I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Wystawa prac Kamila Momota

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 10, marzec 2014

Dnia 5 marca 2014 roku uczniowie klasy IIIB i IIIH , wybrali się na wystawę prac plastycznych naszego kolegi Kamila Momota z klasy IIIG. Pokaz miał miejsce w Domu Nauczyciela, przy ul. Ogrodowej. Były tam z nami również Pani Dyrektor Alicja Gąbka i Pani Wicedyrektor Beata Góra. Podczas pobytu, podziwialiśmy wybrane prace Kamila. Były to głównie portrety różnych znanych ze świata filmu i kultury osób. Wszyscy byliśmy zafascynowali niezwykłym talentem Kamila, który precyzyjnie przedstawił najdrobniejsze szczegóły postaci.

Cała wystawa, prezentuje wrażliwą stronę młodego człowieka oraz ukryte w nim piękno. Dlatego warto robić to co się kocha, by w ten sposób wyrażać siebie i świat , jaki nas otacza.

 

Orzeł Angelika IIIB


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Sunday the 27th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.