Rocznik 2008

Klasa 3A (2008) profil:biologia i chemia, wychowawca: Beata Góra

Klasa 3B (2008) profil: historia i j.polski, wychowawca: Izabela Zezulińska

Klasa 3C (2008) profil: Humanistyczny, wychowawca: Grzegorz Mazur

Klasa 3D (2008) profil: Humanistyczny, wychowawcy: Bożena Janus i Irena Dycha

Klasa 3E (2008), profil: Biologiczno-chemiczny, wychowawca: Jolanta Hys

1

Biała Dorota

1

Bańka Monika

1

Bucior Joanna

1

Butryn Katarzyna

1

Abram Andżelika

2

Chmiel Katarzyna

2

Cieślak Sylwia

2

Ciekański Łukasz

2

Chołody Damian

2

Bańka Tomasz

3

Chmura Marta

3

Czarny Katarzyna

3

Ciupak Magdalena

3

Cichecki Karol

3

Biała Emilia

4

Dziadosz Karolina

4

Gilas Magdalena

4

Dworak Emilia

4

Daniel Sylwia

4

Biżek Krzysztof

5

Gawron Anna

5

Grzybowski Oskar

5

Dycha Patrycja

5

Góra Agnieszka

5

Ciupak Łukasz

6

Grudzień Andżelika

6

Kobylarz Izabela

6

Dyjach Michał

6

Janik Agnieszka

6

Duda Katarzyna

7

Igras Sylwia

7

Kowal Joanna

7

Giżka Ewelina

7

Kamińska Agnieszka

7

Firosz Renata

8

Król Jakub

8

Kucia Monika

8

Hapak Monika

8

Kania Jan

8

Gębala Katarzyna

9

Lenart Katarzyna

9

Kusy Ilona

9

Jargiło Ewelina

9

Kania Mateusz

9

Głuszak Lidia

10

Łukasik Małgorzata

10

Latus Wioleta

10

Jaszyna Iwona

10

Kaproń Katarzyna

10

Kapusta Iwona

11

Łukasz Karolina

11

Miś Urszula

11

Klimek Wioleta

11

Krakowska Monika

11

Kozłowicz Paweł

12

Martyna Iwona

12

Nowakowska Sylwia

12

Knapik Monika

12

Machulak Anna

12

Krawczyk Monika

13

Momot Anna

13

Piotrowska Katarzyna

13

Kondrat Mariusz

13

Momot Marcin

13

Krzemińska Diana

14

Moskal Agnieszka

14

Radomska Justyna

14

Krzos Katarzyna

14

Sobótka Mateusz

14

Kulpa Rafał

15

Moskal Izabela

15

Radomski Grzegorz

15

Krzysztoń Iwona

15

Sowa Monika

15

Łukasik Iwona

16

Osiewicz Agnieszka

16

Regucki Mateusz

16

Lewandowska Ewelina

16

Stanicka Elżbieta

16

Łukasz Justyna

17

Osiewicz Anna

17

Rugała Joanna

17

Matysek Kamil

17

Świca Mateusz

17

Machulska Sylwia

18

Paleń Marcin

18

Startek Marta

18

Moskal Barbara

18

Torba Justyna

18

Małek Izabela

19

Pietrzyk Ilona

19

Suchora Marta

19

Skakowska Daria

19

Tutka Aneta

19

Małysza Magdalena

20

Pyć Gabriela

20

Sulowski Marcin

20

Stafiej Paulina

20

Wereska Elżbieta

20

Michalczyk Edyta

21

Robak Sylwia

21

Surtel Monika

21

Śliwińska Agnieszka

21

Wołoszyn Marta

21

Michalczyk Monika

22

Rząd Joanna

22

Szostek Michał

22

Tatko Katarzyna

22

Zaręba Justyna

22

Michałek Marcin

23

Sokal Milena

23

Tomaszewska Iwona

23

Zbiżek Bartłomiej

23

Momot Daniel

24

Sokal Monika

24

Wojtan Katarzyna

24

Zdybel Marcin

24

Padziak Ewelina

25

Starościc Klaudia

25

Zych Łukasz

26

Szwedo Ewelina

27

Świś Elżbieta

28

Tylus Paula

29

Tylus Tomasz

30

Wala Sylwia

31

Żytko Paweł

Klasa 3F (2008), profil matematyczno -informatyczny, wychowawca: Małgorzata Krzysztoń - Żytko

Klasa 3G (2008), profil: matematyczno-fizyczny, wychowawca: Małgorzata Michalczyk

