I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Czerwcowy stypendialny zawrót głowy!

Drukuj
Utworzono: środa, 05, czerwiec 2019

Czerwcowy stypendialny zawrót głowy! 

Lato zbliża się wielkimi krokami, podobnie jak tegoroczny "sezon stypendialny". W czym rzecz? W tym, że wkrótce na portalu znajdziecie ogromną liczbę nowych ogłoszeń stypendialnych - nie przegapcie tej okazji! 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z newsletterem serwisu Moje Stypendium, w którym informujemy o stypendiach krajowych i zagranicznych dla różnych grup wiekowych.

Oprócz atrakcyjnych ogłoszeń stypendialnych zajrzyjcie do naszych aktualnościzestawienia stypendiów oraz kalendarium stypendialnego

Czy zastanawialiście się kiedyś kogo dotyczą i przez kogo oferowane są stypendia? Sprawdźcie, czy wyniki naszych badań kontrastują z Waszą intuicją dot. stypendiów w Polsce! Przeczytajcie nasz tekst!

Po więcej sięgnijcie do naszej funkcjonalnej wyszukiwarki!

Portamojestypendium.pl skierowany jest do wszystkich tych, którzy szukają wsparcia dla siebie, ale również dla najbliższych - dla uczniów, studentów, naukowców, sportowców, artystów, rodziców i nauczycieli. Przez cały rok wspieramy Was w poszukiwaniach źródeł wsparcia nauki, rozwoju talentów i pasji. 

Życzymy powodzenia w realizacji Waszych marzeń! 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

 

Saturday the 26th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.