycha

220
 

 
Piątek 20 października   2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.M.Krzysztoń-Żytko 

p.W.Orzeł

p.C.Nafalski

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

1b gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 1c gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

indKB 

 

 

 

 

 

 

4

indKB 

A.Fac j.ang 

 125

2b  zaj.łączone z 3b    
5 3b    zaj.  łączone z 3c  201        
6 3e  matematyka z 1e gr          
7 2b Uczniowie zwolnieni           do domu          3g  Uczniowie zwolnieni           do domu 
8 1e gr Uczniowie zwolnieni           do domu         3g   Uczniowie zwolnieni           do domu 
9           3g    Uczniowie zwolnieni           do domu 
 
Klasa III E   - wycieczka,
 
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 25.10.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel. 

  


 
Czwartek  19 października   2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.M.Hys-Mazur

p.G.Mazur

s.M.Grzyśnik 

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

1

 

 

 

 1ade gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

2

 

 

 

 1ade gr

 uczn. przychodzą później 

 

 

3

 

 

 

 3bc gr

uczn. przychodzą później  

 

 

4

 

 

 

3bc gr uczn. przychodzą później     
5            1c matematyka z 1e gr
6  1c  matematyka z 1e gr       1d  I.Dycha ek. w prakt. z ost
7 2a Uczniowie zwolnieni           do domu            
8 1b Uczniowie zwolnieni           do domu     3efggr Uczniowie zwolnieni           do domu       
9       3efg gr Uczniowie zwolnieni           do domu       
Klasa Ia i Ie  - wycieczka,
natomiast  uczniowie nie będący na wycieczce uczęszczają na lekcje z klasą 1 c.
 
 
 

Środa 18 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.A.Wołoszyn  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3

1d gr

1 i 2 gr razem 

124

4

1d gr

1 i 2 gr razem 

124

5

3b gr

 udział w spotkaniu "Gdy mówią kamienie"

321

6

3b gr

B.Czapla 

 

7

2a gr

uczn.gr. zwolnieni do domu 

 

9

1a gr

uczn.gr. zwolnieni do domu

 
 
Uczniowie niżej wymienionych klas wraz z opiekunami:
1d, 2e, 2d, 3b (gr.p.Wołoszyn) , 3d  
od godziny 10.55 - 11.40 uczestniczą w spotkaniu nt. "Gdy mówią kamienie" 
(miejsce spotkania - aula LO) 

 


 

 
Czwartek 12 października 2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Krzosek
 
7 lek. kl.2e  j.polski zaj. łączone z 3b
8 lek. kl.2d uczn.zwolnieni do domu 
 

Środa   11 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2e

J.Widomski - matematyka (p) 

 308

3

2e

J.Widomski - matematyka (p) 

308 

4

3g

biblioteka

 

5

3a

J.Hys - biologia

307

6

1d

M.Hys-Mazur  biologia (p)

217

7

3g biblioteka  
 
 Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -  zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  
 
 

  
Wtorek  10 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4

3g

J.Widomski -  matematyka (p)

308

5

3g

M.Krzysztoń-Żytko  matematyka (p)

300

6

2e

J.Widomski -  matematyka (p)

308 

7

2e

M.Krzysztoń-Żytko  matematyka  (p) 

300 
 
 Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -  zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  

 
 
Poniedziałek 09 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.J.Stafiej 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

1d

B.Czapla 

307

3

3g

B.Czapla  

307

4

2e

D.Rachwalska-Kata j.polski (p)

307

5

2e

D.Rachwalska-Kata j.polski (p)

307

6

3a

B.Góra - zaj.łączone  z 3g

307
 
 
 
 
Piątek:  06 października   2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.B.Hulak

p.A.Janacz 

p.C.Nafalski

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

3

1a gr

R.Kaproń  zaj.łączone

 

 

 

 

 

4

1a gr

R.Kaproń  zaj.łączone

 

 

 

 

 

5

1d gr 

 R.Kaproń  zaj.łączone

 

 

 

 

 

6

1d gr

R.Kaproń  zaj.łączone

 

