I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Ogólnopolska Noc Profilaktyki - Janów Lubelski 2013

Utworzono: piątek, 21, czerwiec 2013

Już jutro, 22 czerwca 2013r. o godzinie 16.00 na rynkach, placach miast i miasteczek, zatrzymamy się, by przez 60 sekund wspólnie-w tym samym czasie w całym kraju- wybić Rytm WOLNYCH SERC. Również w Janowie Lubelskim, na Rynku Starego Miasta przystaniemy, by w codziennym zabieganiu, odnaleźć tę krótką chwilę, by wszyscy razem, wspólnie wybić rytm serc. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne, serc silnych i pomocnych innym. Serc ludzi, którzy reprezentują różne pokolenia, ale gdy trzeba potrafią działać wspólnie w przedsięwzięciach, które mają chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami. A wszystko  to w ramach ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej  profilaktyki pn. Ogólnopolska Noc Profilaktyki. Zapraszamy do tego gestu wszystkich chętnych. Spotkajmy się w sobotnie, czerwcowe popołudnie, w chwili, w której łączy się cały kraj manifestując swój sprzeciw przeciwko narkotykom, alkoholowi i przemocy, które odbierają młodemu człowiekowi wolność.

Program : NOCY PROFILAKTYKI –Janów Lubelski 2013

Organizatorzy:  Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych    w Janowie Lubelskim, Komenda Powiatowa Policji w Janowie Lubelskim, Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza  w Janowie Lubelskim, Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II  w Janowie Lubelskim.

15.00 Zbiórka na  rynku Starego  Miasta-  happening   „Przestańmy Biec!” zorganizowany przez  uczniów Publicznego Gimnazjum w Janowie Lubelskim.

15.30 Prezentacja haseł promujących życie bez uzależnień i obojętności wobec drugiego człowieka wykonanych przez uczestników  happeningu.

16.00  Wspólny zryw społecznościowy –odczytanie odezwy z jednoczesnym wykonaniem gestu wspierającego akcję.

16.10 – 17.00 Koncert w wykonaniu uczniów LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.

Opracowała :koordynator Bożena Czapla

Sunday the 27th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.