Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Mistrzostwa Polski w Kick Boxingu Oriental-rules 2018 r.

Drukuj
Utworzono: czwartek, 27, grudzień 2018

  W dniach 7-9 grudnia wzięłam udział w Mistrzostwach Polski w Kick Boxingu Oriental-rules w Starachowicach. Reprezentowałam UKS Sprinter przy LO w Janowie Lubelskim im. Bohaterów Porytowego Wzgórza. Do zawodów przygotowywali mnie moi dwaj trenerzy Wojciech Dąbek i Tomasz Dudek. Byli ze mną także podczas zawodów. Trenuje od ponad dwóch lat, do zawodów przygotowywałam się od września.

W mojej kategorii startowały trzy zawodniczki. Po bardzo dobrej i wyczerpującej walce przegrałam wejście do finału z zawodniczką utytułowaną, Mistrzynią Polski, przedstawicielką kadry Polski i wielokrotną zawodniczką zawodów międzynarodowych Martyną Kierczyńską. Z zawodów wróciłam z brązowym medalem Mistrzostw Polski.

Anna Dudek  kl. Ie

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.