Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Fundusz Stypendialnym. Lecha i Marii Kaczyńskich

Drukuj
Utworzono: piątek, 21, grudzień 2018

W dniu 11 grudnia 2018 roku  w Janowskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów przyznawanych w ramach Funduszu Stypendialnego im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Stypendium jest przyznawane  od 2013 roku uczniom za szczególne osiągnięcia w nauce, twórczości artystycznej, sporcie oraz działalności społecznej.

W uroczystości  w Janowskim Ośrodku Kultury wzięli udział zaproszeni goście: Grzegorz Czelej – Senator RP, Tomasz Pitucha  z Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, Jerzy Bielecki – Poseł na Sejm RP, Ryszard Majkowski – Radny Sejmiku Województwa Lubelskiego, Krzysztof Kołtyś  - Burmistrz  Janowa Lubelskiego, Zastępca Burmistrza Czesław Krzysztoń, Krystyna Ćwiek – Przewodnicząca Rady Miejskiej, Artur Pizoń – Starosta Powiatu Janowskiego, Michał Komacki – Wicestarosta Powiatu Janowskiego, jak również Wójtowie, ks. kan. dr. Jacek Staszak - Proboszcz Parafii pw. Św. Jana Chrzciciela, Księża i Dyrektorzy Szkół z Powiatu Janowskiego oraz rodzice i uczniowie.

Z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza stypendium otrzymało dwoje uczniów:

Bartosz Drzazga – uczeń klasy 1b za szczególne osiągnięcia w nauce i działalność społeczną i

Emilia Wasil – również uczennica klasy 1b za działalność artystyczną oraz społeczną.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 20th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.