I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Pomaganie to nasze drugie imię

Drukuj
Utworzono: środa, 11, grudzień 2019

    W listopadzie 2019 Szkolny Klub Wolontariatu działający przy I LO im.Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim   pod opieką p.Bożeny Czapli we współpracy z p.Małgorzatą Michalczyk i p.Agnieszką Wołoszyn zainicjował szkolną akcję "Podaruj Pluszowego Przyjaciela Dzieciom z Hospicjum Małego Księcia w Lublinie". Do udziału w tej szlachetnej akcji została zaproszona cała społeczność szkolna. Uczniowie poszczególnych klas zakupili piękne, kolorowe pluszaki, które jak mamy nadzieję, przyniosą radość i uśmiech naszym małym przyjaciołom z Lublina.

            Nasza młodzież jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Ich ogromne zaangażowanie w działania charytatywne, empatia i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka napawają nas dumą i motywują do działania dając mnóstwo pozytywnej energii.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do tej akcji i życzymy Wspaniałych Świąt, a okazane dobro niech wraca do wszystkich szerokim strumieniem.

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Saturday the 26th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.