2b gr G.Skiba zaj.łączone    
7        2d gr  Uczniowie zwolnieni           do domu    3g  Uczniowie zwolnieni           do domu 
8 3e   Uczniowie zwolnieni           do domu    3d gr  Uczniowie zwolnieni           do domu    3g   Uczniowie zwolnieni           do domu 
9 3e   Uczniowie zwolnieni           do domu    3d gr Uczniowie zwolnieni           do domu    3g  Uczniowie zwolnieni           do domu  
 
Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia do dnia 18.10.2017r. w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  
 
 
Czwartek 05.10.2017r.   klasa 3c - 7 lek. - I.Skrzypa zaj.łączone z kl.3f
 
 
Wtorek  03 października  2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.E.Tylus 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

2d

Uczniowie  przychodzą  później 

 

3

1a

I.Dycha 

 107

4

3b

I.Skrzypa

za 1 z piątku

102

6

3c

A.Głaz  (p) 

201 

7

2c

biblioteka 

 

8

3a

Uczniowie zwolnieni do domu

 
 
 Ponadto nauczyciel nieobecny:  p.W.Janus  -
   zajęcia  w zastępstwie prowadzi p.V.Surtel.  


Poniedziałek:  02  paździenika   2017r.

 
Nauczyciel nieobecny: p. E.Tylus 

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

3a

Biblioteka 

 

3

2a 

Biblioteka

 

2d 

M.Krzosek za ost. z czwartku 

 103

 
Piątek:  29 września  2017r.
 Nauczyciele nieobecni: 
 

 

p.B.Nita 

p.M.Michalczyk 

p.E. Tylus  

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

Zastępujący  

2

 

 

 

 

 

1a 

 uczniowie przychodzą później

3

2d gr

1 i 2 gr razem 

 208

3c,3e gr

uczniowie przychodzą później

2b 

 

 W.Orzeł 

4

 

 

 

3c3e

gr

uczniowie przychodzą później

1b 

 W.Dyjach - p.przeds.

5

3f gr

 1 i 2 gr razem 

 202

 2c wf z ostatniej  1b Uczniowie zwolnieni               do domu 
6            2c  Uczniowie zwolnieni           do domu 
7              
8           2d  Uczniowie zwolnieni           do domu 
9           3c  Uczniowie zwolnieni           do domu 
 

 
Czwartek: 28 września  2017r.
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

2e,2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

7

3c

I.Skrzypa zajęcia łączone z 3b

 102

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

ponadto: 

Nauczyciele nieobecni:

 

 

p.B.Nita 

s.M.Grzyśnik

p.E. Tylus  

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

 

5

3b,3g gr

zajęcia łączone z drugim n-lem 

 208

 

 

 

 

6

2d gr

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

1d

biblioteka (gr 2)

informatyka (gr 1)

 

 

 

7

2d gr

Uczniowie zwolnieni  do domu 

 

3f 

gr językowe - biblioteka 

 2a

 Uczniowie zwolnieni           do domu 

8

 

 

 

    2a Uczniowie zwolnieni               do domu 
9       1c   Uczniowie zwolnieni do domu   2b  Uczniowie zwolnieni           do domu 

 

 


 

Środa:  27 września 2017r. 
 
Nauczyciel nieobecny: p.B.Nita  
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

1b

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

1b

Uczniowie  przychodzą  później 

 

5

3b

1 i 2 gr razem 

208

3b

1 i 2 gr razem 

208 

7

3f

1 i 2 gr razem 

208

8

3f

1 i 2 gr razem

208
 

 


 

 Wtorek:  26 września 2017r.

Nauczyciele nieobecni:

 

p.B.Wieleba

p.B.Hulak

p.W.Janus

Lek

Kl.

Zastępujący

sala

Kl.

Zastępujący

Kl.

 

2

Ind

Ucz. przych.  później 

 

3a gr

Uczniowie przychodzą później

2ec

Uczn. przychodza później

3

Ind

Ucz. przych. później 

 

3a gr

Uczniowie przychodzą później

2ec

Uczn. przychodza później

4

1a

J.Czaja - wok z 1 lekcji

210

1c

Wycieczka

 

 

5

3e

J.Czaja - j.polski

210

1d gr

Zajęcia łączone

3c

V.Surtel za 1 c          s.306

               

 

 


 
 
Poniedziałek  25 września  2017r.
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 
 
 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

1e

Uczniowie  przychodzą  później 

 

 
 
 
Nauczyciel nieobecny: p.M.Wójtowicz  

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2

1 a (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

3

1a (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

5

3f

1 i 2 gr razem 

208

2e

1 i 2 gr razem 

 124

7

2e

1 i 2 gr razem 

 124
 



 
Piątek 22 września 2017r.
 
  zastępstwa  pobierz   
 

Czwartek 21 września  2017r.
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

2e,2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

7

3c

I.Skrzypa zajęcia łączone z 3b

 102

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

 



Wtorek 19 września 2017r. 
 