Klasa 3H (2008), profil: matematyczno-geograficzny, wychowawca: Cezary Nafalski

Klasa 3I (2008), profil: Humanistyczny, wychowawca: Irena Dycha

1

Baran Piotr

1

Chałabis Piotr

1

Golec Monika

1

Abram Patrycja

2

Boczek Rafał

2

Długosz Wojciech

2

Gumienik Ewa

2

Bańka Katarzyna

3

Bożek Joanna

3

Dudzic Przemysław

3

Kiszka Piotr

3

Bielak Magdalena

4

Brodowski Mateusz

4

Garbacz Patrycja

4

Kita Agnieszka

4

Szpot Alina

5

Chmiel Paweł

5

Kapusta Dorota

5

Król Adrian

5

Dziurdziński Jacek

6

Gąbka Michał

6

Kulpa Damian

6

Król Maciej

6

Frania Żaneta

7

Jaworski Tomasz

7

Łukasiewcz Marta

7

Król Urszula

7

Góra Liliana

8

Jędzura Łukasz

8

Łukasik Dariusz

8

Krzysztoń Emilia

8

Graboś Jolanta

9

Kaproń Michał

9

Łukasz Damian

9

Krzysztoń Magdalena

9

Jaworska Agnieszka

10

Machałek Piotr

10

Maciąg Sylwia

10

Kufera Joanna

10

Jaworska Oktawia

11

Maksim Katarzyna

11

Nafalski Radosław

11

Kutyła Ewa

11

Jaworski Marcin

12

Mierzwa Piotr

12

Odrzywolska Justyna

12

Łata Maciej

12

Kapusta Joanna

13

Moskal Ewelina

13

Piątkowski Rafał

13

Machul Renata

13

Kiszczak Monika

14

Naurecki Krzysztof

14

Potaczała Łukasz

14

Momot Marek

14

Kuźnicka Ilona

15

Olszewski Piotr

15

Pyz Katarzyna

15

Nosal Urszula

15

Mazur Justyna

16

Ptaszek Marcin

16

Staszowska Monika

16

Oleszko Artur

16

Mazur Katarzyna

17

Startek Marek

17

Surtel Wiktor

17

Małek Ewelina

17

Mis Magdalena

18

Sulowski Wojciech

18

Szopa Agnieszka

18

Orzeł Dominika

18

Nieściur Marcin

19

Środek Michał

19

Szyszkowski Paweł

19

Skubik Joanna

19

Wach Marta

20

Urban Jarosław

20

Trancygier Katarzyna

20

Sowa Karol

20

Warchoł Katarzyna

21

Wcisło Agata

21

Spryszak Rafał

21

Widomski Eryk

22

Zdybel Agata

22

Surtel Olaf

22

Wieleba Mariusz

23

Świś Ewa

23

Wiśniewska Aleksandra

24

Świś Tomasz

24

Wołoszynek Daniel

25

Tomczyk Jarosław

26

Tomusiak Magdalena

27

Wach Sylwester

 

 


ROCZNIK 2009

 

