I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Przekaż 1% podatku na działalność LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 14, styczeń 2019

Apel w sprawie aktywnego włączenia się do akcji  Przekaż 1% podatku na działalność LO

im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

 

 Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły!

Dążąc do zdobycia  dodatkowych środków finansowych na  działalność statutową  szkoły, apelujemy o przekazanie 1% podatku na działalność LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Akcja umożliwi  pozyskiwanie przez radę rodziców  - za pośrednictwem Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej „SAS” nr KRS: 0000184074  – kwot wartości 1% od Państwa  podatku dochodowego.

Polecając  tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na  poprawę warunków nauczania młodzieży naszej Szkoły, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół  i  znajomych oraz poinformowanie  ich, że  mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów.

Celem dokonania ww. operacji każdy z darczyńców wypełniając  zeznanie podatkowe za rok 2018  w części zatytułowanej „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)”, znajdującej się na końcu zeznania należy wpisać:

Agencja Współpracy i Rozwoju Stowarzyszenia Aktywizacji Społecznej „SAS” – Rada Rodziców LO, numer KRS 0000184074 wraz z podaniem kwoty obliczonego 1% podatku.

Społeczność szkolna 

Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza

 w Janowie Lubelskim.

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 28th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.