I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

RODZICE W SZKOLE, CZYLI JAK DOROŚLI WSPÓŁPRACUJĄ Z NAUCZYCIELAMI

Utworzono: środa, 19, luty 2014

Rodzice, Dyrekcja i Nauczyciele w LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza są dla siebie sprzymierzeńcami, którzy dążą do stworzenia jak najlepszych warunków rozwoju dla swoich dzieci i wychowanków. Współpraca ta opiera się na wzajemnym szacunku. Obie strony traktują siebie partnersko, z zaufaniem i życzliwością.

Rodzice czynnie uczestniczą w planowaniu i realizacji zadań statutowych szkoły, z funduszy Rady Rodziców finansowane są różne przedsięwzięcia i akcje . Przedstawiciele Rodziców uświetniają swoją obecnością  uroczystości  szkolne, wygłaszają prelekcje do młodzieży, biorą udział w wycieczkach jako opiekunowie, swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają i uatrakcyjniają ofertę dydaktyczną szkoły.

Nie sposób wyobrazić sobie pracy szkoły bez Rodziców uczniów. Są partnerami dialogu i wielkim wsparciem. Dziękujemy Im, że zawsze są z nami.

Sunday the 27th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.