Klasa 3A (2009), profil: biologia i chemia, wychowawca: Piotr Jakubiec

Klasa 3B (2009), profil: humanistyczny, wychowawca: Marzena Jakubiec

Klasa 3C (2009) profil: Humanistyczny, wychowawca: Agnieszka Widz

Klasa 3D (2009) profil: Humanistyczny, wychowawca: Magdalena Wójtowicz

Klasa 3E (2009) profil: matematyka –j.angielski wychowawca: Alicja Głaz

1

Albiniak Katarzyna

1

Bąk Sylwia

1

Avetisian Yeranuhi

1

Babicz Sylwia

1

Bieniek Ewelina

2

Albiniak Katarzyna

2

Biała Anna

2

Brodzisz Agnieszka

2

Breś Tomasz

2

Biernat Izabela

3

Brodowska Joanna

3

Bracha Katarzyna

3

Butryn Anna

3

Brodowska Monika

3

Boś Bartosz

4

Fac Konrad

4

Brodowska Anna

4

Ciupińska Wiktoria

4

Cieślak Monika

4

Broniszewski Tomasz

5

Gąbka Joanna

5

Brodziak Anna

5

Daniel Urszula

5

Ciupak Katarzyna

5

Długosz Sylwia

6

Golec Anna

6

Dudek Barbara

6

Dzwolak Malwina

6

Czajka Paweł

6

Dziak Tomasz

7

Goluch Kamila

7

Duma Judyta

7

Jakubczak Beata

7

Czarny Dominika

7

Dzikowiec Mateusz

8

Kamińska Justyna

8

Dziuba Katarzyna

8

Janik Magdalena

8

Drewniak Michał

8

Flis Agata

9

Kędra Kamil

9

Flis Iwona

9

Jędzura Magdalena

9

Fac Ewa

9

Fuszara Marcin

10

Kołodziej Jolanta

10

Flis Patrycja

10

Kamińska Monika

10

Flis Grzegorz

10

Garbacz Marcin

11

Krawczyk Lucyna

11

Góra Ewelina

11

Kędra Justyna

11

Frania Kamila

11

Golec Tomasz

12

Kwiecińska Justyna

12

Gumienik Anna

12

Kowalik Beata

12

Futa Michał

12

Golonka Damian

13

Lisek Magdalena

13

Jachura Rafał

13

Krawiecka Kinga

13

Harasiuk Krystian

13

Jasiński Bartłomiej

14

Maciejak Anna

14

Kuśmierz Arkadiusz

14

Król Katarzyna

14

Kaproń Magdalena

14

Kokoszka Emil

15

Martyna Piotr

15

Lenart Kinga

15

Król Magdalena

15

Kierepka Sylwia

15

Kras Artur

16

Molik Sylwia

16

Muzyka Agnieszka

16

Król Urszula

16

Kowalczyk Paulina

16

Krasowski Jacek

17

Moskal Justyna

17

Paluch Justyna

17

Krzos Karolina

17

Krawiec Mateusz

17

Król Grzegorz

18

Moskowicz Marek

18

Pawlos Agata

18

Kusz Aleksandra

18

Majewski Dawid

18

Krzos Jakub

19

Nosal Ewa

19

Pazdrak Iwona

19

Litwin Agnieszka

19

Mazur Patryk

19

Kurzyna Katarzyna

20

Osiewicz Iwona

20

Paździór Marta

20

Łukasik Karolina

20

Moskal Ilona

20

Łukasik Iwona

21

Piecyk Krzysztof

21

Porzuc Łukasz

21

Łukasz Emilia

21

Olech Agnieszka

21

Maślach Łukasz

22

Pomorski Robert

22

Próchno Beata

22

Miś Anna

22

Orzeł Agnieszka

22

Nieścior Edyta

23

Rząd Agata

23

Rożek Olga

23

Ozóg Kamil

23

Piecyk Paweł

23

Pęk Monika

24

Siek Katarzyna

24

Rycerz Dominika

24

Papierz Monika

24

Placha Ewelina

24

Pizoń Marcin

25

Siroń Monika

25

Rzad Michał

25

Pietraszuk Bartłomiej

25

Płaneta Katarzyna

25

Placha Beata

26

Skiba Borys

26

Spryszak Agata

26

Pizoń Marek

26

Płecha Magdalena

26

Pys Paweł

27

Styk Paweł

27

Spryszak Katarzyna

27

Portka Monika

27

Różyło Magdalena

27

Rawski Damian

28

Szmidt Daniel

28

Stanicki Michał

28

Słomka Elżbieta

28

Skubik Anna

28

Rodziewicz Michał

29

Szwedo Anna

29

Wieczorek Aneta

29

Świś Joanna

29

Spryszak Kinga

29

Sałdan Piotr

30

Woszczyński Wojciech

30

Waberski Sebastian

30

Tryka Michał

30

Stodulska Ilona

30

Skowroński Patryk

31

Zakościelna Katarzyna

31

Wach Anna

31

Sulowska Magdalena

31

Sowa Katarzyna

32

Wołoszynek Sylwia

32

Szczecki Mateusz

32

Złamański Grzegorz

33

Szymczyk Agata

34

Wereski Krzysztof

35

Wiechnik Olga

36

Wiliński Michał

Klasa 3F (2009), profil: matematyczno-geograficzny, wychowawca: Wiesława Szyszkowska

Klasa 3G (2009), profil: matematyczno-geograficzny, wychowawcy: Marzena Hys-Mazur i Irena Dycha

