Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim

Dobre wyniki z biologii uczniów LO

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 15, styczeń 2018

Dobre wyniki z biologii uczniów LO

Miło nam poinformować, że uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Porytowego Wzgórza zakwalifikowali się do etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej i Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. W Olimpiadzie Biologicznej bierze udział Wojciech Zezuliński z klasy III A – zakwalifikowanie do etapu okręgowego wymagało od ucznia uzyskania pozytywnego wyniku testu w zawodach pierwszego stopnia oraz przygotowania pracy badawczej zgodnie z wcześniej zadeklarowanym tematem. Praca przeszła pozytywną weryfikację Komitetu Okręgowego Olimpiady Biologicznej.

W zawodach drugiego stopnia Olimpiady Wiedzy Ekologicznej wezmą udział uczniowie Barbara Duda z klasy I A oraz Przemysław Nosal z klasy I C.

Opiekunem merytorycznym uczniów jest nauczyciel biologii Marzena Hys-Mazur.

Uczestnikom olimpiad gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 

Prowadzenie:
Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Irena Dycha

Wednesday the 23rd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.