I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

„ Ile języków znasz, tyle razy jesteś człowiekiem.” (J.W. Goethe)

Drukuj
Utworzono: środa, 02, październik 2019

     

  W ramach Europejskiego Dnia Języków odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny, którego celem było promowanie nauki języków obcych. Konkurs miał pobudzać i rozwijać u uczniów motywację wewnętrzną, która jest motorem wszelkich działań uczniów dotyczących rozwijania zainteresowań, nabywania nowych umiejętności i autonomii uczenia się.

         Plakaty przygotowane przez uczniów są dowodem dużej świadomości, jeżeli chodzi o zalety uczenia się języków obcych. Nasze działania koncentrują się na tym, żeby pomóc im tę wiedzę przełożyć na język praktyki. Mamy nadzieję, że złote myśli na plakatach będą inspiracją dla naszych uczniów do nauki języków, które są oknem na świat.

         Konkurs wygrała Emilia Chmiel z klasy 2d. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i czekamy drodzy uczniowie na wasze propozycje konkursów.

 

Organizatorzy: Nauczyciele Języków Obcych

Tekst: M. Michalczyk

Zdjęcia: A. Wołoszyn

 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 28th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.