Klasa 3H (2009), profil:humanistyczny, wychowawca: Dariusz Wiechnik

1

Burdzińska Helena

1

Chmiel Łukasz

1

Adamek Michał

2

Butryn Adam

2

Chmiel Marcin

2

Chodara Dawid

3

Flis Agata

3

Gajur Krzysztof

3

Deruś Sylwia

4

Flis Jacek

4

Garbacz Rafał

4

Dycha Magdalena

5

Grot Monika

5

Grzybowski Marcin

5

Dyjach Justyna

6

Habza Ewelina

6

Hyła Sylwia

6

Flis Tomasz

7

Jargiło Magdalena

7

Komada Arkadiusz

7

Krzos Aldona

8

Jaworski Łukasz

8

Krupicz Marcin

8

Lenart Milena

9

Kania Dawid

9

Marczak Tomasz

9

Lewandowski Jakub

10

Kędra Paweł

10

Oleszko Michał

10

Maksim Michał

11

Kuźnicka Agata

11

Rutkowski Daniel

11

Mazur Agnieszka

12

Legęza Tomasz

12

Rząd Katarzyna

12

Mazur Anna

13

Łokaj Marta

13

Sobieszek Agnieszka

13

Mazur Katarzyna

14

Łupikasza Kinga

14

Sulowska Agnieszka

14

Mazur Paulina

15

Małek Edyta

15

Tur Monika

15

Michałek Ilona

16

Moskal Dorota

16

Wojtan Paweł

16

Moskal Katarzyna

17

Nizioł Magdalena

17

Zielińska Kinga

17

Oszust Wioleta

18

Oleszko Jan

18

Adamek Justyna

18

Rudnicki Sebastian

19

Pawlos Magdalena

19

Pachuta Paweł

20

Tomas Magdalena

20

Papierz Sylwia

21

Tomczyk Marcin

21

Sajewski Artur

22

Wala Kamil

22

Sulowska Magdalena

23

Wereska Justyna

23

Surtel Piotr

24

Wereska Monika

24

Szot Sylwia

25

Wojtan Monika

25

Szwedo Katarzyna

26

Woszczyńska Joanna

26

Traczyk Łukasz

27

Zaręba Anna

27

Waszak Paulina

28

Pietura Michał

28

Wesołowski Łukasz

29

Wójcik Paweł

30

Zdybel Iwona

31

Ptak Sylwia

32

Bednarczyk Kinga

Rocznik 2010

Klasa 3A (2010), profil: biologia i chemia, wychowawca: Elżbieta Krasowska

Klasa 3B (2010), profil: humanistyczny, wychowawca: Dorota Rachwalska

Klasa 3C (2010), profil: humanistyczny, wychowawca: Maria Krzosek

Klasa 3D (2010), profil: humanistyczny, wychowawca: Waldemar Janus

Klasa 3E (2010) profil: matematyka – j. anglski, wychowawca: Bożena Czapla

1

Bożek Ewa

1

Adamczyk Arleta

1

Barańska Joanna

1

Biegas Zenon

1

Bucior Tomasz

2

Chmiel Magdalena

2

Blacha Joanna

2

Boczek Anna

2

Bielecka Sylwia

2

Chmiel Ewelina

3

Gałat Iga

3

Boś Marta

3

Boruta Zofia

3

Blacha Bartłomiej

3

Cierlak Przemysław

4

Gilar Agata

4

Dziadosz Mateusz

4

Breś Paweł

4

Giska Mateusz

4

Gąbka Tomasz

5

Golec Antoni

5

Chmiel Paweł

5

Brzuch Edyta

5

Kamiński Bartłomiej

5

Gąska Łukasz

6

Jakubiec Marta

6

Chojak Joanna

6

Bzdyrak Emilia

6

Kawęcka Aleksandra

6

Golec Dorota

7

Kaproń Adriana

7

Czarna Marta

7

Chmieliński Przemysław

7

Kulpa Wioletta

7

Jargiło Adrianna

8

Kras Maria

8

Dalewski Ernest

8

Flis Wioleta

8

Mierzwa Marlena

8

Jaskowska Agnieszka

9

Król Agata

9

Dąbek Karolina

9

Janik Bartosz

9

Nalewajko Katarzyna

9

Jaworska Małgorzata

10

Kwaśniewska Katarzyna

10

Dyjach Krzysztof

10

Kaczmarska Agnieszka

10

Pastuszak Adam

10

Kania Renata

11

Momot Izabela

11

Fac Patrycja

11

Koszałka Sylwia

11

Pasztaleniec Maria

11

Kowalik Ewelina

12

Fusiara Sylwia

12

Gałus Emilia

12

Kozłowicz Sylwia

12

Pezda Beata

12

Krakowski Marcin

13

Momot Katarzyna

13

Jaskowska Magdalena

13

Krzysztoń Magdalena

13

Krzos Katarzyna

13

Krawiec Aleksandra

14

Moskal Katarzyna

14

Jaworska Marlena

14

Krzos Ewa

14

Pizoń Damian

14