 
 
Klasa 3c - wycieczka do Lublina 
 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 
 
klasa 2e (gr), 2c(gr) -   uczniowie przychodzą później 
 
                           Nauczyciel nieobecny:  p. I.Skrzypa - kl.3g (8 lek) - J.Stafiej (matematyka)
 
Nauczyciel nieobecny:  p.D.Rachwalska-Kata 
 
kl.2b - 6 lek. wos (p.A.Głaz)  s.201
 
                      7 lek. j.polski  (p.M.Jakubiec)  s.110
 

Poniedziałek 18 września 2017r. 
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 
 
klasa 2e (gr), 2c(gr) oraz   kl. 1e  -   uczniowie przychodzą później 
 


Czwartek 14 września  2017r.
Nauczyciel nieobecny: p.W.Janus 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

1

2e, 2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

2

2e,2c (gr)

Uczniowie  przychodzą  później 

 

7

3c

I.Skrzypa zajęcia łączone z 3b

 102

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

2e, 2c (gr)

Uczniowie zwolnieni do domu

 

Środa   13  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Beata Góra

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

4

2d

Uczniowie  przychodzą  później 

 

5

2d

Uczniowie  przychodzą  później 

 

6

1c

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

7

 

1c

Uczniowie zwolnieni do domu 

 

 


 

Wtorek 12 września 2017r.

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 8 lek. kl. 3 g -  matematyka p.J.Stafiej  


 

Poniedziałek   11  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3c

B.Czapla 

 102

3

1e

B.Czapla 

 102

4

3f

B.Czapla 

102 

5

1d

B.Czapla  

102 

 

 


 

Piątek 08  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

3b

uczniowie przychodzą później 

 

3

1d

B.Czapla 

 102

4

3f

uczniowie przychodza później 

 

5

1a

I.Dycha 

102 

6

3c

biblioteka 

 

 


 

Czwartek 07  września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

2a

Udział w Narodowym czytaniu 

 aula

6

3g

s.M.Grzyśnik  (religia) 

  102

7

3b

gr.j.rosyjskiego - biblioteka pozostali zwolnieni do domu 

 

8

3c

uczniowie zwolnieni do domu 

 

9

3c

uczniowie zwolnieni do domu 

 

 


 

 Środa  06 września 2017r        

Nauczyciel nieobecny: p.Izabela Skrzypa

 

Lek. 

Kl.

Zastępujący

Sala

 4

3c

p. M.Jakubiec (j.polski)

 110

5

1e

p.G.Mazur

  102

6

2a

E.Tylus (religia z ost) 

  111

7

3g

p.C.Nafalski   

  102

 

Zastępstwa 2016/2017  

  HARMONOGRAM
udziału w Rekolekcjach  Wielkopostnych
w dniach 19 - 21.03.2018r.
   
                   
Lp. Poniedziałek 19.03 I tura 8.00 - 9.30 Lp. Poniedziałek 19.03  II tura  9.30 - 10.55
1 1d 32     1 3b 19    
2 3c 19     2 3e 19    
3 3d 31     3 3f 36    
4 3g 18     4 2a 36    
5 2c 14     5 2b 27    
6 2d 33     6 2e 32    
7 1a 34     7 1c 28    
8 1b 23     8 3a 29    
9 1e 21              
  Razem 225       Razem 226    
                   
Lp. Wtorek  20.03 I tura 8.00 - 9.30 Lp. Wtorek 20.03  II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 3b 19    
2 3c 19     2 3e 19    
3 3f 8     3 2c 14    
4 3g 18     4 1a 34    
5 2a 36     5 2b 27    
6 2d 33     6 2e 32    
7 1c 28     7 1b 23    
8 3d 31     8 1d 32    
          9 1e 21    
  Razem 202       Razem 221    
                   
Lp. Środa 21.03  I tura 8.00 - 9.30 Lp. Środa 21.03  II tura  9.30 - 10.55
1 3a 29     1 2a 36    
2 3b 19     2 2b 27    
3 3c 19     3 2c 14    
4 3d 31     4 2d 33    
5 3e 19     5 2e 32    
6 3f 8     6 1c 28    
7 3g 18     7 1d 32    
8 1a 34     8 1e 21    
9 1b 23              
  Razem 200       Razem 223    
                   

Plan pracy szkoły 2016/2017

.

