I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Studniówka 2020

Utworzono: środa, 15, styczeń 2020

W sobotę 11 stycznia, krokiem tradycyjnego poloneza swój bal  studniówkowy rozpoczęli uczniowie klas trzecich I Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim w hotelu Rezydencja Sosnowa. Uroczystość otworzyli przedstawiciele tegorocznych maturzystów Łucja Wieleba /3A/ oraz Bartłomiej Żyguła /3D/. W imieniu rodziców przemawiali  Izabela Paryś oraz Robert Borkowski.

Nie zabrakło również obecności oraz przemówień gości: Artura Pizonia – Starosty Powiatu, Krzysztofa Kołtysia- Burmistrza Janowa Lubelskiego, Stanisława Mazura – radnego powiatowego i  Przewodniczącego Rady Rodziców I LO oraz księży proboszczów parafii janowskich ks. kanonika dr Jacka Bolesława Staszaka oraz ks. Waldemara Fariona. Grono gości stanowili również wychowawcy klas maturalnych: Marzena Hys – Mazur, Maria Krzosek, Barbara Wieleba, Bożena Czapla oraz Grzegorz Mazur.

Rozpoczęcia balu studniówkowego dokonała tradycyjnie pani dyrektor szkoły Wiesława Dyjach.

Friday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.