ROCZNIK1990

ROCZNIK1990

 

klasa a

 

Albiniak Leszek

Basiak Krzysztof

Białek Krzysztof

Blacha Grażyna

Chmiel Krzysztof

Cholewa Małgorzata Beata

Gajur Jadwiga

Gąbka Krzysztof Tadeusz

Grudzień Agnieszka Ewa

Gwizdal Danuta Elzbieta

Hałabis Anna Bożena

Hys Grzegorz Piotr

Iskra Małgorzata

Jaworski Hendyk

Kaproń Marzena Marta

Kowal Marcin

Krzysztoń Dorota Jadwiga

Kulpa Radosław

Kurlej Marek

Laskowska Jadwiga

Maćkowski Piotr Jerzy

Malinowski Tomasz

Mędrek Anna Beata

Michalczyk Edyta Anna

Misiarz Piotr Karol

Peret Agnieszka

Piecuch Monika

Placha Renata

Pyć Krzysztof Wojciech

Rodak Elwira Katarzyna

Rożek Lucyna

Sokal Ryszard

Starościc Beata Lidia

Szafraniec Ilona Bożena

Szymanik Ewa Małgorzata

Woszczynski Wojciech Marek

 

klasa b

Bielecka Dorota

Bolko Piotr

Czerwonka Ewa

Dudzic Michał

Dwornicki

Jakubiec Barbara

Jaszek Krzysztof

Kolasa Anna

Kołtyś Krzysztof

Koszałka Krzysztof

Listopad Dariusz

Lochart Joanna Stanisława

Mróz Anna Agnieszka

Mucha Małgorzata

Nowakowska Aleksandra

Olszówka Satnisław

Papierz Krzysztof

Roch Katarzyna

Rudnicka Anna

Rząd Jolanta

Rzędzicha Beata

Siwa Lidia

Skakuj Beata

Sowa Bożena Ewa

Startek Beata Helena

Staszewska Marzena

Szafran Elżbieta

Tomczyk Monika Barbara

Tomiło Barbara

Tyra Alina

Wiechnik Bożena

Zegan Ewa

Zezulińska Izabela

Żytko Agnieszka

 

klasa c

Adamek Dorota

Bilińska Katarzyna Anna

Brodowska Anna

Chojak Grażyna

Drzazga Piotr

Dziechciarz Beata

Fiedorek Małgorzata

Góra Wiesław

Hałabis Józef

Hulak Tomasz

Jakubiec Anna

Kamiński Krzysztof

Kozieł Małgorzata

Kozioł Renata Katarzyna

Krzosek Beata

Liwak Aleksandra

Łagód Małgorzata

Maziarz Anna

Mazurek Krzysztof

Miś Piotr

Mróz Anna

Okaj Grzegorz

Olech Mariusz

Olszówka Maria

Pachuta Jerzy

Pazdrak Grzegorz

Peret Joanna

Pietura Joanna

Pyz Dorota

Rosiński Krzysztof

Rożek Renata

Sic Zbigniew

Sowa Piotr Michał

Stolarz Anna

Szyduk Marzena

Tomczyk Ewa

Tyra Mariusz

Wieleba Marek

 

 

Klasa d:

 

Boś Bożena

Brodowska Elżbieta

Fac Małgorzata

Góra Danuta

Hołody Lucyna

Kasica Małgorzata

Kołtyś Ewa

Kras Agnieszka Beata

Krawiec Lucyna Barbara

Kulesza Aneta

Łukasik Ewa Małgorzata

Łukasik Irena

Makuch Marzena

Momot Teresa

Moskowicz Bożena

Oleszko Ewa Anna

Pelc Dorota

Pezda Anna Michalina

Piskorowska Marzena

Racka Monika

Siatka Anna Stanisława

Skakuj Elżbieta

Skupińska Iwona Anna

Sokal Joanna

 