 

 

 Przydział sal lekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017

Spotkania z rodzicami 

Wpis ocen przewidywanych i ostatecznych

Dodatkowe dni wolne od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2016/17

 


 

Godziny pracy w bibliotece szkolnej  - 7.00 - 15.00

 


 

Godziny pracy pedagoga szkolnego w roku szkolnym 2016/2017

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.00-15.00

8.00-13.00

7.00-15.00

8.00-11.00

8.00-10.00

 


 


Świadczenia pielęgniarki szkolnej udzielane są w gabinecie w godzinach 8.00-12.00

 


 

Szkolny gabinet stomatologiczny jest czynny w poniedziałki i czwartki w godzinach 7.00 - 14.30

 


 

Przydział sal lekcyjnych w roku szkolnym 2016/2017 ( ewent do uzupełnienia)

 

NUMER SALI

NAZWISKO I IMIĘ OPIEKUNA

KLASA

102

Skrzypa Izabela

2C

103

Krzosek Maria, Kaproń Robert

2D

107

Gąbka Alicja

 

109

Góra Beata, Nafalski Cezary

2G

110

Jakubiec Marzena,

3A

 

 

 

122

Jakubiec Piotr

1A

124

Czapla Bożena

3G

125

Fac Agnieszka

 

201

Głaz Alicja

2A

202

Wiechnik Dariusz/ Wójtowicz Magdalena

3F

 

 

 

207

Rachwalska-Kata Dorota

2B

208

Janus Bożena

 

210

Joanna Czaja

1C

217

Hys - Mazur Marzena

 

219

Wołoszyn Agnieszka / Michalczyk Małgorzata

3C

220

Bańka Józef,

1D

300

Krzysztoń - Żytko Małgorzata, Tylus Elżbieta

2E

301

Szyszkowska Wiesława

 

302

Mazur Grzegorz

 

304

Janus Waldemar, Grzyśnik Mariola

3D

306

Surtel Violetta

2F

307

Stafiej Jolanta, Krasowska Elżbieta

1E

308

  Nita Bożena Siczek Wiesława, Wieleba Barbara

3E

312

Sowa Zygmunt, Wieleba Józef

3B

320

Orzeł Włodzimierz

1B

 

 

Spotkania z rodzicami

Spotkanie informacyjne

19 września 2016 r. godz. 16.00

Wywiadówka

18 listopada 2016 r. godz. 16.30

Wywiadówka

13 stycznia 2017 r. godz. 16.30

Wywiadówka

7 kwietnia 2017 r. godz. 16.30

Wywiadówka

2 czerwca 2017 r. godz. 16.30

Wpis ocen przewidywanych i ostatecznych

Oceny ostateczne (I semestr)

5 stycznia 2017 r.

Oceny przewidywane 
(II sem. – kl. III)

5 kwietnia 2017 r.

(powiadomienie rodziców => oceny ndst/zachowanie ng wywiadówka / list polecony)

Oceny ostateczne 
(II semestr – kl. III)

21 kwietnia 2017 r.

Oceny przewidywane 
(II sem. – kl. I i II)

31 maja 2017 r.

(powiadomienie rodziców => oceny ndst/zachowanie ng => list polecony)

Oceny ostateczne 
(II semestr – kl. I i II)

16 czerwca 2017 r.