Krzeszowska Wioleta

15

Odrzywolska Marta

15

Król Alicja

15

Lipinoga Sylwia

15

Pizoń Justyna

15

Łata Emilia

16

Pachuta Anna

16

Omiotek Agnieszka

16

Łukasik Joanna

16

Powrózek Stanisław

16

Mańka Jakub

17

Parcheta Paulina

17

Kusy Edyta

17

Mila Maciej

17

Przytuła Karol

17

Mazur Ewelina

18

Mazur Anna

18

Łukasik Aneta

18

Pizoń Katarzyna

18

Rymut Dorota

18

Miś Piotr

19

Placha Katarzyna

19

Liwak Diana

19

Ptasińska Justyna

19

Sawa Natalia

19

Nalepa Ewa

20

Potocka Małgorzata

20

Mierzwa Zbigniew

20

Skrzypek Jadwiga

20

Sosnówka Barbara

20

Nowaczek Monika

21

Rękas Joanna

21

Nafalska Olga

21

Spryszak Joanna

21

Szostek Grzegorz

21

Orzeł Mateusz

22

Siedlaczek Michał

22

Ochocka Dominika

22

Szwedo Agnieszka

22

Świś Karolina

22

Paleń Adam

23

Kulpa Edyta

23

Oleszek Ewelina

23

Tatko Anna

23

Wojtan Agnieszka

23

Piekarz Damian

24

Sobótka Izabela

24

Orzeł Iwona

24

Traczyk Katarzyna

24

Wojtan Bartosz

24

Placha Karol

25

Startek Jadwiga

25

Rawski Wojciech

25

Wala Łukasz

25

Zakościelny Krzysztof

25

Prus Łukasz

26

Startek Krzysztof

26

Rosochacz Justyna

26

Wcisło Karolina

26

Żytko Jakub

26

Pyz Agnieszka

27

Strojna Katarzyna

27

Rożek Krzysztof

27

Widz Małgorzata

27

Rogoża Patrycja

27

Siek Mateusz

28

Suchora Anna

28

Rycerz Dominika

28

Wojciechowska Wioleta

28

Stolarz Marcin

29

Suduł Justyna

29

Suduł Ewa

29

Wójcik Izabela

29

Zarzeczna Agata

30

Surma Olga

30

Szyszkowski Piotr

30

Wrona Tomasz

30

Zyśko Justyna

31

Szulc Anna

31

Tyra Monika

31

Zgórka Iwona

31

Żelazko Paweł

32

Wiater Katarzyna

32

Wieleba Rafał

33

Wolan Magdalena

34

Żaba Ewa

Klasa 3F (2010), profil: matematyczno-fizyczny, wychowawca: Violeta Surtel

Klasa 3G (2010), profil: matematyczno-geograficzny, wychowawca: Józef Bańka

Klasa 3H (2010), profil: humanistyczny, wychowawca: Zygmunt Sowa

1

Balwierz Ewa

1

Adamek Aleksandra

1

Baran Radosław

2

Brodowski Krzysztof

2

Aleksak Marzena

2

Biały Rafał

3

Chmiel Joanna

3

Bielecka Anna

3

Cieczka Dawid

4

Chodorek Iwona

4

Boś Sylwester

4

Cygan Ewelina

5

Draszek Dominika

5

Brzuch Anna

5

Długosz Sylwia

6

Dycha Paweł

6

Chmiel Joanna

6

Flis Izabela

7

Flis Krzysztof

7

Draguła Agnieszka

7

Golec Małgorzata

8

Kamiński Artur

8

Fac Wojciech

8

Jargiło Ewa

9

Kot Marcin

9

Flis Bartłomiej

9

Kamiński Robert

10

Krzosek Tomasz

10

Flis Katarzyna

10

Kaproń Joanna

11

Kuliński Mateusz

11

Gielarek Mariusz

11

Kaproń Monika

12

Kusz Magdalena

12

Grab Małgorzata

12

Łukasik Agnieszka

13

Madej Dariusz

13

Janik Wiktor

13

Łukasz Mateusz

14

Markowski Konrad

14

Jargiło Mateusz

14

Matysiak Damian

15

Markut Dawid

15

Jaworska Aleksandra

15

Maślach Katarzyna

16

Mazur Mateusz

16

Jędzura Jakub

16

Niściór Ilona

17

Naurecki Dominik

17

Kaproń Marta

17

Powrózek Mariusz

18

Pikula Agata

18

Karkut Kamil

18

Sosnówka Anna

19

Pizoń Justyna

19

Kowal Justyna

19

Sosnówka Sylwia

20

Powęska Ilona

20

Kusz Jakub

20

Stolarz Magdalena

21

Pudełko Kamil

21

Kuźnicki Artur

21

Sulowska Mariola

22

Sajdak Daniel

22

Lenart Grzegorz

22

Wasil Mariusz

23

Skupińska Agnieszka

23

Matysek Renata

23

Widz Sylwester

24

Sokal Ilona

24

Mędrek Paweł

24

Wojciechowska Agnieszka

