I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO ONLINE

Drukuj
Utworzono: piątek, 12, luty 2021

I LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza zaprasza uczniów klas VIII szkół podstawowych z powiatów: janowskiego, kraśnickiego, biłgorajskiego, niżańskiego i stalowowolskiego do udziału w konkursie recytatorskim z języka niemieckiego.

Konkurs „Młodzież recytuje poezję Johanna Wolfganga Goethego ” - „Jugend trägt Gedichte von Johann Wolfgang Goethe vor“ odbywa się online. Jego celem jest popularyzowanie języka niemieckiego oraz rozwijanie talentów językowych i artystycznych uczniów. Uczestnicy mogą nagrać recytację lub wzorcowe odczytanie jednego z trzech wierszy wskazanych w Regulaminie. Wcześniejsze odsłuchanie utworów w wykonaniu rodzimego użytkownika języka niemieckiego w pozwoli uczniom efektywniej przygotować się do recytacji. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej szkoły. 

Serdecznie zapraszamy!

  

REGULAMIN KONKURSU 


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Sunday the 29th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.