W miarę potrzeb organizowane będą dodatkowe zebrania i spotkania informacyjne

 

 

Dodatkowe dni wolne od zajęć lekcyjnych w roku szkolnym 2016/17

  1. 31.10.2016 – poniedziałek
  2. 22.11.2016 – matura próbna
  3. 23.11.2016 – matura próbna
  4. 24.11.2016 – matura próbna
  5. 02.05.2017 – wtorek
  6. 04.05.2017 – czwartek – matura pisemna
  7. 05.05.2017 – piątek – matura pisemna
  8. 08.05.2017 – poniedziałek – matura pisemna
  9. 16.06.2017 – piątek po święcie Bożego Ciała

Szkoła otwarta

 

ODWIEDZAJĄ NAS NASI ABSOLWENCI

 


 

 

SPOTYKAMY SIĘ Z GIMNAZJALISTAMI

 

Z MAPĄ ULICAMI JANOWA

               W  dniu 27 maja 2015 roku odbyła się w naszej szkole adresowana do uczniów szkół gimnazjalnych, lekcja otwarta geografii na temat: Z mapą ulicami Janowa,  przygotowana przez p. Józefa Bańkę.  Jej celem było przybliżenie topografii miasta, jego położenia geograficznego na tle regionu, rozpoznawania i lokalizacji obiektów oraz orientacji przestrzennej w obrębie Janowa Lubelskiego.

            Do realizacji zadania została przygotowana prezentacja multimedialna zawierająca informacje i materiał zdjęciowy dot. sposobów interpretacji i wykorzystania map w praktyce, m.in. podstaw analizy kartograficznej i statystycznej. Zaakcentowane zostały także zmiany sposobu  przedstawiania obszaru Janowa Lubelskiego i okolic na mapach od XVII wieku do czasów współczesnych. Uzupełnieniem prezentacji były fotografie charakterystycznych obiektów z terenu miasta, które w dalszej części lekcji uczniowie mieli za zadanie zlokalizować na mapie oraz odpowiednio je opisać.

Integralną część lekcji otwartej stanowił quiz tematyczny z zestawem zadań opartych na interpretacji i wykorzystaniu wielkoskalowej mapy Janowa Lubelskiego w tym:

-        wykonaniu przez uczniów prostych obliczeń odległości i powierzchni

-        określanie azymutu

-        lokalizacji topograficznej wybranych miejsc i ich opisu na karcie pracy

-        wymienienie i wskazanie lokalizacji  instytucji z terenu Janowa wykorzystujących w praktyce zawodowej mapy tematyczne

       Na uwagę zasługuje duże zaangażowanie emocjonalne i dobre przygotowanie merytoryczne gimnazjalistów przy rozwiązywaniu zadań w zakresie wiedzy geograficznej o środowisku lokalnym Janowa Lubelskiego. To dobra prognoza na przyszłość....

                                                                                                                                                           Józef Bańka

 


 


 

Storytelling w naszej szkole

W czwartek 4 lutego 2016 r. grupa uczniów z janowskiego gimnazjum wzięła udział w niecodziennych zajęciach prowadzonych przez dwie anglistki – Beatę Mrozowską
i Magdalenę Wójtowicz. Podczas zajęć młodzież nauczyła się opowiadać wydarzenie, które jedna z nauczycielek pokazała gestami. Okazało się, że opowiadanie historii to ciekawy i skuteczny sposób na zapamiętanie przydatnych zwrotów oraz świetna metoda na ćwiczenie pamięci. Mamy nadzieję, że umiejętności zdobyte podczas tej lekcji przydadzą się naszym gościom w przyszłości.

 

 


 

 Lekcja chemii

Jeśli ktoś myśli, że 10 marca 2016r. w pracowni chemicznej uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II przygotowywali obiad – jest w błędzie!

Owszem były tam: jajka, mleko, ser, mięso a nawet rosół, ale posłużyły naszym Gościom do badania za pomocą reakcji chemicznych składu poszczególnych produktów. Gimnazjaliści pod czujnym okiem p. Piotra Jakubca sprawdzali w wymienionych produktach obecność białka, które odgrywa bardzo ważną rolę w organizmie człowieka, budując nasze tkanki, narządy i uczestnicząc w wielu procesach.

To już kolejna lekcja otwarta przygotowana dla Gimnazjalistów. Dotychczas odbyły się lekcje z geografii i języka angielskiego. W kwietniu zapraszamy na lekcję historii a w kolejnych miesiącach na lekcje wychowania fizycznego i języka polskiego.

B.Góra

 


Lekcja historii

Dnia 12 kwietnia bieżącego roku gościli w naszym liceum gimnazjaliści z Zespołu Szkół z Białej i Gimnazjum z Janowa Lubelskiego wraz z opiekunami. Uczestniczyli w zajęciach z historii regionalnej. Tematem były „Legendy, plotki i bajania- niekoniecznie historyczne” .

