I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Studniówka 2020

Drukuj
Utworzono: środa, 15, styczeń 2020

 W sobotę 11 stycznia, krokiem tradycyjnego poloneza swój bal  studniówkowy rozpoczęli uczniowie klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim w hotelu Rezydencja Sosnowa. Uroczystość otworzyli przedstawiciele tegorocznych maturzystów Łucja Wieleba /3A/ oraz Bartłomiej Żyguła /3D/. W imieniu rodziców przemawiali  Izabela Paryś oraz Robert Borkowski.

Nie zabrakło również obecności oraz przemówień gości: Artura Pizonia – Starosty Powiatu, Krzysztofa Kołtysia- Burmistrza Janowa Lubelskiego, Stanisława Mazura – radnego powiatowego i  Przewodniczącego Rady Rodziców I LO oraz księży proboszczów parafii janowskich ks. kanonika dr Jacka Bolesława Staszaka oraz ks. Waldemara Fariona. Grono gości stanowili również wychowawcy klas maturalnych: Marzena Hys – Mazur, Maria Krzosek, Barbara Wieleba, Bożena Czapla oraz Grzegorz Mazur.

Rozpoczęcia balu studniówkowego dokonała tradycyjnie pani dyrektor szkoły Wiesława Dyjach.


 

 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Saturday the 26th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.