25

Spaleniec Adam

25

Nieściur Paulina

25

Zięba Anna

26

Startek Daniel

26

Piędzio Kamil

27

Suchora Katarzyna

27

Rugała Magdalena

28

Szkutnik Łukasz

28

Rząd Agnieszka

29

Szwedo Patrycja

29

Sowa Małgorzata

30

Tomczyk Łukasz

30

Stanicka Izabela

31

Welman Jarosław

31

Styk Zbigniew

32

Widz Tomasz

32

Sznura Magdalena

33

Świca Paulina

34

Tyra Ewelina

35

Tyra Magdalena

36

Widz Monika

37

Zabieglińska Magdalena

ROCZNIK 2011

Klasa 3A (2011), profil: biologia, chemia, fizyka , wychowawca: Małgorzata Krzysztoń-Żytko

Klasa 3B (2011), profil: j.polski i historia , wychowawca: Agnieszka Wołoszyn

Klasa 3C (2011), profil: historia i j.polski , wychowawca: Anna Korga

Klasa 3D (2011), profil: dziennikarski , wychowawca: Grzegorz Mazur

1

Dubaj Katarzyna

1

Baran Ewelina

1

Beksiak Joanna

1

Bargiel Edyta

2

Dziewa Olga

2

Bednarczyk Ilona

2

Bielak Ewelina

2

Bielecka Wioleta

3

Fac Kamil

3

Bober Katarzyna

3

Bielecki Maciej

3

Blacha Dominika

4

Fedurek Beata

4

Denis Lidia

4

Brodowska Iwona

4

Brzuch Sylwia

5

Flis Ewelina

5

Flis Agata

5

Brodowska Paulina

5

Chrzanowska Paulina +

6

Głaz Olga

6

Flis Daniel

6

Budynkiewicz Karolina

6

Cieślak Ilona

7

Goluch Robert

7

Flis Edyta

7

Dziewa Arkadiusz

7

Ciupak Aleksandra

8

Kiszka Marta

8

Flis Monika

8

Florek Mateusz

8

Ciupak Emilia

9

Kowal Patryk

9

Gałka Kamil

9

Jaworska Jolanta

9

Dąbek Joanna

10

Lachawiec Łukasz

10

Górecka Iwona

10

Kaliniak Patrycja

10

Deruś Edyta

11

Martyna Agata

11

Kłusek Tomasz

11

Kania Justyna

11

Duda Katarzyna

12

Mazur Ilona

12

Kordowicz Arkadiusz

12

Kotwica Katarzyna

12

Dyjach Anna

13

Moskowicz Monika

13

Kras Aleksandra

13

Lenart Joanna

13

Dyjach Edyta

14

Mucha Aleksandra

14

Krzak Ilona

14

Lewandowska Ewelina

14

Flis Izabela

15

Nowacka Patrycja

15

Krzos Łukasz

15

Michalczyk Agnieszka

15

Furmaga Aneta

16

Ożóg Piotr

16

Lenart Andżelika

16

Portka Ilona

16

Gierak Marta

17

Pawłasek Tomasz

17

Magdziak Anisa

17

Pudło Tomasz

17

Kania Daria

18

Pęk Karolina

18

Michna Aleksandra

18

Rożek Aneta

18

Kotuła Emilia

19

Pituch Karolina

19

Pachuta Bartosz

19

Rożek Katarzyna

19

Król Anna

20

Pyć Dorota

20

Pachuta Ewelina

20

Rudnicka Anna

20

Krzysztoń Elżbieta

21

Sałdan Łukasz

21

Portka Agnieszka

21

Rudnicki Mateusz

21

Lewandowska Agnieszka

22

Seltnerajch Damian

22

Rząd Iwona

22

Ruman Krzysztof

22

Łagód Sylwia

23

Skóra Damian

23

Skibińska Barbara

23

Sokal Anna

23

Małek Magda

24

Skrzypek Małgorzata

24

Skubis Diana

24

Wołoszyn Agnieszka

24

Motek Katarzyna

25

Sosnówka Katarzyna

25

Smutek Paweł

25

Zbiżek Joanna

25

Orzeł Mariola

26

Stolarz Marta

26

Sołtys Monika

26

Zdybel Agnieszka

26

Pelc Justyna

27

Struski Szymon

27

Stolarz Bartłomiej

27

Rapa Monika

28

Surtel Edyta

28

Tomiło Monika

28

Sajdak Justyna

29

Trela Marta

29

Walas Krzysztof

29

Sawicka Magdalena

30

Wereska Katarzyna

30

Sobótka Magdalena

31

Widz Klaudia

31

Śliwińska Katarzyna

32

Winiarski Robert

32

Torba Agata

33

Witkowska Dominika

33

Witek Ewelina

34

Wołoszynek Patrycja

34

Wróblewska Anna

35

Zegan Monika

Klasa 3E (2011), profil: j.polski i historia , wychowawca: Agnieszka Jednac, Józef Wieleba