Każde miejsce ma swoją historię, każdy region ma ich całe mnóstwo. Opowieści te przekazywane z pokolenia na pokolenie i wędrujące z mieszkańcami z miejsca na miejsce przybierały coraz to nowe formy i bogaciły się o zupełnie nowe szczegóły. Tak zmodyfikowane z czasem i ubarwione przez okoliczną ludność legendy i podania dotrwały do dziś. Starałam się aby nasi goście dowiedzieli się jakie opowieści łączą się z naszym regionem, gdzie w okolicy straszą duchy, gdzie można spotkać południcę, skąd się wziął piękny janowski zwyczaj grania na ganku kościoła pw. Św. Jana Chrzciciela w miesiącu maju oraz gdzie czart częstuje cygarem. Rozmawialiśmy o tradycjach naszego regionu i o tym skąd biorą się różne legendy. Mam nadzieję, że niektórych z naszych gości zobaczę w naszym liceum na lekcjach historii.

nauczyciel historii Izabela Skrzypa


 

I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora LO

 

Dnia 19 maja 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim odbył się I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły dla uczniów szkół gimnazjalnych powiatu janowskiego. Organizatorem zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego LO. Celem zawodów była popularyzacja piłki siatkowej, integracja uczniów szkół gimnazjalnych oraz rozwijanie współpracy między szkołami. Mecz finałowy rozegrał się pomiędzy drużyną Zespołu Szkół z Błażka a drużyną Zespołu Szkół w Białej. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła reprezentacja szkoły w Błażku natomiast na miejscu drugim uplasowała się drużyna z Białej. Zawody odbyły się w miłej i przyjaznej atmosferze zgodnie z zasadami fair play. Finaliści rozgrywek rozegrali towarzyskie spotkania z reprezentacją naszej szkoły. Drużyny uczestniczące w zawodach otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Wręczenia nagród dokonała Pani Dyrektor Szkoły Alicja Gąbka. Dziękujemy wszystkim drużynom oraz ich opiekunom za udział w zawodach z nadzieją, że za rok spotkamy się ponownie .

 Gratulujemy zwycięzcom.

 Nauczyciele wychowania fizycznego

 



 Lekcja języka polskiego - "Gorsze? A dlaczego?"

W językach (nie tylko w polskim) panuje dziwna prawidłowość, że w stosunku do zwierząt używamy „gorszych” wyrazów. Człowiek umiera, zwierzę – zdycha, człowiek je, zwierzę – żre.

Dnia 8 czerwca 2016r. wspólnie z uczniami Gimnazjum w Białej zastanawialiśmy się nad różnymi zawiłościami naszej ojczystej mowy. Analizowaliśmy słownictwo dotyczące zwierząt, by ze zdziwieniem stwierdzić, że pejoratywne określenia dominują w słownictwie związanym z najwierniejszym przyjacielem człowieka …psem (są nawet przekleństwa z „jego udziałem”!).

Było to szóste i ostatnie spotkanie z cyklu LEKCJI OTWARTYCH DLA GIMNAZJALISTÓW. W poprzednich miesiącach gościliśmy uczniów gimnazjów na lekcjach z geografii, języka angielskiego, chemii, historii
i wychowania fizycznego.

Dziękuję J.Bańce, B.Mrozowskiej, M.Wójtowicz, P.Jakubcowi, I Skrzypie, B.Hulak, W.Dąbkowi, A.Janaczowi, R.Kaproniowi ,  C.Nafalskiemu i A.Wołoszyn za poświęcony czas, pomysły i oryginalne rekwizyty do zajęć a dyrektorom: LO Bohaterów Porytowego Wzgórza A.Gąbce, Zespołu Szkół w Białej J.Nieścior i Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II A.Tomczykowi za wyrozumiałość i wsparcie w realizacji całego wydarzenia.

Koordynator przedsięwzięcia: Beata Góra


 

SPOTYKAMY SIĘ Z UCZNIAMI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

19 października 2016 roku  obchodziliśmy w LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza Międzynarodowy Dzień Godności, który jest  inicjatywą światowego ruchu Global Dignity.

Dignity Day odbywa się w ponad 50 krajach na całym świecie a jego organizatorzy chcą w ten sposób propagować podstawowe zasady godności wśród młodych ludzi. 

