I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW

Drukuj
Utworzono: niedziela, 16, czerwiec 2019

Informujemy, iż dostarczanie do systemu danych o ocenach ze świadectwa ukończenia gimnazjum / szkoły podstawowej, wynikach egzaminu gimnazjalnego / egzaminu ósmoklasisty i innych osiągnięciach uwzględnianych w procesie naboru oraz dostarczanie dokumentów potwierdzających osiągnięcia (kopie bądź oryginały świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu gimnazjalnego / egzaminu ósmoklasisty) do szkół pierwszego wyboru rozpoczyna się dnia 19.06.2019 r.(środa) i trwa do dnia  25.06.2019 14:00(wtorek).

            Komisja Rekrutacyjna  pełni dyżury   codziennie w godzinach  7:30 - 15:00. (sala 210 I piętro) 

kontakt: 158720356 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Saturday the 26th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.