ROCZNIK 1991

 

klasa IV A

Bielecki Piotr

Bober Beata

Cieszyńska Anetta

Czerpak Zofia

Dubiel Beata

Flis Maria

Gątarz Izabela

Góra Agnieszka

Góra Jolanta

Kamiński Waldemar

Kaproń Robert

Karwatowska Beata

Kędra Bożena

Kędrak Grzegorz

Kiszka Dariusz

Kolasa Zofia

Konefał Katarzyna

Koszałka Dariusz

KowaL Elżbieta

Krasa Beata

Kukiełka Jarosław

Łukasik Ilona

Mazur Marek

Mirski Tomasz

Mitura Marzena

Naurecka Barbara

Pietura Tomasz

Pikuła Joanna

Powęski Mariusz

Rząd Joanna

Skrzypa Izaebala

Sobiło Mariusz

Stanicki Jerzy

Starościć Waldemar

Surtel Robert

Szkutnik Edyta

Wereska Anna

Wiciński Mirosław

Wieczorek Mariola

 

klasa IV B

Albiniak Robert Sławomir

Bednarczyk Ewa Dorota

Beksiak Grzegorz

Blacha Anna

Bożek Dorota Janina

Brodowski Józef

Chmiel Dorota Renata

Dyjach Beata

Golec Dariusz

Góra Elżbieta Jolanta

Gumienik Paweł

Habza Ewa Bożena

Jargiło Anna Maria

Jargiło Mieczysława Lidia

Karkut Danuta

Kozak Beata

Kulpa Małgorzata

Łukasiewicz Anna

Łukasiewicz Dorota

Martyna Marta Agnieszka

Mazur Krzysztof

Michałek Marta Maria

Moskal Agnieszka

Nizioł Barbara

Nosal Krystyna

Stankiewicz Marzena Beata

Stec Sławomir Szczepan

Surowska Małgorzata

Turek Agata

Tyra Agnieszka

Wereski Paweł

Woś Dominik Sylwester

 

Klasa C

Bratkowski Robert

Doman Radosław

Dziuba Agnieszka

Dżymała Jadwiga

Flis Krzysztof

Gałus Stanisław

Garbacz Agnieszka

Góra Jolanta

Herbut Barbara

Iwan Krzysztof

Kamiński Krzysztof- Andrzej

Kapica Maciej

Kącka Renata

Kosonoga Anna

Kozłowski Piotr

Łach Zbigniew

Łukasz Barbara

Maksim Joanna

Matwiejszyn Anna

Mękal Andrzej

Osmała Agnieszka

Pelc Sławomir

Pęk Artur

Pituch Wiesław

Reszka Iwona

Rowicki Rafał

Rusecka Anna

Rusinek Artur

Rząd Anna

Rząd Beata

Rząd Ewa

Sawa Krzysztof

Skakuj Krzysztof

Skubik Jerzy

Sowa Anna

Staszewska Halina

Stelmach Monika

Szymańska Ewa

Wawrzak Anna

Wielgus Krzysztof

Żytko Bożena

 

KLASA   D

Barycka Małgorzata

Białek Joanna

Boryńska Urszula

Ciupak Maria

Daśko Dorota

Dyjach Maria

Flis Danuta

Gierulska Jolanta

Hałabis Urszula

Jaszyna Anna

Kaproń Grażyna

Kulińska Elżbieta

Kuśmierczyk Grażyna

Małek Celina

Marczak Iwona

Miś Małgorzata

Momot Małgorzata

Mróz Danuta

Religa Dagmara

Różyło Aneta

Różyło Marzena

Stodulska Jolanta

Suchora Krystyna

Sulowska Bożena

Tylus Beata

Tyra Grażyna

Wasil Regina

Widz Barbara

Wojtan Jadwiga

Złamańska Anna

 

ROCZNIK      1992

 

Klasa IVa

Basaj Maria

Bury Beata

Dyguś Anna

Dyrka Agnieszka

Dziadosz Magdalena

Firosz Halina

Flis Wiktor

Głaz Alicja

Jankowska Grażyna

Jargiło Barbara

Kalibski Marcin

Kiszka Tomasz

Kowal Karol

Kucharska Dorota

Łukasik Mariusz

Machoń Aneta

Matysiak Witold

Mazur Grzegorz

Mrozowska Joanna

Nalepa Joanna

Nowicki Janusz

Pachuta Paweł

Pikula Elżbieta

Pikuła Paweł

Piłat Iwona

Ponczek Paweł

Ponianowska Oksana

Siedlaczek Adam

Stawarski Dariusz

Stolarek Monika

Styk Iwona

Szmit Małgorzata

Świderska Bożena

Wszelaki Krzysztof

Zielińska Monika

Żaba Marzena

 

