I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Mikołajki 2019

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 09, grudzień 2019

   Ho, ho, ho!

Renifery, bałwanki, elfy, młodzież w kolorowych świątecznych sweterkach, czerwonych czapkach i wreszcie ten najważniejszy - ŚWIĘTY MIKOŁAJ.

 

 Od  rana  gościliśmy w progach I LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza, zaproszonego przez SU, szczególnego gościa. Mikołaj przybył ze swoją świtą i pracowicie spędził każdą minutę pobytu w szkole. Odwiedził dyrekcję, nauczycieli i uczniów, pracowników obsługi i administracji. Był na korytarzach i w salach lekcyjnych. Bardzo mu się u nas spodobało. Obiecał, że wróci za rok. Już tęsknimy!!!

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Saturday the 26th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.