I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Pożegnanie maturzystów w LO

Drukuj
Utworzono: wtorek, 30, kwiecień 2019

 

W dniu 26 kwietnia pożegnaliśmy naszych Drogich Maturzystów. Pani Dyrektor podkreśliła zaangażowanie uczniów w zdobywanie wiedzy. Dwóch Absolwentów posiada już indeksy wyższych uczelni: Beata Rudnicka- AGH, Arkadiusz Kniaź -WAT, a Krzysztof Bielak jako laureat Olimpiady Chemicznej 100% wynik z matury z chemii. Beata Rudnicka zdobyła najwyższy wynik w innowacji "Market Wju" spośród 12 uczestników z województwa lubelskiego. Dr inż. Michał Klepka -wykładowca SGH wręczył zwyciężczyni cenną nagrodę. 46 Absolwentów naszej szkoły otrzymało świadectwa z wyróżnieniem.

Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne od Pani Dyrektor. 

Bożena Czapla


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Sunday the 31st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.