I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim jedną z dziesięciu szkół w Polsce wyróżnionych w programie Szkoła Myślenia Pozytywnego!

Drukuj
Utworzono: piątek, 22, marzec 2019

  W dniu 19 marca 2019 roku w Warszawie odbyła się Pierwsza  Ogólnopolska Konferencja „Myślę pozytywnie – profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży w Polsce”, podczas której podsumowano działania w  ramach programu Fundacji Instytutu Edukacji Pozytywnej  realizowanego przy wsparciu i współfinansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia  przekazanych przez MEN.  Działania naszej  szkoły w tym obszarze są priorytetem MEN.

„Myślę pozytywnie” to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat. W  programie uczestniczy  250 szkół z całej Polski.

 Kapituła Fundacji  Instytut Edukacji Pozytywnej w dowód  uznania  zaangażowania naszej szkoły  w realizację działań  programowych wyróżniła  Liceum Ogólnokształcące im.Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim  , a szkolnego koordynatora  programu wybrała do grona najlepszych Koordynatorów w Programie.  Jesteśmy zaszczyceni  tym wyróżnieniem  i    zmotywowani do dalszej aktywności  w tym programie.

Dziękujemy  zespołowi  Fundacji Instytutu Edukacji Pozytywnej za wsparcie i  merytoryczną pomoc , instytucjom lokalnym  współpracującym z nami  na rzecz młodzieży  oraz nauczycielom, którzy chętnie podjęli  dodatkowe zadania.  Bez Was nie znaleźlibyśmy się  w tak zaszczytnym Gronie.

Bożena Czapla- koordynator programu

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 28th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.