Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

IX Bieg Partyzantów za nami

Drukuj
Utworzono: czwartek, 13, czerwiec 2019

W sobotę 8 czerwca 2019r. odbyła się kolejna edycja Biegu Partyzantów. 67 biegaczy ukończyło wyścig pomimo słońca i bardzo wysokiej temperatury, a niektórzy nawet zdołali poprawić swoje wyniki z wcześniejszych startów. Najszybciej na metę przybiegł Damian Łukasik z Janowa Lubelskiego z czasem 00:45:51, drugie miejsce zajął Karol Gąbka, uczeń LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza, z czasem 00:46:39, a trzecie  Robert Jargiło z Jastowic z czasem 00:47:48.

Wśród kobiet najszybsza była pani Barbara Skrzypczak z czasem 00:54:32, druga na metę przybiegła Monika Rychlak-Bożek z czasem 00:59:20, a trzecia Ewa Jacniak z Lublina z czasem 01:00:28.

W biegu udział wzięło 20 osób z Janowa Lubelskiego, najszybszą Janowianką okazała się Dorota Osiewicz, tegoroczna maturzystka z LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza, a puchar dla najszybszego Janowiaka trafił do Damiana Łukasika -  zwycięzcy biegu.

 

Wszystkim biegaczom gratulujemy i przypominamy, że wszystkie wyniki można pobrać ze strony http://time2go.pl  Mamy nadzieję, że pamiątkowe medale i wywalczone puchary pięknie prezentują się wśród Waszych biegowych trofeów, a ósemka szczęśliwców, do których w losowaniu trafiły bony na zakupy długo będzie się cieszyć nowymi nabytkami.

Dziękujemy wszystkim, bez których organizacja tak dużego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa: naszemu partnerowi Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Restauracji „Myśliwska” za pyszną grochówkę na mecie, internetowemu sklepowi Natural Born Runners za ufundowanie dwóch bonów w wysokości 200zł. Jesteśmy bardzo wdzięczni Starostwu Powiatowemu za zapewnienie środków na zakup statuetek, którymi nagrodziliśmy zwycięzców. Dziękujemy również naszym uczniom - wolontariuszom, którzy pomagali w zabezpieczaniu trasy. Do zobaczenia na biegu za rok!

Galeria zdjęć na stronnie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janowie Lubelskim.

Magdalena Wójtowicz – opiekun SU

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Monday the 14th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.