Klasa IVb 1992

Bielak Barbara

Bober Anna

Dolecka Anna

Dolecka Joanna

Flis Grzegorz

Gajur Tadeusz

Jargiło Beata

Jaskowska Anna

Kania Monika

Kokoszka Marek

Kowalik Danuta

Lenart Anna

Lewczyk Urszula

Łacek Małgorzata

Małek Mariusz

Małek Regina

Mazur Grzegorz

Molicki Paweł

Moskal Dorota

Moskowicz Alina

Pikula Andrzej

Pituch Leszek

Pizoń Bożena

Surowska Joanna

Szczucka Julita

Wcisło Marta

Wieleba Iwona

Wieleba Lidia

Wisowski Grzegorz

Wyroślak Iwona

 

1992 klasa c

Błońska Wieslawa

Dudarewicz Magdalena

Dyjach Renata

Dziadosz Agnieszka

Gajewski Piotr

Gierak Grzegorz

Gózt Iwona

Jednac Krzysztof

Jóśko Elżbieta

Kapica Katarzyna

Kierepka Anna

Marzec Artur

Maziarz Michał

Mazur Małgorzata

Nosal Barbara

Orzeł Tomasz

Ożóg Dorota

Pazdrak Ewa

Pazdrak Małgorzata

Piecuch Rafał

Pietras Katarzyna

Pikula Jolanta

Pudło Joanna

Pyz Barbara

Robak Wojciech

Rycerz Zenon

Siedlaczek Iwona

Skrzypek Danuta

Swica Elzbieta

Wojtan Katarzyna

Wołcz Beata

Zdybel Anna

Zdybel Maria

 

1992  Klasa IVd

Bańka Zofia

Butryn Marta

Chmielewska Ewa

Cieliszak Ewa

Ciupak Halina

Dubiel Renata

Dudek Marta

Golec Maria

Góra Ewa

Grodecka Dorota

Jakubaszek Marzena

Jargiło Marzena

Jarosz Teresa

Jarzynka Agnieszka

Kopyść Joanna

Kotuła Wiesława

Kozik Elżbieta

Kużnicka Joanna

Mróz Urszula

Nizior Jadwiga

Pachuta Anna

Powęzka Renata

Pudło Anna

Rosińska Barbara

Ruszecka Iwona

Rząd Jolanta

Skrzypek Mariola

Sulowska Urszula

 

1992 Klasa IVe

Biała Dorota

Błaszkiewicz Anna

Brzozowski Jan

Chmiel Iwona

Cholewa Jacek

Ciba Agnieszka

Czajka Maria

Czerwonka Andrzej

Dąbek Elżbieta

Dolecka Anna

Dziadosz Paweł

Głowacka Krystyna

Godek Monika

Hys Joanna

Janik Anna

Krasowski Arkadiusz

Krasowski Tomasz

Kusy Adam

Makoś Beata

Mróz Mariusz

Mucha Andrzej

Papierz Piotr

Partyka Tomasz

Pastuszak Dariusz

Polnicka Lidia

Rząd Wiesława

Skubik Jacek

Szpyra Anna

Świątek Radosław

Tulus Tomasz

Widz Joanna

Zdybel Grażyna

 

ROCZNIK 1993

 

Klasa IVa

Bizior Beata

Bober Artur

Bogucka Edyta

Boliński Michał

Chudziak Agnieszka

Ciosek Iwona

Dębniak Ewa

Dworzak Marzena

Grzegórska Anna

Jargiło Dorota

Jednac Paweł

Karwatowska Aneta

Kędra Justyna

Kowal Michał

Król Renata

Kulpa Agnieszka

Lewandowska Małgorzata

Łukasik Zbigniew

Łupikasza Małgorzata

Mucha Tomasz

Mucha Zbigniew

Pachuta Wojciech

Pąk Joanna

Pietras Małgorzata

Rząd Leszek

Rząd Mariusz

Sikora Agnieszka

Skakuj Urszula

Skrzypa Marek

Smyła Zbigiew

Sokal Marcin

Warchoł Jan

Wasil Edyta

Zapiec Agnieszka

Zgórka Mariusz

 

