II MIĘDZYSZKOLNY DRUŻYNOWY KONKURS JĘZYK ANGIELSKIEGO ZORGANIZOWANY PRZEZ LO IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA ZA NAMI

Utworzono: środa, 03, kwiecień 2019

29 marca 2019 roku odbył się II MIĘDZYSZKOLNY DRUŻYNOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO przygotowany dla uczniów GIMNAZJALISTÓW I ÓSMOKLASISTÓW.

Konkurs składał się z trzech części: testu leksykalno – gramatyczno – komunikacyjnego z elementami wiedzy o kulturze, zestawu pytań do obejrzanego przez uczestników filmu oraz zadań na rozpoznanie ludzi, miejsc i wydarzeń przedstawionych na zdjęciach.

Do rywalizacji zgłosiło się 15 drużyn (44 uczniów klas ósmych i trzecich  gimnazjum) z, Białej, Godziszowa i Janowa Lubelskiego. Spośród nich jury wyłoniło najlepszych.

I MIEJSCE –drużyna  w składzie: Maciej Malinowski, Michał Drzymała i Mikołaj Wojtan

II MIEJSCE – drużyna w składzie : Izabela Ciupak, Piotr Firlej i Jakub Krzos

III MIEJSCE – drużyna w składzie:  Zuzanna Kuźnicka, Jolanta Wojtan i Izabela Strąk

Zwycięzcy  otrzymali nagrody książkowe i dyplomy , a wszyscy uczestnicy konkursu - drobne upominki. Organizatorzy zgodnie doceniali wysoki i wyrównany poziom uczestników konkursu oraz miłą atmosferę całego przedsięwzięcia. Cieszy nas fakt tak dużego zainteresowania konkursem, nie tylko uczniów, ale również nauczycieli i rodziców. Gratulujemy i zapraszamy kolejne drużyny już za rok!

Organizatorzy: Bożena Nita oraz Maria Karczmarska.

Projekt współfinansowany ze środków  Rady Rodziców  i Wydawnictwa Macmillan.

Thursday the 18th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.