Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Niezapomniany czas ferii...

Drukuj
Utworzono: niedziela, 18, luty 2018

W dniach 3-9 lutego 2018 roku grupa uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim przebywała na zimowym wyjeździe w Zakopanem. Opiekę nad uczestnikami sprawowali p. Beata Hulak, p. Marzena Sadecka, Ks. Paweł Marek i s Maksymilia Grzyśnik. Zaraz po przyjeździe i zakwaterowaniu wszyscy udali się na małą wycieczkę pod skocznię oraz do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej na Krzeptówkach. Uczestnicy wyjazdu mieli wiele atrakcji: szusowanie na stokach w Witowie i Małym Cichym, szaleństwa na górce za naszym domem, kąpiel na termach w Chochołowie, kulig na saniach ciągniętych przez konie, spacer po Dolinie Strążyskiej, dyskoteka i oczywiście zakupy na Krupówkach. Młodzież codziennie uczestniczyła we Mszy św. powierzając swoje życie Bogu i opiece Matki Najświętszej. Składamy podziękowania sponsorom, którzy przyczynili się do tego, iż mogliśmy pięknie i ciekawie przeżyć  czas ferii.

s. Maksymilia Grzyśnik

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Tuesday the 19th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.