Mistrzostwa Europy kadetów i junioróww kickboxingu w formule K-1

Utworzono: wtorek, 26, wrzesień 2017

KOLEJNY EUROPEJSKI MEDAL W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM IM. BOHATERÓW PORYTOWEGO WZGÓRZA

W JANOWIE LUBELSKIM.

Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim może pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem sportowym.Z dumą informujemy, iż  zeszłoroczna maturzystka, uczennica klasy IIIe, Sylwia Lewandowska, zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy kadetów i juniorów kickboxingu w formule K-1.Mistrzostwate odbyły się w dniach od 2-10 września 2017roku w Skopje (Macedonia).

Podium, na którym stanęła nasza absolwentka, to zwieńczenie wielu przygotowań oraz ciężkiej pracy pod okiem trenera a także nauczycieli wychowania fizycznego. Jest to również efekt  treningów przygotowawczych, w których Sylwia brała udział podczas wyjazdu na  obóz kwalifikacyjny kadry polskiej w Legionowie.

Nie jest to pierwszy sukces Sylwii - uczennica ma już na koncie sukcesy na mistrzostwach Polski, jednak ten-Europejski Medal- jest z pewnością powodem do wielkiej radości oraz nagrodą za wytrwałość i dążenie do celu bez względu na przeciwności losu.

Poprzez swój sukces Sylwia dołączyła do grona wybitnych sportowców naszej szkoły, którzy stanowią wzór dla całej społeczności „starego ogólniaka”.

Sukcesy uczniów są miarą wartości szkoły, a medal Sylwii jest najpiękniejszym prezentem urodzinowym, jaki mogła  ofiarować naszej Stulatce, która już niedługo będzie obchodziła swój jubileusz.

Gratulujemy Sylwii mistrzowskiego podium i życzymy wielu sukcesów w dziedzinie sportu oraz udanego startu na studia.

Tuesday the 24th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.