I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

PODZIĘKOWANIA

Utworzono: piątek, 06, grudzień 2019

Samorząd Uczniowski I LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza składa serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce darów dla bezdomnych zwierząt. Dzięki dużemu zaangażowaniu klas i wychowawców oraz zrozumieniu potrzeb braci mniejszych zgromadziliśmy imponujące ilości karmy i akcesoriów. Dary zostały przekazane do przychodni weterynaryjnej Animal Care w Janowie Lubelskim oraz do Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Lublinie.

Zebraliśmy 227kg karmy suchej, 30kg karmy mokrej, 52 opakowania podkładów higienicznych,15 misek, 57 kołder, koców i poduszek, przysmaki do gryzienia, zabawki.

Kolejny raz przekonaliśmy się, że są wśród nas życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny. Dziękujemy!

Friday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.