Klasa 3F (2011), profil: matematyka i j.angielski , wychowawca: Beata Mrozowska

Klasa 3G (2011), profil: matematyka  i geografia , wychowawca: Barbara Wieleba

Klasa 3H (2011), profil: matematyka i fizyka , wychowawca: Wiesława Łukasz

1

Antoniak Neli

1

Basiak Mateusz

1

Albiniak Mateusz

1

Białek Łukasz

2

Bednarczyk Ilona

2

Bielak Katarzyna

2

Baran Justyna

2

Brodowska Katarzyna

3

Bielak Mateusz

3

Bielak Mariusz

3

Bednarczyk Kamil

3

Draszek Mikołaj

4

Ciekański Michał

4

Blacha Katarzyna

4

Chmiel Grzegorz

4

Fac Jadwiga

5

Gorczyca Karolina

5

Bożek Tomasz

5

Chuda Patrycja

5

Flis Adrian

6

Jachymek Paulina

6

Brewczyńska Katarzyna

6

Dworak Łukasz

6

Gąska Radosław

7

Jargiło Andżelika

7

Czapla Monika

7

Dycha Monika

7

Grocholski Tomasz

8

Jaszek Dominika

8

Czerwonka Jakub

8

Dyjach Dorota

8

Jargiło Marek

9

Kaproń Katarzyna

9

Flis Agata

9

Gajór Damian

9

Kiszka Piotr

10

Krzosek Paulina

10

Gałka Szymon

10

Gałus Mateusz

10

Kluger Paweł

11

Lasota Sylwia

11

Iwankiewicz Paulina

11

Gębala Michał

11

Kotuła Krzysztof

12

Lenart Adelina

12

Kokoszka Piotr

12

Jaskowski Mateusz

12

Kuźnicka Sylwia

13

Ładziak Iwona

13

Kozyra Monika

13

Kolasa Marta

13

Ligaj Łukasz

14

Łukasik Kamil

14

Krasa Katarzyna

14

Łukomska Beata

14

Łukasik Hubert

15

Machulak Magdalena

15

Król Michał

15

Małek Mateusz

15

Małek Grzegorz

16

Michałek Justyna

16

Krzysztoń Ewelina

16

Mróz Anna

16

Matuła Michał

17

Oszust Mateusz

17

Kulpa Patrycja

17

Odrzywolska Katarzyna

17

Mazur Gabriela

18

Pachuta Wioleta

18

Kuźnicki Bartłomiej

18

Orzeł Grzegorz

18

Miśkiewicz Iwona

19

Parcheta Izabela

19

Maciurzyńska Małgorzata

19

Pelc Patrycja

19

Piecuch Wiktor

20

Pasztaleniec Justyna

20

Mazur Anna

20

Piecyk Maria

20

Pudełko Patryk

21

Potaczała Justyna

21

Nowakowski Patryk

21

Pyz Krzysztof

21

Sokal Piotr

22

Skrzypek Aneta

22

Paleń Radosław

22

Rycerz Mateusz

22

Stryczek Jakub

23

Sokół Mateusz

23

Pawlos Justyna

23

Rząd Krzysztof

23

Sulowski Marcin

24

Sosnówka Paulina

24

Pęk Katarzyna

24

Rząd Renata

24

Turek Adam

25

Styk Paulina

25

Ruszecka Beata

25

Skupiński Kamil

25

Walas Piotr

26

Szpyra Izabela

26

Rząd Robert

26

Stręciwilk Ewelina

26

Ziółkowski Wiktor

27

Wajncetel Marcelina

27

Sokal Natalia

27

Surtel Ewelina

28

Widz Sylwia

28

Szwałek Dominika

28

Świś Łukasz

29

Zgórka Agnieszka

29

Świderska Ewelina

29

Tur Adam

30

Żurawicz Aleksandra

30

Śwircz Małgorzata

30

Tutka Wojciech

31

Tylus Mateusz

31

Urbanik Estera

32

Wasil Kamila

32

Widz Jolanta

33

Wieleba Jakub

33

Widz Jolanta

34

Wiliński Radosław

34

Widz Sławomir

35

Wołoszyn Patrycja

ROCZNIK 2012

Klasa 3A (2012), profil: biologia i chemia , wychowawca: Piotr Jakubiec

Klasa 3B (2012), profil: historia i j.polski , wychowawca: Grażyna Skiba

Klasa 3C (2012), profil:  j.polski i historia , wychowawcy: Bożena Janus, Irena Dycha

