I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

BRĄZOWY MEDAL UCZENNICY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA ANNY DUDEK PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI W KICKBOXINGU

Drukuj
Utworzono: sobota, 11, maj 2019

     Gdyby 4 lata temu ktoś powiedział mi, że stanę na podium Mistrzostw Polski  w Kickboxingu K1 Rules, uznałabym to za żart. Z drugiej jednak strony wiem, że jeśli człowiek potrafi o czymś marzyć, to potrafi też tego dokonać… Więc może to wszystko tak właśnie miało wyglądać?

   W dniach 26-28 kwietnia 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu K1 Rules w Sanoku, których współorganizatorem był między innymi Polski Związek Kickboxingu. W zawodach brało udział 234 zawodników, w tym 58 kobiet.

   W formule K1 Rules wzięłam udział pierwszy raz. Do zawodów przygotowywał mnie i był ze mną podczas nich mój trener – Wojciech Dąbek, któremu dziękuję za nasz wspólny sukces. Z zawodów wróciłam z brązowym medalem i nowymi doświadczeniami. Można powiedzieć, że przegrałam walkę o wejście do finału, jednak jeśli dodam, że moją przeciwniczką była kadrowiczka Polski, to słowo „przegrałam” nabiera nowego znaczenia… Biorąc pod uwagę fakt, iż w tego typu zawodach startuję dopiero od grudnia 2018 roku, ten brązowy medal jest dla mnie początkiem tego, co mogę jeszcze osiągnąć, gdyż uważam, że każdy sukces nie po­winien być szczy­tem marzeń, tyl­ko mo­tywacją do dal­szej pracy.

Anna Dudek

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Tuesday the 25th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.