Zaproszenie!

Utworzono: czwartek, 10, październik 2019

Biblioteka Pedagogiczna i  Biblioteka Szkolna Liceum Ogólnokształcącego  w Janowie Lubelskim serdecznie zapraszają  na warsztaty szkoleniowe pt.:

„Kody QR super star  - wykorzystanie podczas konkursów, quizów i lekcji”

Termin spotkania: 22. października w godz. 10.00-11.30

Miejsceszkolenia – Biblioteka Szkolna LO

Kody QR to potencjał edukacyjny, który można wykorzystać w tworzeniu ciekawych lekcji, konkursów czy też promocji wydarzeń szkolnych.

Warsztaty poprowadzą: Joanna Tarasiewicz oraz Piotr Wiechnik nauczyciele z Wydziału Wspomagania Edukacji i Promocji Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie.

Temat warsztatów skierowany jest dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli, pedagogów, bibliotekarzy, którzy prowadzą lekcje wykorzystując metody aktywizujące.

Podczas spotkania można będzie także uzyskać porady od metodyka ds. bibliotek szkolnych.

Uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w warsztatach.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się:  tel. 158720033 lub pisząc emaila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sunday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.