Klasa 3D (2012), profil: j.polski i wos , wychowawca: Alicja Głaz

1

Bełdyk Paweł

1

Ciosmak Renata

1

Chołody Angelika

1

Bednarczyk Ewa

2

Bigos Arkadiusz

2

Czarna Emilia

2

Czerpak Mariusz

2

Bożek Izabela

3

Blacha Anna

3

Fiedurek Paulina

3

Dolecki Mateusz

3

Dolat Łucja

4

Chmiel Agnieszka

4

Flis Wiktor

4

Flis Bartłomiej

4

Drzazga Dorota

5

Czuba Iga

5

Golec Damian

5

Graboś Daniel

5

Dziuba Dominika

6

Duda Celina

6

Kowalczuk Agnieszka

6

Grzyb Izabela

6

Flis Katarzyna

7

Flis Marcin

7

Król Michał

7

Jachura Marta

7

Golec Dominika

8

Flis Patrycja

8

Kulak Arkadiusz

8

Janacz Jakub

8

Gózd Emilia

9

Górska Katarzyna

9

Łukasz Agnieszka

9

Karaś Magdalena

9

Juźko Agata

10

Jargiło Paulina

10

Małek Adam

10

Kołtyś Katarzyna

10

Kapusta Katarzyna

11

Jaworski Michał

11

Mazur Katarzyna

11

Koszałka Kamil

11

Kokoszka Aneta

12

Kokoszka Magdalena

12

Mróz Marzena

12

Lenart Kinga

12

Kozyra Marek

13

Korczak Anna

13

Mróz Sylwia

13

Lochert Bartłomiej

13

Krawczyk Paulina

14

Kordowicz Wojciech

14

Nastaj Ewa

14

Małek Magdalena

14

Kutyła Monika

15

Lenart Ilona

15

Niściór Aneta

15

Marczak Emilia

15

Małek Agata

16

Lewandowska Justyna

16

Papierz Patryk

16

Matysek Łukasz

16

Małek Patrycja

17

Małek Angelika

17

Piędzio Marcin

17

Mazur Dominika

17

Nosal Iwona

18

Momot Monika

18

Pituch Aleksandra

18

Molicka Paulina

18

Nosal Sylwia

19

Rodziewicz Maciej

19

Skubik Wiktor

19

Myszak Marcin

19

Sobótka Patrycja

20

Rudnicka Edyta

20

Sokal Jolanta

20

Ochocka Agata

20

Socha Paulina

21

Sala Patrycja

21

Sosnówka Miroslaw

21

Pałka Sylwia

21

Spryszak Anita

22

Serwatka Barbara

22

Syp Patrycja

22

Rogowski Wojciech

22

Szwedo Edyta

23

Sowa Sylwia

23

Tomecka Diana

23

Serwatka Dominika

23

Wasąg Grzegorz

24

Spaleniec Józef

24

Tomkowska Dominika

24

Skupińska Dominika

24

Wyrobek Dominika

25

Szyszka Joanna

25

Wiśniewski Kacper

25

Wężowska Joanna

25

Zarzeczny Mariusz

26

Trela Bartłomiej

26

Wojtan Marta

26

Widz Agnieszka

27

Wisińska Magdalena

27

Wojtan Mateusz

27

Wojciechowska Aleksandra

28

Wojtan Magdalena

28

Zuń Justyna

28

Wojtan Dominika

29

Zięba Katarzyna

29

Żelazko Kinga

30

Żelazna Sylwia

31

Żuraw Diana

Klasa 3E (2012), profil: j.polski i j.angielski , wychowawca: Małgorzata Michalczyk

Klasa 3F (2012), profil: matematyka i j.angielski , wychowawca: Magdalena Wójtowicz

Klasa 3G (2012), profil: matematyka i geografia , wychowawca: Izabela Zezulińska

Klasa 3H (2012), profil: matematyka i fizyka , wychowawca: Cezary Nafalski

Klasa 3I (2012), profil: J.angielski, matematyka i geografia , wychowawca: Marzena Jakubiec

1

Brytan Paulina

1

Bożek Mateusz

1

Drwal Magdalena

1