Rekordowy wynik zdawalności matury!!!

Utworzono: czwartek, 12, wrzesień 2019

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA

W JANOWIE LUBELSKIM Z REKORDOWYM WYNIKIEM ZDAWALNOŚCI MATURY!

O jakości edukacji na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej, czy obecnie też ponadpodstawowej, świadczy wynik egzaminu maturalnego. Tegoroczny wynik zdawalności matury w naszej szkole mówi sam za siebie. Z nieskrywaną dumą chcieliśmy poinformować, iż w bieżącym roku odsetek sukcesów egzaminu wyniósł 96%. To wynik jeszcze lepszy niż przed rokiem i znacznie wyższy niż zdawalność matury w kraju, w województwie i powiecie, co stanowi najlepszą ocenę pracy szkoły.Nasze liceum od lat uzyskuje bardzo wysoki wynik zdawalności matury, jednak ten rok jest dla nas wyjątkowo owocny w sukcesy. Unowocześnienie metod pracy, efektywne zarządzanie szkołą, stałe podnoszenie kwalifikacji przez kadrę pedagogiczną oraz współpraca z uczelniami wyższymi to z pewnością główne przyczyny sukcesu. Stałe promowanie wartości edukacji oraz udział młodzieży w konkursach i olimpiadach przedmiotowych tworzą klimat sprzyjający nauce, a tym samym przekładający się na sukces maturalny.

Gratulujemy naszym maturzystom i życzymy udanego startu na wybranych przez Was kierunkach studiów!

Dorota Rachwalska - Kata

Sunday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.