Konkurs Plastyczno – Językowy ‘Wakacje !!!- Uśmiechnij się’ na Najlepszą Pocztówkę Wakacyjną

Utworzono: środa, 26, czerwiec 2019

W czerwcu 2019 odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno – językowy.  Ktoś powie czerwiec to już prawie wakacje! Nic bardziej mylnego – to kolejny miesiąc wytężonej pracy na ostatniej prostej do wakacji. I tym razem nasi uczniowie udowodnili, że posiadają rozliczne talenty, są ambitni i pracowici.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania swoich zdolności, propagowanie  i rozwijanie umiejętności współdziałania i zdrowej rywalizacji oraz promowanie utalentowanych uczniów.

Chętni uczniowie mogli dobrać się w zespoły maksymalnie 3 osobowe, a ich zadaniem było przygotowanie, dowolną techniką,  pocztówki wakacyjnej z życzeniami w wybranym przez siebie języku. Mieli z czego wybierać ponieważ nasza szkoła oferuje bogaty  ich wachlarz. Kryteria , które były istotne przy ocenie prac to estetyka, kreatywność i wysiłek włożony w przygotowanie pocztówki.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone na Akademii Zakończenia Roku Szkolnego. Jury w składzie pani Dyrektor Wiesława Dyjach, pani Wicedyrektor Irena Dycha i organizatorki konkursu pani Małgorzata Michalczyk i Luiza Jonak przyznały I miejsce uczennicom 2a  Aleksandrze Liwak i Paulinie Sulowskiej, 2 miejsce zdobyły uczennice 2e   Weronika Drelich, Wiktoria Pelc i Oliwia Sosnówka, a na 3 miejscu  podium znalazły się Karolina Jagiełlo , Klaudia Serwatka i Aleksandra Łukomska również uczennice  2e.

Uroczystego wręczenia nagród naszym artystkom dokonał  Przewodniczący Rady Rodziców pan Stanisław Mazur. Dziękujemy Radzie Rodziców za  ufundowanie nagród.

Uczniom 1c, szczególnie Karolinie Daśko , za pomoc w organizacji konkursu.

Prace można podziwiać po wejściu do naszej szkoły. Nowe talenty mile widziane – zapraszamy  i życzymy mega udanych wakacji !

Tekst: Małgorzata Michalczyk

Sunday the 22nd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.