I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Kolejny sukces Basi Dudy – uczennicy LO

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 24, czerwiec 2019

W dniu 6 czerwca 2019r odbył się centralny etap XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Barbara Duda, uczennica klasy 2a o profilu biologiczno-chemicznym,  uzyskała tytuł finalisty tegorocznej edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Uzyskany wynik gwarantuje Basi wstęp na wydziały 64 uczelni w Polsce w tym uniwersytety medyczne min. w Łodzi, Szczecinie, Warszawie.

Wieloletnią tradycją  OWE jest organizacja III etapu zawodów w najpiękniejszych zakątkach naszego kraju, czyli miejscowościach sąsiadujących z parkami narodowymi. Tegoroczne zmagania odbyły się w Tucholi położonej na skraju zachodniej części Borów Tucholskich. Uczestnicy olimpiady dodatkowo brali udział w zajęciach warsztatowych i terenowych przygotowanych przez organizatorów.

Basiu, gratulujemy!

Marzena Hys-Mazur


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Sunday the 31st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.