IX TARGI PRACY I EDUKACJI W JANOWIE LUBELSKIM

Utworzono: piątek, 05, kwiecień 2019

04 kwietnia 2019 r. w Janowskim Ośrodku Kultury odbyły się IX Targi Pracy i Edukacji. Organizatorami targów były: Młodzieżowe Centrum Kariery w Janowie Lubelskim, Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim oraz Centrum  Edukacji i Pracy Młodzieży w Zamościu. W programie zaprezentowano: oferty edukacyjne i szkoleniowe, oferty prac lokalnych przedsiębiorców, oraz konsultacje z doradcami zawodowymi i pośrednikami pracy. Zaproszenie skierowano do młodzieży stojącej przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej, bezrobotnych, osób poszukujących pracy, osób myślących o własnej działalności oraz przedsiębiorców.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami: Magdaleną Wójtowicz i Jarosławem Widomskim, wspaniale zaprezentował na targach ofertę naszego liceum. Uczniowie naszej szkoły wystąpili również w roli zaproszonych gości. Zapoznaliśmy się z szeroką ofertą wyższych uczelni i rynkiem pracy w naszym mieście. Miłym akcentem było zaproszenie dla naszych uczniów, otrzymane od naszej patronackiej uczelni KUL-u, do udziału w zajęciach laboratoryjnych.

zdjęcia Hubert Drewniowski

Thursday the 18th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.