Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Kolejny projekt realizowany we współpracy z AIESEC za nami.

Drukuj
Utworzono: środa, 24, styczeń 2018

  Od 15 do 19 stycznia 2018 roku gościliśmy w szkole Rachel Sayogo z Indonezji oraz Poonam Klair z Indii. Przez tydzień dziewczyny mieszkały w domach uczennic: Julii Adamaszek z klasy II B oraz Mileny Breś z klasy II E. Poonam i Rachel studiują u siebie w krajach stosunki międzynarodowe oraz ekonomię, a podróż do Europy to dla nich wyjątkowa możliwość rozwoju osobistego. To również świetna okazja dla naszych uczniów aby sprawdzić znajomość języka angielskiego w praktyce, poznać kulturę innych krajów a także przekonać się, że ludzie z czasem bardzo odległych krańców świata w gruncie rzeczy nie różnią się aż tak bardzo od nas, słuchają takiej samej muzyki, oglądają te same filmy, mają podobne cele i ambicje. Mam nadzieję, że zajęcia z wolontariuszkami przypadły uczniom do gustu i zmotywowały ich do nauki języków obcych.

Dziękuję Milenie i Julii za wspaniałe przyjęcie naszych gości, Hubertowi Drewniowskiemu z klasy II E za zdjęcia, I B za serdeczne pożegnanie dziewczyn na ich ostatniej lekcji, panu Andrzejowi Wereskiemu za pyszne wegetariańskie obiady i wszystkim, którzy pomogli w realizacji projektu.

Magda Wójtowicz 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Wednesday the 23rd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.