Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Pomagamy potrzebującym...

Drukuj
Utworzono: środa, 27, marzec 2019

  W dniach 22-23 marca 2019 roku w Janowie Lubelskim została przeprowadzona zbiórka żywności. Pięćdziesięciu wolontariuszy przez półtora dnia zapraszało kupujących w sklepach „Biedronka” oraz „Cerrefour” do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „TAK.POMAGAM!”. Wolontariat tworzyli przede wszystkim uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim oraz harcerze. Jak poprzednio, tak i tym razem mieszkańcy Janowa Lubelskiego i okolic nie zawiedli. Zebrano prawie tonę żywności, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym, w szczególności emerytom i rencistom. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i życzymy, by Dobry Bóg stokrotnie im wynagrodził.

Tekst i zdjęcia: s. Maksymilia

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 18th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.