I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Nauka_zdalna

Drukuj
Utworzono: środa, 25, marzec 2020

 

DOBRE PRAKTYKI DOTYCZĄCE FUNKCJONOWANIA JEDNOSTEK SYSTEMU OSWIATY

W OKRESIE ZAPOBIEGANIA. PRZECIWDZIAŁANIA I ZWALCZANIA  COVID-19

 

 link do materiałów https://vod.tvp.pl/website/techniki-nauki,50468816/video


 Komunikat Dyrektora szkoły w sprawie kontynuacji zdalnego nauczania

 

 

Mając na względzie potrzebę jak najszybszego zahamowania rozwoju epidemii COVID-19 zaplanowano przedłużenie trwającego ograniczenia funkcjonowania szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego do dnia 3 stycznia 2021 r. Ograniczenie polega na kontynuowaniu prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego ustalonego przez dyrektora sposobu realizowania zajęć.  

 

Dyrektor szkoły mgr Wiesława Dyjach

 

Kształcenie na odległość - przedłużone do 24 maja 2020r. 

Komunikat Dyrektora szkoły w sprawie zdalnego nauczania.

Nowe rozwiązania ułatwiające prowadzenie nauki na odległość – nowelizacja przepisów 26 marca 2020 r.

Kształcenie na odległość – poradnik dla szkół, 25 mar 2020

Apel Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk

 

 

 

 Zdalne lekcje

 

Konsultacje uczniów i nauczycieli z biblioteką szkolną od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00. Kontakt na e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  i tel. 883 101 111.

Informacje dla uczniów z biblioteki szkolnej do pobrania

 Biblioteki cyfrowe-informacje dla uczniów i nauczycieli do pobrania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Sunday the 29th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.