I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Barbara Duda z LO w etapie centralnym Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 29, kwiecień 2019

  Barbara Duda uczennica klasy 2a LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim awansowała do etapu centralnego XXXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

W dniu 6 kwietnia 2019 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się drugi etap (wojewódzki) Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Z naszego liceum do tych zawodów awansowało troje uczniów: Barbara Duda i Łucja Wieleba z klasy 2a oraz Przemysław Nosal z klasy 2c. Kolejny, centralny etap olimpiady, w którym rywalizować będą uczniowie ze szkół w całej Polsce, w tym nasza Basia, odbędzie się w czerwcu w Tucholi.

http://parki.lubelskie.pl/aktualnosci/sprawozdanie-z-etapu-okregowego-xxxiv-olimpiady-wiedzy-ekologicznej)

Marzena Hys-Mazur

 


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Sunday the 31st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.