I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

KONKURS MATEMATYCZNY IM.GEN.PROF.SYLWESTRA KALISKIEGO 2018

Drukuj
Utworzono: środa, 19, grudzień 2018

  W dniu 7 grudnia 2018 roku w LO im.Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim odbył się etap szkolny Konkursu Matematycznego im.Gen.Sylwestra Kaliskiego adresowanego do szkól ponadgimnazjalnych objętych patronatem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Organizatorami konkursu są Instytut Matematyki i Kryptologii Wydziału Cybernetyki WAT i Dział Spraw Studenckich WAT, honorowy patronat nad Konkursem sprawuje minister właściwy ds.edukacji narodowej i Rektor WAT.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 23 uczniów klas I,II i III LO im.Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Laureatami  etapu szkolnego konkursu zostali: Krzysztof Łukasz i Arkadiusz Kniaź – uczniowie klasy IIIe. Będą oni reprezentować naszą szkołę na etapie Finałowym Konkursu  w Wojskowej Akademii Technicznej. Gratulujemy laureatom i nauczycielowi przygotowującemu do konkursu panu Jarosławowi Widomskiemu!

Trzymamy kciuki za sukces naszych uczniów na etapie ogólnopolskim konkursu!

 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Thursday the 28th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.