Podsumowanie świętowania 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej szkole

Utworzono: czwartek, 20, grudzień 2018

Zbliża się koniec roku, czas na podsumowanie naszego świętowania 100 lecia  Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Ostatnie miesiące obfitowały w liczne imprezy, uczestniczyliśmy z tej okazji min.  w koncertach, warsztatach historycznych, braliśmy udział  w  rajdzie rowerowym, konkursach wiedzy i konkursach plastycznych, uroczystej akademii, uczestniczyliśmy w Narodowym Czytaniu, pisaliśmy dyktando,  czytaliśmy antologię niepodległościową i razem z innymi szkołami podjęliśmy wyzwanie  rekordu śpiewania hymnu narodowego. Pracy było dużo za to satysfakcja ogromna!

Dyrekcja, nauczyciele i młodzież LO im. Bohaterów Porytowego Wzgórza

Wednesday the 23rd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.