Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Wigilia w autobusie 2018 r.

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 07, styczeń 2019

  Wigilia w autobusie...

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas  okazywania sobie życzliwości, obdarowywania się prezentami i dobrym słowem, czas radości i rodzinnych spotkań. Bóg podarował nam to, co miał najcenniejsze – samego siebie. Jezus przychodzi do nas najczęściej wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy.

21 grudnia 2018 roku w Janowskim Ośrodku Kultury odbyły się Jasełka przygotowane przez młodzież pod kierunkiem siostry katechetki. „Wigilię w autobusie” obejrzeli pracownicy i uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim oraz zaproszeni goście, którzy po przedstawieniu złożyli zebranym życzenia. Dziękujemy Dyrektorowi oraz obsłudze technicznej z JOK-u za życzliwość i pomoc. Niech Maleńka Miłość, która rodzi się w każdym miejscu, nawet wśród pasażerów autobusu będzie przyjęta i ukochana...

s. Maksymilia Grzyśnik 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.