klasa b

Biała Ewa

Bożek Anna

Czarana Urszula

Drzazga Anna

Gałus Renata

Golec Bożena

Jakubiec Grzegorz

Jakubiec Piotr

Jarosz Dorota

Krzysztoń Elżbieta

Lenart Dorota

Małek Anna

Matwiej Marzena

Matysek Wiesława

Mazur Ewa

Mucha Bożena

Nieściur Sławomir

Pąk Dorota

Ptaszek Dorota

Pudło Renata

Sobótka Dorota

Sobótka Elżbieta

Sulowska Beata

Świś Tomasz

Urbanik Dorota

Wcisło Elżbieta

Wieleba Stanisława

 

klasa c

Blacha Jadwiga

Czuba Katarzyna

Flis Monika

Gajewski Tomasz

Gierłach Krzysztof

Golec Anna

Golec Bożena

Gorzelewska Magdalena

Gzik Dorota

Kaproń Zbigniew

Kołtyś Anna

Kwiecień Elżbieta

Liwak Marcin

Liwak Monika

Łatka Monika

Łukasz Marek

Łygan Małgorzata

Majewski Radosław

Małek Agnieszka

Mędykowska Agnieszka

Niedziałek Piotr

Nosal Dorota

Pachuta Mariusz

Pianowski Konrad

Piwkowska Ewa

Powęska Marta

Radzik Artur

Rząd Justyna

Rzepecka Justyna

Sawicki Piotr

Sowa Grzegorz

Szkutnik Monika

Tomala Agnieszka

Tylus Paweł

Wąsek Monika

 

klasa d

Baca Grażyna

Burak Andrzej

Dul Ewa

Fiut Agnieszka

Florek Jolanta

Głowala Grzegorz

Grzegrzulińska Małgorzata

Jabłońska Jolanta

Jarosz Iwona

Kędra Joanna

Łaska Anna

Mazur Mariusz

Mazurek Barbara

Oleszko Krzysztof

Orzeł Agnieszka

Pelc Grzegorz

Puchacz Mak

Rawska Agnieszka

Samol Monika

Skibińska Justyna

Sobiło Anna

Strąk Monika

Szewc Katarzyna

Świś Joanna

Zając Artur

 

klasa e

Bakun Agnieszka

Bura Beata

Dąbrowska Anna

Drzazga Monika

Góra Barbara

Kędziora Małgorzata

Kubczyńska Joanna

Kulik Beata

Kulińska Edyta

Łukasik Anna

Matysiak Teresa

Mierzwa Renata

Nizioł Elżbieta

Religa Władysława

Rusinek Elżbieta

Trójczak Agnieszka

Zyśko Ewa

 

rocznik 1994

 

klasa IV a

Adamek Tomasz

Bańka Saławomir

Berezowska Aneta

Bielecka Izabela

Błoński Jarosław

Bolińska Iwona

Dąbkowska Marzena

Gabryś Bożena

Gawlik Agnieszka

Gilas Agnieszka

Głowala Monika

Goluch Urszula

Greber Edyta

Harkot Marek

Hunicz Tomasz

Kania Aneta

Kaproń Magdalena

Koszałka Agnieszka

Krasowska Izabela

Kudrelik Artur

Małek Beata

Mazur Liliana

Molter Łukasz

Nowicki Jacek

Piotrowska Nina

Piotrowski Wojciech

Potocka Dorota

Rząd Anna

Sęk Ewa

Sitkowski Rafał

Skomra Katarzyna

Staszewski Wojciech

Stefanowicz Monika

Stelmach Ewa

Stodulska Izabela

Szczecka Dorota

Wcisło Mariusz

Widz Ewa

Wójcik Elżbieta

Zbiżek Andrzej

Zezuliński Paweł

Żaba Anna

 

