Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Krzysztof Bielak awansował do finału 65 Olimpiady Chemicznej

Drukuj
Utworzono: środa, 06, marzec 2019

iło nam zakomunikować, że uczeń klasy 3a Liceum Bohaterów Porytowego Wzgórza zakwalifikował się do finału 65 Olimpiady Chemicznej uzyskując najlepszy wynik w okręgu lubelskim. Świetne wyniki w olimpiadzie chemicznej wpisały się już w tradycję naszej szkoły. To już 11 finał z rzędu, na którym będzie uczeń z naszej szkoły.

Kwalifikując się do finału Krzysztof Bielak uzyskał tytuł finalisty a na zawodach finałowych, które odbędą się w dniach 29-30 marca będzie walczył o tytuł laureata. Jako finalista zostaje zwolniony z pisemnego egzaminu maturalnego z chemii (otrzymuje 100%) oraz uzyskuje wstęp bez rekrutacji na wszystkie uczenie przyrodnicze w Polsce oraz większość Akademii Medycznych.

Krzysztofowi gratulujemy wielkiego sukcesu. Wszyscy finaliści i laureaci olimpiady chemicznej przygotowują się pod okiem nauczyciela chemii Piotra Jakubca

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Sunday the 19th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.