I Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Wy jesteście moją miłością i moją nadzieją - XII Gala Wolontariatu.

Drukuj
Utworzono: piątek, 14, grudzień 2018

W Janowskim Ośrodku Kultury 10 grudnia 2018 r. odbyła się  XII Gala Wolontariatu, zorganizowana przez Centrum Wolontariatu przy OPS w Janowie Lubelskim oraz koordynatorów szkolnych kół i klubów wolontariatu działających we wszystkich janowskich szkołach.

W tym roku scenariusz, scenografię i prowadzenie Gali powierzono Liceum Ogólnokształcącemu im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim. Spotkanie poprowadzili uczniowie: Łucja Wieleba 2a i Patryk Zarzeczny 1d. Podczas wręczania podziękowań grą na klawiszach czas umilił gościom Dominik Boś
 z klasy 1e. Izabela Łukasik Id wykonała piosenkę Dwa światy, jeden czas
a  Bartłomiej Rząd z 3b na zakończenie zaprezentował utwór Ojczyzna.

Mottem tegorocznej Gali Wolontariatu były słowa Jana Pawła II- Wy jesteście moją miłością i moją nadzieją. Miłość wyrażona szlachetnością serc i szlachetnością uczynków, ofiarowana bezinteresownie drugiemu człowiekowi jest źródłem nadziei i wiary w lepsze jutro. To właśnie wolontariusze poprzez swoją działalność dają ludziom potrzebującym nadzieję i wiarę w to, że życie może być czymś wspaniałym.

Uroczysta Gala była wspaniałą okazją, aby w szczególny sposób podziękować wolontariuszom. za zaangażowanie i bezinteresowną pomoc wyświadczoną drugiemu człowiekowi. Wolontariusze skupieni wokół szeregu przedsięwzięć odkrywają radość bezinteresownego dzielenia się sobą, swoim czasem i talentami.

Z naszej szkoły podziękowania otrzymali wolontariusze oraz nauczyciele współpracujący w organizowaniu wielu akcji wolontaryjnych.

Wyróżnieni nauczyciele i wolontariusze:
Koordynatorzy:  Bożena Czapla Izabela Wąsek,
Nauczyciele wspierający: Agnieszka Gierczak, siostra Maksymilia  Grzyśnik

Wolontariusze:

 1. Łucja Wieleba – 2a
 2. Klaudia Pawelec – 2a
 3. Karolina Góra -2a
 4. Martyna Borkowska 2a
 5. Wiktoria Lewczyk -1d
 6. Jagoda Widz – 1c
 7. Katarzyna Gajewska 1d
 8. Ilona Wronka -1d
 9. Mateusz Łukasik -2c
 10. Kacper Gierłach - 2a
 11. Paweł Pituch -2c
 12. Patryk Zarzeczny – 1d

Wszystkim wolontariuszom gratulujemy i życzymy wiele radości w podejmowaniu następnych akcji!

Koordynator Koła Izabela Wąsek
Nauczyciel wspierający Agnieszka Gierczak

 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Sunday the 31st. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.