klasa IV b

Biała Katarzyna

Błaszczak Tomasz

Budynkiewicz Monika

Ciupak Krystyna

Czapla Grażyna

Dycha Małgorzata

Flis Alicja

Flis Roman

Gierłach Danuta

Gorzelewska Iwona

Góra Marek

Jaskowska Alina

Karkut Krzysztof

Kłyża Stanisław

Król Barbara

Król Dariusz

Kusa Renata

Lenart Mariusz

Lewczyk Dorota

Łukasik Mariusz

Małek Lucyna

Małek Mirosław

Marczak Irena

Mazur Marek

Momot Agata

Pietras Sławomir

Pikula Krzysztof

Rożek Helena

Rząd Krzysztof

Skrzypek Sławomir

Sosnówka MOnika

Sowa Małgorzata

Szpyra Dorota

Sztuc Marta

Tylus Bernardyna

Widz Dorota

Zdybel Anna

 

klasa IV c

Bartyna Grzegorz

Bednarz Małgorzata

Bownik Rafał

Cierpiatka Adam

Dziadosz Justyna

Frankiewicz Małgorzata

Gałus Agnieszka

Grzegrzulińska Wioletta

Jakubiec Bożena

Jargiło Angelika

Klupa Agnieszka

Komierzyński Jarosław

Krasowska Agnieszka Anna

Krasowska Agnieszka Otylia

Krawczyk Krystyna

Krzysztoń Tomasz

Łukasik Jolanta

Łukasz Wiesława

Machulak Grzegorz

Majewski Roman

Markiewicz Patrycja

Maziarz Joanna

Olech Joanna

Orzeł Wojciech

Pastuszak Agnieszka

Piech Anna

Piech Ewa

Ponczek Maciej

Rak Jakub

Startek Agnieszka

Surtel Renata

Szkołut Dorota

Ślusarz Katarzyna

Wieleba Małgorzata

Wojtan Bogusław

Wołoszyn Agnieszka

Wszelaka Agnieszka

 

klasa IV d

Bryczek Monika

Cudziło Grzegorz

Giszka Jarosław

Głąb Małgorzata

Gzik Grażyna

Jarosz Jolanta

Kapica Krzysztof

Kaproń Beata

Klepadło Edyta

Kołodyńska Joanna

Kołtyś Barbara

Konrad Teresa

Kotuła Agnieszka

Krawczyk Anna

Krawczyk Paweł

Kulesza Elwira

Lach Beata

Martyna Ewa

Moskal Krzysztof

Mucha Zbigniew

Nalepa Tomasz

Olech Dorota

Olszówka Dorota

Pasztaleniec Maria

Potocka Małgorzata

Różyło Krzysztof

Salata Monika

Sowicka Elżbieta

Sulowski Jerzy

Szewczak Daniel

Tomczyk Justyna

Urbaniak Iwona

Widz Mariusz

Zarzycki Mariusz

Zdybel Teresa

Żebrowski Paweł

 

Klasa IV e

Baran Anna

Baran Irena

Brzozowska Teresa

Czaja Dorota

Dudzic Marta

Dycha Barbara

Dyjach Ewa

Grodecka Beata

Jakubiec Małgorzata

Kapusta Marta

Kiszka Wioletta

Kołodziej Bożena

Koszałka Monika

Kowalik Anna

Król Renata

Krzysztoń Renata

Łupina Marta

Malec Renata

Mazurek Bożena

Nizioł Małgorzata

Pikula Halina

Pituch Monika

Pruszyńska Dorota

Ptaszek Bożena

Rząd Ewa

Sawa Jadwiga

Smyl Anna

Szczuka Grażyna

Szczygieł Ewa

Tyra Danuta

Wiechnik Alina

Wójcik Wiesława

 

ROCZNIK 1995

 

KLASA IVa

Blajerski Patrycjusz

Bukszyński Pitr

Burda Marcin

Bzdyra Marcin

Chmiel Monika

Czerwonka Monika

Dziadosz Marcin

Flis Elżbieta

Flis Mirosław

Głuch Krzysztof

Grzegurska Marzena

Harkot Jacek

Kamińska Monika

Kaproń Aneta

Kaproń Anna

Kapusta Izabela

Kiszka Zbigniew

Kulpa Iwona

Machulak Małgorzata

Madej Mariusz

Małek Edyta

Markiewicz Filip

Oleszko Michał

Orzeł Małgorzatra

Patejuk Małgorzata

Skiba Andrzej

Staszowska Agnieszka

Świderska Iwona

Trynkus Aneta

Wcisło Anna

Winiarczyk Anna

Wożnica Bartłomiej

Wójcik Sławomir

Wydra Radomir

Zielonka Piotr

 