 Do tej pory w LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza odbyły się cztery edycje tego przedsięwzięcia. Ideę tę wspierali, poprzez uczestnictwo w moderowaniu dyskusji z uczniami, pracownicy  samorządowi i powiatowi, lekarze, prawnicy, pracownicy społeczni, osoby duchowne  a także wiele innych osobistości naszej lokalnej społeczności.

W tym roku w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Godności spotkaliśmy się z uczniami klas szóstych Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Zamoyskiego. Wspólnie zbudowaliśmy piramidę potrzeb człowieka, wskazując jak ważną rolę odgrywa w niej poczucie godności. Zwieńczeniem zajęć był happening na rynku miasta, podczas którego jego uczestnicy ustawili się tworząc poszczególne litery słowa GODNOŚĆ.

Dziękuję za przychylność i wsparcie dyr. Wiesławie Dyjach i dyr. Agnieszce Trytek, za owocną współpracę nauczycielkom bibliotekarkom  Agnieszce Gierczak i Izabeli Wąsek, za odpowiedzialność, profesjonalizm i uśmiech klasom 1d, 2a i 3d. Szczególne podziękowania pragnę złożyć również panu Pawłowi Makowi i Mateuszowi Kicińskiemu za uwiecznienie całej imprezy „z ziemi i z powietrza”. Całe przedsięwzięcie nie miałoby sensu gdyby nie aktywny a chwilami pełen poświęceń udział uczniów klas szóstych i ich opiekunów. Byliście SUPER!!! Dziękuję.

Mam nadzieję, że podjęta przez nasze liceum inicjatywa wzbudziła wśród jej wszystkich (!) uczestników refleksję dotyczącą pytań: jak traktujemy siebie samych i jak traktują nas inni…

Lost Frequencies śpiewa w piosence z naszego filmiku z lotu ptaka:

Stop claiming what you own, don't think about the show
We're all playing the same game, waiting on our loan
We're unknown and known, special and a clone
Hate will make you cautious, love will make you glow. 

Zachowuj się godnie! 

koordynator przedsięwzięcia Beata Góra

 

 

 

 


 

Dokumenty

DOKUMENTY DO POBRANIA DLA UCZNIÓW, RODZICÓW I ABSOLWENTÓW

  • Statut (Pobierz) 
  • Procedury organizowania wycieczek i imprez szkolnych (Pobierz) 
  • Zgoda - oświadczenie Rodziców/Opiekunów na udział w wycieczce (Pobierz)
  • Procedura zwolnień z wychowania fizycznego (Pobierz)
    • załącznik nr 1: podanie (o zwolnienie z wykonywania określonych ćwiczeń) (Pobierz)
    • załącznik nr 2: oświadczenie (zwolnienie z pierwszej i ostatniej lekcji) (Pobierz)
    •  
  • Wymagania edukacyjne:
  • Procedura wydawania legitymacji szkolnej oraz jej duplikatów i duplikatów świadectw oraz pobierania opłat za te czynności:

SZKOLNY ZESTAW PROGRAMÓW NAUCZANIA DLA  LO IM.BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUBELSKIM

 Rok szkolny   2016/2017

KLASY PIERWSZE   do pobrania

KLASY DRUGIE        do pobrania

KLASY TRZECIE      do pobrania

 


 

 


 

 

Złota Księga

Uwaga!

Absolwenci   Liceum  Ogólnokształcącego  im. Bohaterów  Porytowego  Wzgórza w Janowie Lubelskim

Z okazji zbliżającego się Jubileuszu  społeczność szkolna pragnie wydać „Złotą Księgę Absolwentów Szkoły”. Aby taka publikacja powstała, absolwenci proszeni są o zredagowanie krótkiej notatki zawierającej następujące informacje:

  1. Imię i nazwisko, nazwisko rodowe,
  2. Rok ukończenia szkoły,
  3. Opis kolejnego etapu edukacji – uczelnia, wydział, kierunek, tytuł naukowy,
  4. Przedstawienie ścieżki kariery zawodowej, osiągnięć, realizowanych pasji,
  5. Krótkie wspomnienie o szkole.

 

Informacje bardzo prosimy przesyłać na adres e-mailowy   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

                                                                                                         Dziękujemy


 


Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Monday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.