KOLEJNY OLIMPIJSKI SUKCES UCZNIÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM.BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA W JANOWIE LUBELSKIM

Utworzono: czwartek, 17, styczeń 2019

Sukcesy w olimpiadach oraz wyniki matury to dwa najważniejsze kryteria oceny dobrej szkoły. Bez wątpienia nasza szkoła jest taką placówką – co roku możemy pochwalić się kolejnymi sukcesami w olimpiadach, przez co od wielu lat znajdujemy się w Rankingu  Perspektyw. Wspomniane zestawienie rankingowe pokazuje szkoły, w których warto się uczyć. Wskazuje także, która z nich od lat utrzymuje wysoką formę. Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim bez wątpienia taką właśnie szkołą jest. Potwierdzeniem tych słów jest kolejny sukces olimpijski naszych uczniów: Kamila Myszaka oraz Przemysława Nosala z klasy IIc, którzy zakwalifikowali się do etapu okręgowego OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY  „O Diamentowy Indeks AGH” z zakresu geografii z elementami geologii. Udział naszych uczniów we wspomnianym konkursie oraz ich sukcesy w zmaganiach to już element tradycji naszej szkoły. Tym razem również gratulujemy sukcesu oraz życzymy wspaniałych wyników na kolejnym etapie olimpiady, który odbędzie się w Zamościu.

Barbara Wieleba, Dorota Rachwalska – Kata.

Friday the 22nd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.