 

KLASA IVb

Bartyna Edyta

Bednarczyk Mirosław

Berezowska Monika

Bzdyrak Grzegorz

Ciupak Grzegorz

Czajka Joanna

Dul Małgorzata

Flis Jacek

Flis Monika

Góra Bożena

Gromysz Katarzyna

Hałajko Tomasz

Jamroży Dorota

Jargiło Magdalena

Jednac Grzegorz

Kaczmarska Monika

Majewska Izabela

Pikula Renata

Portka Monika

Rapa Rafał

Rożek Edyta

Różyło Marta

Sydor Aneta

Sydor Blanka

Szafraniec Remigiusz

Szczepanik Anna

Szczepanik Iwona

Szymańska Inga

Trojanowska Sylwia

Wielgus Krystyna

Woś Magdalena

Zając Adrianna

 

 

KLASA IV c

 

Gołoś Mariusz

Gorzelewska Monika

Hunicz Marcin

Jaworski Tomasz

Kozina Mariusz

Krawczyk Anna

Król Anna

Krzysztoń Marzena

Kubicka Magdalena

Łukasiewicz Krystyna

Łukasik Agnieszka

Łukasik Agnieszka Katarzyna

Łukasik Barbara

Machoń Paweł

Małek Anna

Moskal Kamil

Myszkowska Magdalena

Pikula Adam

Pikula Anna

Rowicka Iwona

Rożek Jadwiga

Smyła Krzysztof

Surtel Anna

Sydor Michał

Turek Krzysztof

Tylus Agnieszka

Wasilik Anna

Wojtysiak Robert

Wydrych Bartłomiej

Zezuliński Mariusz

 

KLASA IV d

Bielak Barbara

Bielak Barbara Monika

Biernat Sławomir

Bober Dariusz

Bosy Rafał

Bratkowska Aneta

Brodowski Andrzej

Ciosek Beata

Drzazga Marzena

Dudek Agnieszka

Filipiak Iwona

Flis Michał

Frania Roman

Jach Monika

Kaproń Lucyna

Kapusta Adam

Komacki Michał

Krzysztoń Edyta

Krzysztoń Marek

Lenart Daniel

Lewczyk Justyna

Mazur Leszek

Pachuta Elżbieta

Pasztaleniec Agnieszka

Rząd Przemysław

Sajdak Marzena

Sieciechowicz Agnieszka

Sowa Beata

Sulowski Hubert

Szabat Michał

 

KLASA IVe

Baran Małgorzata

Basaj Ewa

Bąk Edyta

Bigos Teresa

Breś Barbara

Byra Agnieszka

Ciupak Wiesława

Flis Beata

Flis Lucyna

Gębala Monika

Gwizdal Barbara

Jarosz Dorota

Jaworska Marta

Jaworska Monika

Kata Anna

Kołtyś Renata

Król Joanna

Leśnik Agnieszka

Michalczyk Monika

Mróz Marzena

Mróz Renata

Pietras Dorota

Rożek Marzena

Sobótka Monika

Sosnówka Beata

Wcisło Anna

Zawadzka Anna

Żołynia Teresa

 

KLASA IVf

Chmiel Iwona

Ciupak Anna Monika

Dziadosz Justyna

Dziadosz Renata

Hain Beata

Jargiło Elżbieta

Kędra Agnieszka

Koczwara Renata

Koguc Monika

Kotuła Renata

Kusiak Aneta

Kuźnicka Renata

Lejba Agnieszka

Ożóg Barbara

Papierz Małgorzata

Pietura Jolanta

Puzio Ewa

Sapińska Ilona

Skorupa Dorota

Skrzypek Teresa

Sobótka Anna

Zyśko Małgorzata